İzmir

Dyson Servis Çiğli

Dyson markalı süpürgeniz veya herhangi bir teknoloji ürününüz varsa en iyi hizmeti almak için en doğru adreste yer alıyorsunuz. Dyson Servis Çiğli hizmetini kusursuz bir şekilde sunuyor olmamızla beraber, sizlere her açından en üstün hizmeti vermenin memnuniyetini yaşıyor ve sizlere de yaşatıyoruz. Her açıdan profesyonel bir servis olarak ön planda yer alıyor olmamızla beraber Dyson markalı ürünlerinizi bizim gerçekleştireceğimiz işlemler sonrasında kolaylıkla ilk günkü gibi kullanabilmenize olanak sağlıyoruz. Dyson Servis Çiğli markamızla beraber, bizimle haftanın her günü iletişim içerisinde olabileceğiniz gibi benzersiz bir hizmeti alarak da hem ekonomik açıdan hem de kullanım açısından en ideal işlemleri gerçekleştirebilme olanağına sahip oluyorsunuz.


Çiğli Dyson Servis Ural Soğutma
Maltepe Cad. No: 87/A Çiğli
(232) 376 37 73
Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Ayten Çelik

  İzmir Çiğli Dyson Servise Dyson marka elektrikli süpürgemi götürdüğümde, beklediğimden daha kısa sürede süpürgemin sorununu giderdiler. Süpürgem oldukça iyi çalışıyor ve bir daha bana bir sıkıntı yaşatmadı. Servisten ve çalışanların güler yüzlülüğünden oldukça memnun kaldım.

  • admin

   Yorumunuz için çok teşekkürler Ayten hanım.

 • mustafa yılmaz

  Çiğli’de yaşıyorum ve Dyson elektrikli süpürgem bozuldu. Acil tamir ettirmem gerekiyordu ve Çiğli servisi kısa sürede süpürgemin arızasını tespit ederek gün içerisinde süpürgemi teslim ettiler. Şimdi, hiçbir sıkıntı yaşamdan süpürgemi kullanabiliyorum.

 • Özlem

  Sürekli batarya tutması nedeniyle bir ton servis parası harcamak zorunda kaldığım Dyson süpürgem için en sonunda özel Dyson Servis Çiğli merkezine başvurdum. Daha önce hep yetkili servis çağırıyordum. İlk defa elektronik bir cihaz için özel servis hizmeti aldım ve çok memnun kaldım. Yetkili servisin sizle asla paylaşmayacağı bilgileri veriyorlar. Özellikle de Dyson kablosuz süpürgelerde batarya tutmamasının kronik ve çözülemeyen bir sorun olduğunu servise gelen personelden öğrendim. Kendilerinin bunu kesin olarak çözebilecekleri herhangi bir müdahale şanslarının olmadığını söylediler ama yetkili servise bayıldığım paranın yarısından daha azına aynı sorunu kendileriyle çözebiliyorum. Bu yüzden sadece süpürgede değil tüm elektronik cihazlarımda çok zorda kalmadıkça yetkili servisle asla uğraşmam.

 • Aslı

  Kızımın alerjisi olduğu için evimizde elektrik süpürgesi çalıştırmakta zorlanıyorduk. İnternette yaptığımız araştırmalar sonucunda Dyson marka anti alerji özelliği olan bir elektrik süpürgesi satın almaya karar verdik. Açıkçası, anti alerji özelliğinden dolayı elektrik süpürgesine vermiş olduğum yüksek ücretten hiç rahatsız olmadım.
  Anti alerji özelliği bulunan elektrik süpürgesini aldıktan bir süre sonra baş kısmında bir parça kırıldı. Bunun üzerine Dyson servis Çiğli ile iletişime geçtim. Ancak, servis bana ellerinde söz konusu parçanın olmadığını söyledi. Dyson servis Çiğli; söz konusu parçanın en geç bir ay içerisinde ellerinde olacağını bildirdi. Ancak, bir ay geçmesine rağmen hala daha söz konusu parçanın gelmediğini söylüyorlar. Ciddi bir mağduriyet yaşıyorum!

 • Fatoş

  Elektrik süpürgesi konusunda son derece başarılı modeller tasarladığından dolayı tercihimizi Dyson markasından yana kullandık. Özelikle hesaplı ve kaliteli modellere sahip olması bizi cezbetmişti. Satın aldığımız elektrik süpürgesi ilk dönemlerde tam olarak aradığımız performansı ortaya çıkarıyordu. Zamanla eski performansını aratan bir hale geldiğini fark ettik. Özellikle temizlik konusunda eskisi gibi etkili bir çözüm yolu olmamaya başlamıştı. Bizde bu soruna çözüm bulabilmek için hemen Dyson Servis Çiğli adresini tercih ettik. Servis yapmış olduğu kısa incelemenin hemen sonrasında sorunun çözümünü sağlayarak, elektrik süpürgesini bize teslim etmiş oldu. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci bu şekilde sona ermiş oldu.