İstanbul

Dyson Süpürge Servis

Dyson marka elektrik süpürgelerde zamanla çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilmektedir. Arıza sürecini basit bir şekilde çözüm bulmanızı sağlayacak Dyson süpürge servisi her türlü cihaz arızasına karşı garantili çözüm yolları sunar. Bunun için istediğiniz her an Dyson servisi adresine ulaşarak servis talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Servis talebi oluşturulduktan sonra yaşadığınız yere en yakın konumda bulunan servis ekibi tarafınıza gönderilmiş olur. Bu sayede sizin hiçbir zorluğa girmenize gerek kalmadan servis sürecinin her türlü adımı servis ekibi tarafından yönetilmiş olacaktır.

Servis tarafından aynı zamanda elektrik süpürgesi bakım işlemleri de gerçekleştirilir. Bakım işlemleri cihaz için son derece önemli olup, cihazın ömrünün uzamasına yardımcı olmaktadır. Bu nedenle cihazdan uzun zaman boyunca yararlanmak isteyenlerin mutlaka elektrik süpürgesi bakım işlemlerini dikkate alması yerinde olacaktır.

Bakım işlemlerinin düzenli olarak yapılmasıyla birlikte performans sorunlarına çözüm sağlanırken, cihazı ilk günkü verimine geri döndürmek mümkün bir hale gelmiş olacaktır.

Dyson süpürge servisi onarımı mümkün olmayan cihaz parçalarının da değişimini sağlamaktadır. Değişimi yapılan parçada bir yıllık süre boyunca garanti sağlayan servis bir yıllık süre içinde değiştirilen parçada arıza olduğu takdirde ücretsiz olarak onarım yapmaktadır.

Öte yandan onarım ve bakım işlemlerinin her bir adımı için müşteriden onay alınmakta olup, onay alınmadığı takdirde ilgili işleme geçilmeyeceğini belirtmek gerekir.

    SERVİSİ ARA