İzmir

Dyson Servis Buca

Dyson Servis Buca ihtiyacı duyduğunuz her an profesyonel bir servis merkezi olarak aradığınız güvenceye sahip olmalısınız. İzmir’in Buca bölgesinde aktif olarak görev alan ve bununla beraber dünyanın en önde gelen süpürge markalarından biri olan Dyson markalı süpürgeleriniz başta olmak üzere Dyson markalı pek çok teknoloji ürünü için çözümün gerçekleştirilmesini sağlamak adına doğru adrese başvurmalısınız. Günlük hayatın içerisinde bir lüks değil artık bir ihtiyaç haline gelerek kullanılan Dyson ürünlerde ortaya çıkan sorunlar hayatın içerisinde aksamaya da neden olabiliyor. Yaşadığınız sorunların hayatınıza olumsuz anlamda etki etmemesi adına gerçekleştirilen çalışmalarla beraber kusursuz bir hizmet alabilirsiniz. Dyson Servis Buca hizmeti oldukça önemli bir yapıda olduğundan dolayı hayatınızı kolaylaştıracaktır.


FİRMA ADI: Barış Elektronik Servis Hizmetleri
ADRES: 366. Sok. No: 9B Şirinyer
TELEFON: (232) 438 62 82
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • mustafa yılmaz

  Buca teknik servise götürdüğüm Dyson elektrikli süpürgem, kısa sürede tamiri ve bakımı yapılmış şekilde teslim edildi. Şimdi eskisinden de daha iyi durum da çalışır vaziyette. İlk günkünden daha iyi çalışır durumda.

  • admin

   Teşekkürler Mustafa bey.

 • Filiz öz

  Buca’da oturuyorum evime yakın olduğu için Buca teknik servise Dyson elektrikli süpürgemi götürdüm ve çok memnun kaldım. Gün içerisinde makinanın sorununu çözerek hemen bana geri teslim de bulundular. Makinanın bakımı da yapılmış ve bu hizmet için ekstra bir ücret de talep etmediler.

 • Tülin L.

  Dyson elektrikli süpürgem birden bozuldu ve elektrik almamaya başladı. Bunun için Buca teknik servise gittim ve gün içerisinde bu problemi hallederek süpürgemin çalışmasını sağladılar. Bir daha böyle bir sıkıntı ile hiç karşılaşmadım.

 • Gülsüm

  İzmir’ in en yoğun nüfuslu merkezlerinden birisi olmasına rağmen Buca’da Dyson özel servis hizmetlerinde tahmin ettiğimden çok daha hızlı bir hizmet aldım. Yetkili servisle bir türlü çözüme kavuşturamadığım ve aynı yerden 5 defa kırılan garantisi biten süpürgem için özel Dyson Servis Buca firmasına başvurdum. Aradığım gün eve kadar gelip, tekrar değişim yaptılar üstelik yetkili servisin verdiği fiyatın çok altına. Bu anlattığım olay 4 ay kadar önce oldu ve bu süre boyunca sorunsuz şekilde kullanmaya devam ediyor. Yetkili serviste en az bir ayda bir tekrar parça değiştirmek zorunda kalıyordum. Durum böyle olunca firmanın hizmetinden herkesin faydalanması için yorum yapma ihtiyacı hissettim.

 • Tansu

  Büyük umutlarla Dyson marka elektrikli süpürge satın aldım. Hatta, süpürgenin parasını denkleştirmek için ailemden borç almak durumunda kaldım. Ürünü aldığımdan beri severek kullanıyordum. Ancak, Dyson marka elektrikli süpürgem bir yılda iki kez motor arızası verdi!
  İlk arızam, Dyson servis Buca tarafından ürün garanti kapsamında olduğu için kolay bir şekilde halledildi. Süpürgenin motorunu değiştirdiler. Ancak, yedi ay sonra, elektrikli süpürgem yine arızalanmaya ve düzgün çalışmamaya başladı. Ancak, bu dönemde ürünün garanti süresi dolmuştu. Bu yüzden, Dyson servis Buca ile iletişime geçtiğimde bana motor değiştirmek için gereken ücreti karşılamam gerektiğini söylediler. Ancak, benim maddi durumum buna müsait değil! Ürünü düzgün kullandığım ve sorun benden kaynaklanmadığı için Dyson’dan anlayış bekliyorum!

 • İpek

  Yeni bir elektrik süpürgesi satın almak istediğimizde çevremizin önerisiyle Dyson markasında karar kıldık. Satın aldığımız elektrik süpürgesi ilk dönemlerde tam olarak aradığımız performansı ortaya çıkarıyordu. Ancak ilerleyen dönemler içinde eskisi gibi temizlik konusunda pek başarılı olamadığını fark ettik. Bu konuda teknik bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı sorunun çözümünü sağlamak için Dyson servis Buca adresini tercih ettik. Servisin ilgili ekibi sayesinde sorun çok kısa bir süre içinde çözüme kavuşturulmuş oldu. Servisin hızı ve ilgisi gerçekten takdire şayandı. Dyson servis Buca servisinin tecrübesi sayesinde elektrik süpürgesinde var olan bu önemli sorundan çok kısa bir süre içinde sorunsuz bir şekilde kurtulmuş olduk.