İzmir

Dyson Servis Narlıdere

Ev teknolojilerinin dünyaca ünlü markası Dyson teknolojisini içeren süpürgeniz ya da diğer ürün gruplarını kullanmaktaysanız arıza onarım ve bakım konusunda dünya standartlarına uygun hizmetleri alabileceğiniz tek adrestesiniz. Dyson Servis Narlıdere merkezi sunduğu her hizmetinde hassas çalışmalar gerçekleştirmesiyle birlikte, her koşulda kaliteden ödün vermeyen en ekonomik çözümlerden yararlanmanıza yardımcı olmayı hedefliyor.

Kaliteli hizmet anlayışımızla Dyson Narlıdere merkezimizde çalışmalarımız sonrasındaki süreçte en verimli kullanıma ulaşmanızı hedefliyoruz. Haftanın her günü çağrı merkezimize Dyson süpürgeniz ya da diğer Dyson ürünleriniz için arıza bildirimlerinde bulunabilirsiniz. Hem ekonomik hem de kaliteli servis çözümleriyle Dyson markalı ürünlerinizin kullanım ömrünü etkin biçimde uzatabilmenize yardımcı oluyoruz.


Dyson Servis Narlıdere Fırat Elektrik Merkez Servis Yedek Parça
Konumu: İnönü Cad. 346. Sok. No: 23/A Üçyol Konak
Servis Numarası: (232) 255 39 04
Mesai Saatleri: Hafta içi : 08:15 – 20:00
Hafta sonu : 10:15 – 18:40


Narlıdere Dyson Servis Barış Elektronik Servis Hizmetleri
Adres Bilgisi: 366. Sok. No: 9B Şirinyer
Çağrı Merkezi: (232) 438 62 82
Hizmet Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:10 – 19:55
Cumartesi : 09:15 – 17:25


Narlıdere Dyson Merkezi Elektronik
Açık Adres: Atatürk Bulvarı No.22/A Karşıyaka
Servis No: (232) 367 34 34
Çalışma Saatleri: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Müge

  Güzelbahçe’de oturuyorum, DC 33 C model bir Dyson süpürgemiz var. Aldığımızdan beri hiç bakım yaptırmadık. Acaba adrese gelip alıyor musunuz yoksa bizim mi getirmemiz gerekiyor süpürgeyi.

  • admin

   Çağrı merkezi numarasından iletişime geçerseniz size yardımcı olunacaktır Müge hanım. İyi günler dileriz.

 • Elif

  Dyson marka elektrik süpürgem evimi süpürmüyor! Bu durumdan inanılmaz şikayetçiyim. Ben bu ürüne çok fazla para ödedim. Karşılığını almak istiyorum ama nafile! Dyson elektrik süpürgesi satın alırken bana birçok vaatte bulunmuşlardı. Beş yıl garantisi var, anında servis hizmeti sağlıyoruz ve yedek parçalar ücretsiz veriliyor denmişti.
  Dyson elektrik süpürgesi satın aldığımdan bu yana birçok sorunla karşılaştım. Çok ağır çalışıyor. Halıyı veya başka bir zemini süpürürken takılı kalıyor. Yeterince temizleyemiyor. Daha çok şey sayabilirim. Sorunlarıma çözüm bulmak adına Dyson servis Narlıdere ile iletişime geçtim. Ancak, işe yarar bilgi vermediler. Dyson servis Narlıdere, ürünü getirin bakarız diyor. Ancak, ben, elektrik süpürgemi iade etmek istiyorum.

 • Sezen

  Elektrik süpürgesi satın almak için arayış içinde olduğumuz bir dönemde çevremizin tavsiyelerine kulak vererek Dyson markasına yöneldik. Özellikle sahip olduğu elektrik süpürgesi modelleri tam olarak bizim aradığımız niteliklere sahipti. Hesaplı ve kaliteli bir yapısının bulunması ilk olarak dikkatimizi çeken şeydi. Dyson marka elektrik süpürgemiz bir müddet kullandıktan sonra eski performansını aratan bir hale gelmişti. Eskisi gibi etkili bir temizlik ortaya çıkaramıyordu. Bizde bu sorunu acil bir şekilde çözüme kavuşturabilmek için soluğu hemen Dyson servis Narlıdere adresinde aldık. Servis yapmış olduğu kısa incelemenin sonrasında arızayı çözerek elektrik süpürgesini bize ilk günkü performansında teslim etmiş oldu. Servisin ilgisi ve hızı her açıdan takdire şayandı.