İzmir

Dyson Servis Konak

Dyson Servis Konak, İzmir’in Konak ilçesinde servis üzerine hizmet vermektedir. Evinizdeki beyaz eşyalarınızda herhangi bir sorun yaşıyor ya da onarım için servis arıyorsanız Dyson servisi en kaliteli çözümler ile sorunlarınızı gidermek üzere hizmet sunmaktadır. Konak bölgesinde yaşıyor ve ürünlerinizin onarımını gerçekleştirmek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dyson marka elektrik süpürgesi, fanlı ısıtıcılar, kurutma makineleri ya da diğer ürünleriniz için servis imkanı profesyonel ekibimiz ile sizlere sunulmaktadır. Artık evde bulunan eşyalarınız kullanılamayacak hale geldiyse ve fazla sorun teşkil ediyorsa aşağıda sunmuş olduğumuz iletişim numaralarımızdan bizimle iletişime geçip servis talebinde bulunabilir, en kaliteli hizmeti sunmamız için bize fırsat verebilirsiniz. Dyson Servis Konak, ekspres çözümler ile sizi karşılıyor olacaktır.


FİRMA ADI: Fırat Elektrik Merkez Servis Yedek Parça
ADRES: İnönü Cad. 346. Sok. No: 23/A Üçyol Konak
TELEFON: (232) 255 39 04
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Gülbin Özkan

  Dyson elektrikli süpürgemin garantisi dolduğu için Konak süpürge servisine götürdüm ve süpürgenin sıkıntısını kısa sürede hallettiler. Bir daha süpürgemin çalışması ile ilgili bir problem, sıkıntı yaşamadım, hizmetlerinden oldukça memnun kaldım.

 • Senem

  Garanti süresi bittiği için ilgilenmeyen yetkili servis yüzünden Dyson süpürgemin arızası için Dyson Servis Konak merkezini aradım. Yetkili servisten çözüm alamayınca internette Konak genelindeki özel servis araştırmasında ilk bu firma karşıma çıktı. Yapılan yorumlarda yüksek oranda olumlu olduğundan, hemen aradım. İlk izlenimse telefona çıkan personelin samimi yaklaşımı oldu. Sorunumun ne olduğu, kolayca nasıl çözebileceğim konusunda gerçekten detaylı bir bilgilendirme yaptı. Daha sonra talepte bulunmam üzerine aynı gün içerisinde ekiplerini yönlendirdiler. Gelen personel, telefonda görüştüğüm personel gibi gerçekten güler yüzlü ve işinin ehliydi. Cihaza bakıp, sorunun tam olarak neden kaynaklandığı dakikalar içerisinde tespit edip, servise götürmeden hemen yerinde çözdü. Cihaz şimdi canavar gibi çalışmaya başladı.

 • Esma

  Dyson marka kablosuz süpürgemi aldığımdan bu yana sorunsuz olarak kullanıyordum. Ancak, süpürge sürekli olarak arıza yapmaya başladı. Bu yüzden, Dyson servis Konak ile iletişime geçip sorunu anlattım. Ancak, telefonda gerekeni yapamayacaklarını söylediler. Dyson servis Konak adresine elektrikli süpürgemle beraber gittim.
  Servisin kontrolü sonucunda elektrikli süpürgemde motor arızası olduğu tespit edildi. Ben de tamir edilmesi adına ürünü servise bırakarak oradan ayrıldım. Ancak, ürünün tamir işlemleri bir türlü tamamlanamadı. Üzerinden bir ay geçtikten sonra tekrar servisi aradım. Ancak, tamir işlemlerinin bitmediğini söylediler. Bittiği zaman bana haber vereceklerini bildirdiler. Şu an hala bekliyorum! Bir ayı geçkin bir süredir evimde elektrikli süpürgem yok!

 • Eda

  Yeni bir elektrik süpürgesi satın almak istediğimiz süreçte çevremizin tavsiyelerine kulak vererek Dyson markasında karar kıldık. Özellikle kaliteli modelleriyle tam olarak bizim aradığımız cinsten bir seçenekti. Satın aldığımız Dyson marka elektrik süpürgesi ilk dönemlerde hiçbir sorun ortaya çıkarmadan iyi bir performans sunuyordu. Ancak ilerleyen dönemler içinde temizlik açısından eskisi gibi etkili olmadığını fark ettik. İstediğimiz gibi temizlik sağlayamıyor ve kalıntılar bırakıyordu. Bizde konuya acil bir şekilde çözüm bulmak için soluğu hemen Dyson servis Konak adresinde aldık. Servis yapmış olduğu küçük incelemenin hemen sonrasında sorunu çözerek elektrik süpürgesini bize teslim etti. Servisin ilgili ekibi sayesinde bu can sıkıcı sorundan çok kısa bir süre içinde kurtulmuş olduk.