Kocaeli

Dyson Servis Darıca

Dyson Servis Darıca, elektrik süpürgesi arızalarına garantili olarak olumlu sonuç getirmektedir. Çeşitli nedenlere bağlı olarak elektrik süpürgelerinde arızalar meydana gelebilir. Bu tarz zorlu süreçten kısa sürede kurtulmanızı sağlayacak Dyson Servis Darıca cihaz arıza onarımına memnun edici sonuçlar sağlamaktadır. Cihazda yaşanan performans sorunlarını bitirmek için bakım hizmeti de veren bu adres cihazın uzun süreli olarak kullanımına neden olacaktır. İstanbul’un her noktasına servis hizmeti sağlayan bu adrese ulaşım sağlamak için günün her anı dilediğiniz zaman servis talebinde bulunabilirsiniz.

Dyson Servis Darıca

Bu adımdan sonra tarafınıza kadar ulaşan servis ekibi aracılığıyla cihazınız adresinizden teslim alınarak, onarım sürecinde sona gelindiğinde ise aynı özenle cihaz tarafınıza teslim edilecektir. Bu şekilde tüm sürecin zorluğunu bitiren adres arızaların problem olarak görülmesine engel olmaya devam ediyor. Dyson Servis Darıca ayrıca tamiri söz konusu olmayan cihaz parçalarının da değişimini sağlamaktadır. Değişimi yapılan parçanın bir yıllık süre boyunca servis garantisi altında olduğunu ve arıza olduğu takdirde servis tarafından ücretsiz onarım yapılacağını belirtmek gerekir.

Darıca Dyson Servisi 
KONUMU:Darıca
Osman Gazi
41700 Darıca/Kocaeli
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 259 99 17
MESAİ:Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00
 • Sultan

  Dyson marka süpürgemi uzun zamandır kullanmama rağmen çok memnundum. Fakat ta ki geçen gün süpürürken borusunun içinden takır tukur sesler gelene kadar. Bu seslerin ardından makinenin çekim gücü azaldı. Ben de garanti kapsamından çıkmaması için hiç uğraşmadan Dyson Servis Darıca’yı aradım ve gün içinde gelip makineyi alan ekip ertesi gün sorunu çözerek getirdiler.

 • Yasemin

  Dünya kadar para verip aldığım Dyson markasına ait süpürgemden sürekli garip bir ses geliyor ve çalıştıktan maksimum 5 dk sonra motoru aşırı ısınıyordu. Daha garantisi biteli 2 ay olmadı ama internetten bakınca sürekli sıkıntı yaşadığını ve garantisi bittiğinde götürülecek bir servis olmadığından yakınan kullanıcı yorumlarını okudum. Bakıp arızayı tespit etmeleri için çağırdığım Dyson Servis Darıca ekibi geldiğinde uzun uğraşlar sonucu sonunda makinemi yerinde tamir ettiler.

 • Deniz

  Daha önce almış olduğum süpürgelerden hiç memnun değildim. Fakat dyson marka süpürgenin çekiş gücü vs çok iyiydi. Geçen hafta bozulunca Dyson servis Darıca şubesini aradım. Kendilerine getirmemi söylediler. Çalıştığımdan dolayı getiremeyeceğimi onların almasını istediğimi söyledim. Beni kırmadılar. 2 gün sonra tamir edip geri getirmişler. Baya hızlı çalışıyorlar.

 • Melis

  Evimde Dyson markasına ait elektrikli süpürgeyi kullanıyorum. Geçen hafta neredeyse en küçük parçayı bile çekemeyip evimin temizlenmediğini görünce Dyson Servis Darıca ekibine götürdüm ve makineye bakacaklarını söylediler. Ertesi gün arandığımda makinenin tamir olduğunu söyleyerek gelip alabileceğimi belirttiklerinde çok şaşırdığım ve hizmetinden çok memnun kaldığım bu servisi eğer Dyson markasına ait bir problem yaşıyorsanız gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 • Fatma

  Dyson markasına ait V11 model elektrik süpürgeyi uzun zamandır çalıştığımız büromuzda memnuniyetle kullanıyorduk. Fakat geçen hafta güç ünitesi birdenbire arıza yaptı. Ofise de en yakın servis olan Dyson Servis Darıca ekibi gelerek ürünü götürdüler ve akşam beni arayan ekip sorunun çözüldüğünü söyleyince şaşırarak gidip süpürgemi teslim aldım. Şu anda süpürgem eskisinden de iyi çalışıyor ve bunu sağlayan ekibi gözüm kapalı herkese öneriyorum.

 • Hale

  2 senedir kullanırken hiç sorun çıkarmayan akıllı süpürgem Dyson markasına ait. Geçen hafta garantisi biten süpürgem temizlik yaparken tozları düzgün almamaya başladı. Başta aldırmadım ve süpürgeyi kullanmaya devam ettim ama en sonunda makinemden bir koku geldi ve kendiliğinden kapandı. Motoruyla alakalı bir problem olduğunu düşünerek Dyson Servis Darıca ekibini aradım. Gelen servis motorun yandığını söylediler ve 1 gün sonra makinemi motoru değişmiş şekilde geri getirerek sorunumu çözdüler.

 • Derya

  Tahmini olarak 5 sene önce satın almış olduğum Dyson marka elektrikli süpürgemin ilk senelerde performansından oldukça memnundum. Deyim yerindeyse halıyı bile kendi haznesine çekecek güçteydi. Fakat son zamanlarda çekim gücü öylesine düştü ki neredeyse bir toz zerresini dahi çekemeyecek duruma geldi. Teknik servis çağırmadan önce de buradan sormak istedim. Sizce süpürgemin neden emiş gücü böylesine düşmüş olabilir?

 • Yasemin

  Kocaeli Darıca ilçesinde kendimize ait bir tekstil atölyemiz var. Tekstil atölyemizin ofisine gelen giden misafir bir hayli fazla. Bundan dolayı da temizliğine önem veriyoruz. Elektrikli süpürge satın alırken bunu dikkate alarak kaliteli bir marka olan Dyson markasını tercih etmiştik. İlk zamanlarında oldukça sorunsuz temizliğimizi yapan süpürge daha sonra çalışırken dışarı toz atmaya başladı. Biz de bize yakın bir konumda olan Dyson Servis Darıca şubesi ile telefon üzerinden iletişim kurduk. Aradığımız teknik servis ekibi bize bu problemin kalitesiz torba kullanımından dolayı olabileceğini söyledi ve gerçekten de öyle oldu. Daha sonra kullandığımız torbalarda hiç böyle bir sorun yaşamadık. Kendilerine ilgi ve bize göstermiş oldukları alakalarından dolayı teşekkür ederiz.

 • Gülcan

  1 hafta kadar önce Dyson marka elektrikli süpürgemin yoğun bir şekilde dışarıya toz üflediğini fark ettim. Temizlik yaparken bu sorunu yaşamak gerçekten komik. Tek başıma çözebileceğim bir sorun olmadığı için bu bölgede yani Darıca’da hizmet veren Dyson servis ekiplerine ulaştım. Aynı gün hizmet verebileceklerini dile getirdiler ve dedikleri gibi hızlı bir şekilde evime kadar geldiler.
  Sorunun çözülmesi de tahmin ettiğimden daha hızlı ve kolay oldu. Şimdi herhangi bir sorun yaşamıyorum ve gayet kusursuz bir şekle temizliğimi yapabiliyorum. Sizlerin huzurunda da bu ekibe teşekkür etmek isterim. Bana soracak olursanız Dyson markasına yakışan da tam olarak budur.

SERVİSİ ARA