İzmir

Dyson Servis Buca

Dyson Servis Buca ihtiyacı duyduğunuz her an profesyonel bir servis merkezi olarak aradığınız güvenceye sahip olmalısınız. İzmir’in Buca bölgesinde aktif olarak görev alan ve bununla beraber dünyanın en önde gelen süpürge markalarından biri olan Dyson markalı süpürgeleriniz başta olmak üzere Dyson markalı pek çok teknoloji ürünü için çözümün gerçekleştirilmesini sağlamak adına doğru adrese başvurmalısınız. Günlük hayatın içerisinde bir lüks değil artık bir ihtiyaç haline gelerek kullanılan Dyson ürünlerde ortaya çıkan sorunlar hayatın içerisinde aksamaya da neden olabiliyor. Yaşadığınız sorunların hayatınıza olumsuz anlamda etki etmemesi adına gerçekleştirilen çalışmalarla beraber kusursuz bir hizmet alabilirsiniz. Dyson Servis Buca hizmeti oldukça önemli bir yapıda olduğundan dolayı hayatınızı kolaylaştıracaktır.


FİRMA ADI: Barış Elektronik Servis Hizmetleri
ADRES: 366. Sok. No: 9B Şirinyer
TELEFON: (232) 438 62 82
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Yorum

 • Reply
  mustafa yılmaz

  Buca teknik servise götürdüğüm Dyson elektrikli süpürgem, kısa sürede tamiri ve bakımı yapılmış şekilde teslim edildi. Şimdi eskisinden de daha iyi durum da çalışır vaziyette. İlk günkünden daha iyi çalışır durumda.

  • Reply
   admin

   Teşekkürler Mustafa bey.

 • Reply
  Filiz öz

  Buca’da oturuyorum evime yakın olduğu için Buca teknik servise Dyson elektrikli süpürgemi götürdüm ve çok memnun kaldım. Gün içerisinde makinanın sorununu çözerek hemen bana geri teslim de bulundular. Makinanın bakımı da yapılmış ve bu hizmet için ekstra bir ücret de talep etmediler.

 • Reply
  Tülin L.

  Dyson elektrikli süpürgem birden bozuldu ve elektrik almamaya başladı. Bunun için Buca teknik servise gittim ve gün içerisinde bu problemi hallederek süpürgemin çalışmasını sağladılar. Bir daha böyle bir sıkıntı ile hiç karşılaşmadım.

Görüşünüzü Paylaşın

DYSON SERVİS444 78 56