İzmir

Dyson Servis Karşıyaka

Dyson markası, dünya çapında popüler olarak kullanılan markalardan birisi olmasıyla beraber Türkiye genelinde de sıklıkla tercih ediliyor. Dyson markalı başta elektrik süpürgeleriniz olmak üzere pek çok farklı ürününüzde meydana gelen; arızayı, çalışmama durumunu, parça sorunlarını ve elektrikten kaynaklı problemler gibi problemlere çözümün en kısa süre içerisinde gerçekleştirilmesi gerekiyor. Dyson Servis Karşıyaka, Dyson ürünlerinizde en doğru hizmeti alabileceğiniz bir adres olarak sizlere hizmet vermektedir. Dyson markasına sahip olan ürünlerde ortaya çıkan istenmeyen durumlar, beklenmedik zamanlarda oluşabileceğinden dolayı çözümün profesyonel ellerde gerçekleştirilmesi gerekiyor. Amatör bir servis hizmeti almanız durumunda ürününzde var olan problem yerini daha yüksek maliyetli bir probleme bırakabileceğinden dolayı çeşitli sorunları da doğurabilmektedir.


FİRMA ADI: Merkezi Elektronik
ADRES: Atatürk Bulvarı No.22/A Karşıyaka
TELEFON: (232) 367 34 34
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Özel Dyson Servisi Karşıyaka 7/24 Sizinle -Doğan AYDIN'ın Kişisel Blog'u

  […] vardır bunlar da imdadımıza yetişirler. İzmir, Karşıyaka’da oturanların imdadına Dyson Servis Karşıyaka yetişmektedir. Buradaki şubesi ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Bireyler telefonla veya […]

 • Merve Aslı Ç.

  Dyson elektrikli süpürge satın aldım ve çalıştırdığımda çekim gücünde sıkıntı olduğunu fark ettim. Karşıyaka Dyson teknik servise elektrikli süpürgemi teslim ettiğimde çok kısa bir sürede bana geri dönüş yaptılar ve şu an süpürgem eskisinden de daha iyi bir çekim gücüne sahip.

  • admin

   Teşekkürler Merve hanım.

 • Ali

  Karşıyaka teknik servise Dyson marka elektrikli süpürgemi tamir için götürdüm. Kısa sürede güler yüzlü elemanları süpürgemin sıkıntısını giderdiler ve bu tamirat için oldukça cüzi bir miktar ödedim. Şuan süpürgem olduğundan daha iyi durumda çalışıyor.

 • Kenan

  Şarjlı dik süpürgemiz birden bire şarj olmamaya başladı. Acaba sorun şarj adaptöründe mi yoksa bataryası mı bitti? Bunu nasıl anlayabiliriz.

 • Ebru

  Dyson süpürgelerin kablosuz modellerinde hep aynı sorun yaşanıyor. Benimde kablosu Dyson süpürgemde batarya tutmaması sorunun ortaya çıkmasıyla öğrendiğim bir gerçek. İnternette Dyson süpürgelerle ilgili batarya tutmaması sorunu en fazla yaşanan sorunların başında geliyor. Her şikayetin konusu hep batarya tutmaması. Yetkili servisle birkaç görüşmede ve toplamda uzun saatler süren görüşmeler sonucunda hiçbir şey elde edemedim. Bir türlü batarya getiremiyorlar. Ama Dyson Servis Karşıyaka merkezine başvurursanız aynı gün içerisinde en kötü ertesi gün bataryayı uygun fiyata temin ederek, süpürgeye takıyorlar. Üstelik işçilik ücretleri de öyle tahmin edildiği gibi çok yüksek falanda değil. Karşıyaka’ da süpürgenin bataryasında sorun yaşarsanız doğrudan kendilerine başvurabilirsiniz, memnun kalırsınız.

 • Deniz

  Bundan bir süre önce Dyson marka elektrikli süpürge satın almıştım. Ancak, elektrikli süpürgemin emiş gücü son zamanlarda çok azaldı. Bunun üzerine elektrikli süpürgemin filtresini temizlemeye karar verdim. Ancak, bu işlem, hiçbir işe yaramadı. Dyson marka elektrikli süpürge satın alırken söz konusu süpürgenin emiş gücünün asla azalmadığı söylenmişti.
  Dyson elektrikli süpürgeyle alakalı olarak yaşadığım sorunlara çözüm bulmak için Dyson servis Karşıyaka ile temasa geçtim. Dyson servis Karşıyaka; bana garanti süresinin devam edip etmediğini sordu. Ürünün garantisinin devam ettiğini onlara bildirdim. Bunun ardından, elektrikli süpürgemin tamir aşaması başladı. Kısa zamanda tamiri biten elektrikli süpürgemde emiş gücüne dair hiçbir sorun yaşamadığım için çok mutluyum!

 • Seçil

  Elektrik süpürgesi konusunda son derece başarılı modellere sahip olduğundan dolayı yeni süpürge satın almak için tercihimizi Dyson markasından yana kullandık. Özellikle hesaplı ve kaliteli modellere sahip olması bizim için cezbedici olmuştu. Satın aldığımız Dyson marka elektrik süpürgesi ilk dönemler içinde tam olarak bizim aradığımız performansı sunsa da, ilerleyen dönemler içinde anlam veremediğimiz bir şekilde performansında düşüşlerin olduğunu fark ettik. Bizde bu konuya çok acil bir şekilde çözüm bulabilmek için soluğu hemen Dyson servis Karşıyaka adresinde aldık. Servis yapmış olduğu kısa incelemenin hemen sonrasında ufak bir arızadan kaynaklı olarak bu tarz bir durumun yaşandığını belirtti. Sorunun çözümünü sağlayarak süpürgeyi kısa süre içinde bize teslim etti.

 • Aslı

  Elektrik süpürgemi günde en az 2 kez çalıştırıyorum ve temizlik konusunda biraz hassas bir insanım. Bu yüzden güçlü bir marka ve cihaza ihtiyacım oluyor. Dyson markası da bu ihtiyacıma kusursuz bir şekilde yanıt verdi ve hali hazırda bu markanın ürünlerini tercih etmeye devam ediyorum. Yalnız eskisi kadar güçlü çekmediğini fark ettim ve Karşıyaka’da bulunduklarını öğrendiğim Dyson Servis ekibine bu durumu ilettiğimde filtre ömrünün azaldığını ya da tamamen tükendiğini ve değişiklik yapılması gerektiğini dile getirdiler.
  Kendilerinden bu konuda yardım istedim ve aynı gün randevu vererek evime kadar geldiler. Yaptıkları işten gerçekten memnunum ve sorunu en iyi şekilde çözüme kavuşturdukları için kendilerine teşekkür ediyorum.