Kocaeli

Dyson Servis Gebze

Dyson Servis Gebze, her türlü elektrik süpürgesi arızasına garantili olarak olumlu sonuçlar getirmektedir. Çeşitli nedenlere bağlı olarak elektrik süpürgelerinde arızalar meydana gelebilir. Günlük işlerin aksamasına neden olacak bu sorunun önüne acil olarak geçilmesi doğru bir karar olacaktır. Bu süreçte yanınızda olacak Dyson Servis Gebze büyük ve küçük çaplı her türden cihaz arızasına beklentilerinize uygun sonuç alınmasına neden olur. Servisten teknik destek almak için tek yapmanız gereken şey ise servis talebinde bulunmaktır. Bu adımdan sonra tarafınıza ulaşan servis ekibi cihazınızı teslim alarak onarım sürecinde sona gelindiğinde cihazınızı adresinize kadar teslim etmektedir.
Dyson Servis Gebze aynı zamanda elektrik süpürgesi bakımı konusunda da danışabileceğiniz bir adres konumundadır. Uzun süreli boyunca kullanılmak istenen cihazların bakımının zamanında ve özenli bir şekilde yapılması büyük bir önem taşır. Bu süreçte yanınızda olacak servis cihaz bakımının detaylı bir şekilde yapılmasına aracı olacaktır. Haftanın yedi günü hizmet vermekte olan servis İstanbul’Un her noktasından gelen servis taleplerine cevap vermeye devam ediyor.

Gebze Dyson Servisi 
KONUMU:859/7. Sk. No:29
Mevlana
41400 Gebze/Kocaeli
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 259 97 41
MESAİ:Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00
  • Şebnem

    Evde yeni doğan bebeğim olduğu için toza karşı onu koruyabilecek en iyi süpürge araştırmalarım sonucu Dyson marka süpürge aldım. Bir süre sonra filtresi problem çıkarmaya başlayınca Dyson Gebze’yi arayarak durumu bildirdim ve gün içinde gelip süpürgeyi alarak ertesi gün bana teslim ettiler. Parça değişiminin zor olduğunu bildiğim için bunu hiç beklememe rağmen beni şaşırtarak markadan memnuniyetimi arttırdılar.

  • Selma

    Teknolojik ürünlerin bakımlarının düzenli olarak yapılması taraftarıyım. Bu konuda doğru bir servis firması tespit ettiğiniz takdirde ürünlerinizin ömrünü de uzatmış olacaksınız. Gebze’de bulunan ve benim de sık sık hizmet aldığım Dyson Servis ekibi, yeni dönemde de favorilerimden biri oldu.
    Elektrikli süpürgem ile ilgili herhangi bir sorun odluğunda direkt onları arıyorum ve emin olun hiç şüphe etmiyorum. Bakım için yakın zamanda bir kez daha rahatsız ettim ve ellerine sağlık yine harika bir iş çıkartmışlar. Tavsiye vermek huyum değildir ancak böylesine başarılı adreslerin daha fazla insana ve kullanıcıya ulaşmasını arzu ediyorum ve bu konuda benim de küçük bir katkım olsun istedim.

SERVİSİ ARA