Kocaeli

Dyson Servis Çayırova

Evin vazgeçilmez eşyalardan biri olan elektrik süpürgesinin küçük bir arızası bile hayatımızı zor bir duruma sokabilir. Her teknolojik üründe olduğu gibi süpürgelerin de bir ömrü vardır. Süpürgelerinizin temizliği makinenin sağlığı açısından çok önemlidir. Düzenli parça değişimi ve bakımla sorun çıkarma olasılığı düşer. Bazen kullanıcı hatası yüzünden çıkan arızalarda da yardımcı oluruz. Kullanım ömrüyle alakalı sıkıntılar da çıkabilir.

Dyson Servis Çayırova şubemiz olarak deneyimli, başarılı, profesyonel teknik elemanlarımızla daima bir arıza veya başka bir şeyde size destek sağlarız. Pazar günleri hariç haftanın 6 günü bize ulaşabilirsiniz. Süpürgenizin emiş gücünün azalması, motor temizlemesi vb. sorunlarında bir telefonla bizden yardım alabilirsiniz.

Makinenizin arıza durumunda değişmesi gereken bir parça var ise parçayı değiştiriyor, üstelik taktığımız parçalara ve işçiliğimize 1 yıl boyunca garanti veriyoruz. Çıkacak bir arızada elimizden geldiğince makinenizin hayatını kurtarmaya odaklıyız. Fiyatlarımızın uygunluğu ve kalitesi yanı sıra servisimize de çok güveniyoruz. Siz de bize gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Kafanızda bir soru işareti ve şüphe bulundurmamak için buradayız.


Çayırova Dyson Servisi 
KONUMU:Süleyman Demirel Cd. 3/E
Şekerpınar
41420 Çayırova/Kocaeli
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 259 97 36
MESAİ:Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

 • Sinem

  Evde temizlik işlerime uzun süredir yardımcı olan abla en son geldiğinde Dyson marka elektrik süpürgemin boru ile hortumu arasında olan kısmını kırdı. Ne diyeceğimi nasıl tepki vereceğimi bilemeden garantisi bitmediği için Dyson Servis Çayırova’yı arayarak makineye bakmak icin gelmelerini rica ettim. Akşam üstü gelen ekip uygun parça bulmakta zorlanabileceklerini söyleyerek makineyi götürdü ve ertesi gün tamir edilmiş halde geri getirdiler.

 • nurcan dilaver

  Merhaba, aparatları takınca tıkalı sinyali veriyor, toz toplayan üst bölümde bir tıkanma söz konusu olmalı, evde 2 kedi olduğundan acil bakım rica ediyorum.

  • admin

   Merhaba Nurcan hanım, iletişim bilgilerinden ulaşırsanız eğer çok daha kolay servis talebinde bulunabilirsiniz.

Call Now ButtonSERVİSİ ARA