İstanbul

Dyson Servis Şişli

Şişli Dyson Servisi 
KONUM BİLGİSİ:İskete Sk. 26a
Merkez
34381 Şişli/İstanbul
SERVİS NUMARASI:0850 259 98 02
ÇALIŞTIĞI SAATLER:Pazartesi-Cuma : 08:15 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00
Dyson Servis Şişli
 • Melike

  Evlenmeden aya gidip durumu anlattığımda teknik servisi aramam gerektiğini kendilerinin bir şey yapamayacağını söyledi. Dyson Servis Şişli şubesini aradığımda kontrol için geleceklerini söylemelerine rağmen 2 gün geçti hala gelmediler. Servisini kullanıp memnun olduğunuz bir şube var mı onlara ulaşayım?önce bir hevesle çeyizimi dizerken yorumlardan okuduğum kadarıyla da ikna olup Dyson marka elektrikli süpürge aldım. Dünya kadar para verip aldığım süpürgemi kullanmaya başladığımdan beri çekim gücünden hiç memnun değilim ve mağaz

 • Melike

  Elektrikli süpürgemin hortumundaki çatlak nedeniyle çekim gücü zayıflamıştı ve bu bölgeyi elimle kapatarak temizlik yapmak da tahmin edersiniz ki pek mümkün olmuyor… Şişli bölgesindeki servis ekiplerini araştırdığımda Dyson Servis ile karşılaştım ve bir şans vermek istedim. Aldığı yorumlar gerçekten tatmin edici ve aynı yorumları ben de gönül rahatlığı ile yapabilirim.
  Süpürgemi en kısa süre içerisinde tamir ettiler ve hortum bölümü eskisinden daha sağlam olmuş. Şu an kaldığım yerden temizliğime devam ediyorum ve ürünü teslim aldığım günden bu yana herhangi bir sorun yaşamadım. İşini iyi yapan bu ekibi ve firmayı sizler de tercih edebilirsiniz ve kesinlikle pişman olmayacaksınız. Bunun sözünü de veriyorlar.

 • Burcu

  Yurtdışından aldığım ve 4 senedir memnuniyetle kullandığım Dyson marka süpürgemin emiş gücünden çok memnundum. Bana bu zamana kadar hiç problem çıkarmayan süpürgemin kablosunu geçen gün çocuklarım etrafında oyun oynarken kopardığı için hemen Dyson Servis Şişli ekibine teslim ettim. Bu problemin hemen hallolmayabileceğini kablonun koptuğu kısmının arıza yaptığını söyledikleri halde ertesi gün makinemi tamir olmuş bir şekilde bana teslim ettiler. Gönül rahatlığıyla bu servisi kullanabilirsiniz.

 • Devran

  Servisler hep canımı sıkar. İşlerini hiç doğru yapmazlar diye bilirim fakat Dyson servis Şişli personelleri oldukça güler yüzlü ve işini bilen insanlardı. Müşterilere nasıl davranılmağını çok iyi biliyorlar ve elleri çok hızlı olduğundan iş birikmeden tamamen ürünü çalışır halde teslim ediyorlar. Bu zamanda bu şekilde çalışanları görmek mutluluk verici oluyor.

 • Filiz

  Eşimle ikimiz de çalıştığımız için biz evde yokken gündüz ev işlerine bakan yardımcı bir abla var. Gün içerisinde temizlik de dahil olmak üzere mutfak işlerimizden de o sorumlu. Geçen gün telaş içinde ben iş yerindeyken beni aradığında telefonda kullanmakta olduğum Dyson marka süpürgenin hortumunun kırıldığını söyleyince arıza giderimi için Dyson Servis Şişli ile iletişime geçerek durumu anlattım. Süpürgeyi parça değişimine götüren ekip 3 gün sonra hortumunu sağlam hali ile geri getirdiler.

