İzmir

Dyson Servis Karşıyaka

Dyson markası, dünya çapında popüler olarak kullanılan markalardan birisi olmasıyla beraber Türkiye genelinde de sıklıkla tercih ediliyor. Dyson markalı başta elektrik süpürgeleriniz olmak üzere pek çok farklı ürününüzde meydana gelen; arızayı, çalışmama durumunu, parça sorunlarını ve elektrikten kaynaklı problemler gibi problemlere çözümün en kısa süre içerisinde gerçekleştirilmesi gerekiyor. Dyson Servis Karşıyaka, Dyson ürünlerinizde en doğru hizmeti alabileceğiniz bir adres olarak sizlere hizmet vermektedir. Dyson markasına sahip olan ürünlerde ortaya çıkan istenmeyen durumlar, beklenmedik zamanlarda oluşabileceğinden dolayı çözümün profesyonel ellerde gerçekleştirilmesi gerekiyor. Amatör bir servis hizmeti almanız durumunda ürününzde var olan problem yerini daha yüksek maliyetli bir probleme bırakabileceğinden dolayı çeşitli sorunları da doğurabilmektedir.


FİRMA ADI: Merkezi Elektronik
ADRES: Atatürk Bulvarı No.22/A Karşıyaka
TELEFON: (232) 367 34 34
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Yorum

 • Reply
  Özel Dyson Servisi Karşıyaka 7/24 Sizinle -Doğan AYDIN'ın Kişisel Blog'u

  […] vardır bunlar da imdadımıza yetişirler. İzmir, Karşıyaka’da oturanların imdadına Dyson Servis Karşıyaka yetişmektedir. Buradaki şubesi ile müşterilerine hizmet sunmaktadır. Bireyler telefonla veya […]

 • Reply
  Merve Aslı Ç.

  Dyson elektrikli süpürge satın aldım ve çalıştırdığımda çekim gücünde sıkıntı olduğunu fark ettim. Karşıyaka Dyson teknik servise elektrikli süpürgemi teslim ettiğimde çok kısa bir sürede bana geri dönüş yaptılar ve şu an süpürgem eskisinden de daha iyi bir çekim gücüne sahip.

  • Reply
   admin

   Teşekkürler Merve hanım.

 • Reply
  Ali

  Karşıyaka teknik servise Dyson marka elektrikli süpürgemi tamir için götürdüm. Kısa sürede güler yüzlü elemanları süpürgemin sıkıntısını giderdiler ve bu tamirat için oldukça cüzi bir miktar ödedim. Şuan süpürgem olduğundan daha iyi durumda çalışıyor.

Görüşünüzü Paylaşın

DYSON SERVİS444 78 56