İstanbul

Dyson Teknik Servis

Dyson marka cihazlarda zamanla kullanıcıların karşısına çeşitli arızalar çıkabilmektedir. Evin sıklıkla kullanılan elektronik cihazlarında ortaya çıkan arızalar günlük işlerin aksamasına neden olabilir. Bu nedenle soruna acil olarak çözüm aranması yerinde olacaktır. Her türlü cihaz arızasında yanınızda olacak Dyson servis sorunun garantili olarak çözümünü sağlamaktadır. Cihazın ilk günkü verimine geri dönmesini sağlayan servis, cihazın ömrünün artmasına yönelikte bakım hizmeti sağlamaktadır.

Cihazların düzenli olarak bakıma alınması performansının yükselmesine yol açar. Aynı zamanda cihazın eskiye nazaran daha verimli şekilde kullanılmasına yardımcı olacağından oldukça önemli bir işlemdir. Dyson marka cihazların bakımını da sağlayan servis cihazlarda karşınıza çıkan büyük küçük sorunların ortadan kalkmasına neden olmaktadır. Servise onarım ve bakım işlemleri talebinde bulunmak için müşteri hizmetlerini aramak yeterlidir. Bu adımdan sonra müşteri hizmetleri tarafından tarafınıza en yakın konumda yer alan servis ekibi gönderilir.

Servis ekibi cihazınızın adresinizden teslim alınmasını sağlar. Bakım veya onarım süreci tamamlandığında ise aynı özenle cihazınız evinize kadar teslim edilecektir. Servis bakım ve onarım süreci boyunca müşterinin onayını almaktadır.

Müşterinin onayı alındığı takdirde onarım ve bakım sürecine geçilebilir.

Dyson servisi tarafından aynı zamanda parça değişimi hizmeti de verilir. Bu işlem servis garantisi altında bulunmakta olup, değişimi sağlanan parçalara bir yıllık süre boyunca garanti verilmektedir. Bu süreç içinde parçada arıza olduğu takdirde servis tarafından ücretsiz onarımı sağlanır.

  • Rahime Nohutcu

    Ankara Bilkent yakınındaki Dyson Elektrik Süpürgesi servislerinin adres ve telefonları sağlanabilir mi mümkünse.
    Teşekkürler.

SERVİSİ ARA