İstanbul

Dyson Servis Çekmeköy

Çekmeköy ve çevresinde Dyson marka elektrik süpürgesi ve farklı cihazlarınız için servis arayışlarınız platformumuz ile son bulacak. Sizler de sitemizi ziyaret ettiğinizde Dyson markasında tüm bölge veya semtlerin bir veya birden fazla servis ağını güncel adres ve iletişim bilgileriyle bulabilirsiniz.

Evinizde veya iş yerinizde kullandığınız özellikle elektrik süpürgenizin her türlü sorununa karşılık tamir ve bakım hizmeti veren Dyson Servis Çekmeköy her türlü ihtiyacınızı karşılayacak. Kaliteli ve güvenilir servis hizmetinde servis ağının en yakın yerdeki kolu ile iletişime geçmenizi sağlayacak platformumuzda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaksınız. Tamir ve bakım hizmetinin yanı sıra Dyson Servis Çekmeköy, Dyson marka tüm ürünlerde yedek parça ihtiyaçlarınıza çözüm olacak.


FİRMA ADI: ERDEM TEKNİK
ADRES: Çamlık durağı aşkın sk no:7
TELEFON: 0216 526 47 70 / 71
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Yorum

  • Reply
    Emine Altındağ
    14 Temmuz 2017 at 16:46

    Süpürge arizasi bildiğiniz gibi en kötü olanidir çünkü temizlik birincil ihtiyaç tir benimde bu konuda bir sikintim oldu supurgem Ariza yapti neyse bir kaç gün idare etsek de sonunda servise ihtiyaç duyduğumu fark ettim ve servisle irtibata gectim 12 saat içinde gelip tam anlamiyla çalışmayan süpürge yi calistirdilar ve eskisinden daha iyi bir şekilde keşke idare etmeyi beklemeseydim.

Görüşünüzü Paylaşın

DYSON SERVİS444 88 48