İstanbul

Dyson Servis Ataşehir

Evde veya iş yerinde elektrik süpürgesi kullanırken kullanımda kaynaklanan sıkıntılar sorun teşkil edebilmektedir. Ataşehir ve çevresinde elektrik süpürgenizin tamir ve bakımı için Dyson Servis Ataşehir servis ağını tercih ederek tüm sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Arıza durumunun anında ortadan kalkmasını sağlayan servis ekibine kolaylıkla ulaşabileceğiniz platformumuzda Dyson servis Atşehir tüm servis ekibine güncel adres ve iletişim bilgileriyle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dyson marka elektrikli süpürge ve diğer ürünlerin tamir ve bakımını itina ile gerçekleştirecek olan servis ekibi tüm sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşımlarıyla kullanım problemlerinizi geride bırakacak. Dyson servis Ataşehir platformumuzda diğer semt ve bölgelerin servis ağlarına güncel adres ve iletişim bilgileriyle ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılamanızı sağlamaktadır.


FİRMA ADI: MATARACI DTM
ADRES: Fehmi Tokay Cd. No: 9 Örnek Mh. ATAŞEHİR
TELEFON: 0216 315 8 999
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

2 Yorum

  • Reply
    Emre Uşak

    Buzdolabımda sürekli koku oluyordu servise danıştım hemen geldiler meğer buzdolabındaki ısı düşüyormuş ilgilendiler şu an hiçbir problemim yok güler yüz içi teşekkür ederim.

  • Reply
    Dyson Süpürge Servisi Ataşehir'de Sizinle | Webzura - Web Haberleri, Teknoloji ve İnternet

    […] bu yenilikçi firmanın tüm donanımlarını sağlayarak hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Dyson Servis Ataşehir ekibimizin tüm elemanları donanımlı ve alanlarında başarı sağlamışlardır. Dyson servis […]

Görüşünüzü Paylaşın

DYSON SERVİS444 78 56