İzmir

Dyson Servisi

Dyson marka cihazlarda teknik destek sağlayan Dyson servisi her türlü arızaya karşı garantili çözümler sunmaktadır. Uzun süreli cihaz kullanımı, kullanıcı hataları ve bakım ihmalleri çeşitli arızalarla karşı karşıya kalmanıza neden olabilir. Elektronik cihazların ev içinde kullanımı yoğun olduğundan dolayı arıza halinde günlük işlerin aksaması söz konusu olacaktır. Bu nedenle cihaz arızalarına acil olarak çözüm aranması gerekir. Bu süreci en kolay hale getiren Dyson servisi cihazların kısa bir zaman aralığı içinde ilk günkü verimine geri dönmesine yardımcı olmaktadır. Bunun için tek yapılması gereken şey ise günün her saati dilediğiniz her an Dyson servisini arayarak servis talebinde bulunmaktır.

Bu adımdan sonra müşteri hizmetleri tarafından adresinize en yakın konumda bulunan servis ekibi adresinize gönderilerek cihazınız adresinizden teslim alınır. Onarım işlemleri sona erdiğinde ise sizin zahmete girmenize gerek kalmadan cihazınız aynı şekilde evinize teslim edilmiş olacaktır. Ayrıca Dyson servisi tarafından cihaz bakım işlemleri de verilmektedir.

Bu işlemler sayesinde cihazın kaybolan performansını geri getirmek söz konusu olurken, cihazın ömrünün bariz şekilde arttırılması mümkün olur. Bu nedenle Dyson kullanıcılarının zaman içinde mutlaka cihaz bakımlarını gündeme getirmesi tavsiye edilmektedir.

Dyson servisi tarafından ayrıca parça değişimi de sağlanır. Değiştirilen parçalar Dyson servisi garantisi altındadır. Değişimi sağlanan parçalarda arıza olduğu takdirde servis tarafından ücretsiz onarım işlemine geçilir.

  • Salih

    Ankara da servis akyol ticaret vardı onlarda bakmıyorlarmış üründe çatlaklar oluştu muattap bulamıyorum yardımcı olursanız sevinirim

    • admin

      Merhaba Salih bey, iletişim numaralarından telefonla irtibata geçerseniz çok daha faydalı olacaktır. İyi günler.

SERVİSİ ARA