İzmir

Dyson Servis Çiğli

Dyson markalı süpürgeniz veya herhangi bir teknoloji ürününüz varsa en iyi hizmeti almak için en doğru adreste yer alıyorsunuz. Dyson Servis Çiğli hizmetini kusursuz bir şekilde sunuyor olmamızla beraber, sizlere her açından en üstün hizmeti vermenin memnuniyetini yaşıyor ve sizlere de yaşatıyoruz. Her açıdan profesyonel bir servis olarak ön planda yer alıyor olmamızla beraber Dyson markalı ürünlerinizi bizim gerçekleştireceğimiz işlemler sonrasında kolaylıkla ilk günkü gibi kullanabilmenize olanak sağlıyoruz. Dyson Servis Çiğli markamızla beraber, bizimle haftanın her günü iletişim içerisinde olabileceğiniz gibi benzersiz bir hizmeti alarak da hem ekonomik açıdan hem de kullanım açısından en ideal işlemleri gerçekleştirebilme olanağına sahip oluyorsunuz.


Çiğli Dyson Servis Ural Soğutma
Maltepe Cad. No: 87/A Çiğli
(232) 376 37 73
Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

3 Yorum

 • Reply
  Ayten Çelik

  İzmir Çiğli Dyson Servise Dyson marka elektrikli süpürgemi götürdüğümde, beklediğimden daha kısa sürede süpürgemin sorununu giderdiler. Süpürgem oldukça iyi çalışıyor ve bir daha bana bir sıkıntı yaşatmadı. Servisten ve çalışanların güler yüzlülüğünden oldukça memnun kaldım.

  • Reply
   admin

   Yorumunuz için çok teşekkürler Ayten hanım.

 • Reply
  mustafa yılmaz

  Çiğli’de yaşıyorum ve Dyson elektrikli süpürgem bozuldu. Acil tamir ettirmem gerekiyordu ve Çiğli servisi kısa sürede süpürgemin arızasını tespit ederek gün içerisinde süpürgemi teslim ettiler. Şimdi, hiçbir sıkıntı yaşamdan süpürgemi kullanabiliyorum.

Görüşünüzü Paylaşın

DYSON SERVİS444 78 56