İzmir

Dyson Servis Menemen

Yaşam alanlarınızda kolay ve kaliteli temizlik yapabilmenize yardımcı olan Dyson süpürgeniz için yaşayabileceğiniz tüm sorunlar ya da karşılaşacağınız tüm ihtiyaçlar için alabileceğiniz en kaliteli hizmetleri sizlere sunuyoruz. Dyson Servis Menemen merkezimizde hassas çalışma standartlarında kaliteli ve profesyonel müdahaleler ile her yönden ürünlerinize ilişkin dünya standartlarına uygun hizmet alımı gerçekleştirebilmenize yardımcı oluyoruz.

Dyson süpürgenize ilişkin olarak her yönden profesyonel bir servis hizmeti anlayışını ön planda tutuyor olmamız sayesinde en kaliteli hizmetleri, çok ekonomik şekilde alabilmenizi sağlayabiliyoruz. Haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak iletişim numaralarımız aracılığıyla deneyimli teknikerlerimizin profesyonel servis müdahalelerinden destek alabilirsiniz. Menemen Dyson servisi olarak hızlı ve kaliteli hizmet anlayışımızla onarım sonrasında uzun ömürlü kullanım standartları yaratıyoruz.


Dyson Servis Menemen Merkezi Elektronik
Konum: Atatürk Bulvarı No.22/A Karşıyaka
İrtibat No: (232) 367 34 34
Mesai: Pazartesi-Cuma : 08:00 – 19:45
Cumartesi : 09:30 – 18:15

  • Rana

    Evlilik sebebiyle bir süre önce elektrik süpürgesi satın almaya karar verdim. Tercihim Dyson marka elektrik süpürgesi oldu. Bilenler bilir, Dyson marka elektrik süpürgesinin ücretleri, benzer markalara kıyasla çok daha fazla! Ancak, uzun süre kullanırım düşüncesiyle bu durumu takmadım.

    Elektrik süpürgesini kullanmaya başladıktan sonra bir sürü sorun yaşamaya başladım. Her şeyden önce, makinem çok ağır çalışıyor. Süpürmek istediğim yeri çok uzun zamanda süpürüyor. Bunun dışında, halıyı süpürürken makine halıya yapışıp kalıyor. Ne yapacağımı bilmediğimden dolayı Dyson servis Menemen ile iletişime geçtim. Ancak, alırken her türlü soruna çözüm buluruz diye Dyson markası, aynı hizmeti servis sonrası vermiyor! Dyson servis Menemen, şikayetime şu zamana kadar hiçbir çözüm üretmedi!

  • Selda

    Elektrik süpüre satın almaya karar verdiğimiz süreç içinde çevremizden aldığımız tavsiyelere bağlı olarak Dyson markasında karar kıldık. Özellikle hesaplı ve kaliteli modellere sahip olması bizim için cezbedici olmuştu. Satın almış olduğumuz elektrik süpürgesi ilk dönemlerde temizlik konusunda oldukça iyi bir performans sunuyordu. Ancak ilerleyen dönemler içinde eskisi gibi iyi temizlik yapamadığını fark ettik. Bizde bu soruna acil bir şekilde çözüm bulabilmek için Dyson servis Menemen adresinde karar kıldık. Servis yapmış olduğu kısa incelemenin ardından elektrik süpürgesinde var olan arızayı çözerek süpürgeyi bize yeniden teslim etmiş oldu. Servisin tecrübeli ekibi ve hızları oldukça takdire şayandı. Her açıdan memnun kaldığımız bir süreç oldu.