 • Yasemin

  Kullanmakta olduğum bir önceki süpürgemin sürekli bozularak bana sorun çıkarması nedeniyle kendime yeni kullanışlı ve gelişmiş bir süpürge arayışına koyuldum. Hatta fiyat olarak da büyük bir miktar gözden çıkarttığım için arkadaşımın büyük ısrarları sonucu Dyson marka süpürge aldım ve 1 hafta kullandıktan sonra motorundan kaynaklanan bir problemden ötürü sorun çıkarmaya başladı ve Şişli Dyson Servisi arayarak durumu belirttim. Hemen gelip süpürgemi alan ekip 3 gün içerisinde tamir edilmiş bir şekilde geri getirdiler.

 • Yasemin

  Dyson markasına ait V11 model elektrik süpürgeyi uzun zamandır kendi hukuk büromuzda çalışırken temizlik amacı ile memnuniyetle kullanıyorduk. Fakat geçen hafta güç ünitesi birdenbire arıza yapınca biz de en yakın servis olan Dyson Servis Şişli şubesi gelerek ürünü götürdüler ve akşam beni arayan ekip sorunun çözüldüğünü söyleyince şaşırarak gidip süpürgemi teslim aldım. Şu anda süpürgem eskisinden de iyi çalışıyor.

 • Fatmagül

  Çok uzun senelerden beridir çok büyük bir memnuniyetle kullanmakta olduğum Dyson marka elektrikli süpürgemin kablosunun en baştan beri çok ince ve kalitesiz olmasından dolayı önce makine ile bağlantı kısmı incelerek temassızlık problemi oldu ve ardından da kablo koptu. Bunun üzerine Dyson Servis Şişli şubesini arayarak şikayetimi dile getirmem üzerine ertesi gün gelip daha kaliteli bir kablo ile sorunumu çözdüler.

 • Leyla

  Şişli ilçesinde 3 tane kız arkadaş beraber kalıyoruz. Bunun yanı sıra evimizde 2 tane de kedi var. Hal böyle olunca evin tüy derdi bitmiyor. Bu nedenle de kaliteli olsun diyerekten Dyson marka elektrikli süpürge kullanıyoruz. 4 seneyi aşkın bir zamandır sorunsuz kullandığımız kablosuz elektrikli süpürgemiz hafta sonu işten vakit kaldığı zamanda dönüşümlü bir şekilde temizlik yaparken önce garip sesler çıkardı ardından da kapanarak bir daha açılmadı. Panik içerisinde internetten iletişim bilgilerine ulaştığımız Dyson Servis Şişli ekibi gelip süpürgeye yerinde baktılar. Sorunu gideremeyince süpürgemizi şubeye götürdüler. Süpürgemden umudu tam kesmiş ve başka servisler bakıyorken 3.günün sonunda arayan ekip problemin giderildiğini söyleyip aynı gün içerisinde süpürgeyi sorunsuz bir şekilde teslim ederek bizleri büyük bir dertten kurtardılar. Hem ekonomik fiyat politikası uygulayan hem de güler yüzlü olan ekibe sahip olan bu şubeyi herkese öneriyoruz.

 • Aynur

  Dyson’ı yakından takip ediyorum ve bana göre ev aletleri konusunda gerçekten müthiş bir marka. Ben Dyson marka elektrikli süpürge kullanıyorum ve temizlikte en büyük yardımcı olduğunu da belirtmek isterim. Sorun yaşamamak adına düzenli olarak bakımını yaptırıyorum ve bu konuda bana uygun fiyata yardımcı olan ekipten söz etmek isterim.
  Şişli’de hizmet veren Dyson servis ekiplerini sizinle de tanıştırabilirim. Uzun süredir hizmet aldığım ve ürünlerimi emanet ettiğim kadro, bu işi gerçekten başarılı ve profesyonel bir şekilde yapıyor ve ne kadar iyi olduklarını sizler de hizmet aldığınızda kendi gözleriniz ile görmüş olacaksınız. Üstelik abartılı rakamlar ödemek zorunda da değilsiniz.

SERVİSİ ARA