İstanbul

Dyson Servis Sultangazi

Sultangazi Dyson Servisi 
AÇIK ADRES:2217. Sk. 2-22
50. Yıl
34265 Sultangazi/İstanbul
TELEFON:0850 259 73 88
  • Çisem

    Küçüklüğümden beri toza alerjim olduğu için kaliteli süpürge kullanmam benim yararıma oluyor diye gidip Dyson marka elektrikli süpürge aldım. Mağazasında en küçük tozları bile alacağını söylemişti ama şu an normal gözle görülebilen tozları bile zor alıyor. Dyson Servis Sultangaziyi arayıp durumu anlattığımda çekim gücünün o kadar olabileceğini söylediler ve bu kadar olamayacağından emin olduğumu söylemem üzerine gelip makineyi götürdüler. 1 hafta sonra filtresi değişmiş olarak gelen makinem gayet iyi çekim gücüne sahipti.

  • Didem

    Turbo başlık ile ilgili bir sorunun olduğunu öğrendim ve Dyson marka elektrikli süpürgemi servis ekiplerine emanet ettim. Bu sorun gerçekten can sıkıyor çünkü yeteri kadar iyi temizlemiyor ve çekim gücünün azaldığını da fark ediyorsunuz. Sultangazi’de uzun süredir hizmet veren ve zaman zaman hizmet almaktan çekinmediğim bir Dyson Servis firması var.
    Bu kez yine öncekilerde olduğu gibi kusursuz bir iş çıkartmışlar. Çok fazla masraf yapmadan kusursuz bir hizmet aldım ve bunun yanı sıra ürünün bakımını da eksiksiz yapmışlar. İşini seven insanların olduğunu bilmek gerçekten güzel eve eğer sizler de servis hizmeti almak isterseniz bu firmaya yakından göz atabilir ve bu deneyimi yaşayabilirsiniz.

SERVİSİ ARA