İstanbul

Dyson Servis Ataşehir

Evde veya iş yerinde elektrik süpürgesi kullanırken kullanımda kaynaklanan sıkıntılar sorun teşkil edebilmektedir. Ataşehir ve çevresinde elektrik süpürgenizin tamir ve bakımı için Dyson Servis Ataşehir servis ağını tercih ederek tüm sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Arıza durumunun anında ortadan kalkmasını sağlayan servis ekibine kolaylıkla ulaşabileceğiniz platformumuzda Dyson servis Ataşehir tüm servis ekibine güncel adres ve iletişim bilgileriyle ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dyson Servis Ataşehir

Dyson marka elektrikli süpürge ve diğer ürünlerin tamir ve bakımını itina ile gerçekleştirecek olan servis ekibi tüm sorunlarınıza çözüm odaklı yaklaşımlarıyla kullanım problemlerinizi geride bırakacak. Dyson servis Ataşehir platformumuzda diğer semt ve bölgelerin servis ağlarına güncel adres ve iletişim bilgileriyle ihtiyaçlarınızı kolaylıkla karşılamanızı sağlamaktadır.


FİRMA ADI:MATARACI DTM
ADRES:Fehmi Tokay Cd. No: 9 Örnek Mh. ATAŞEHİR
TELEFON:0216 315 8 999
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
 • Dyson Süpürge Servisi Ataşehir'de Sizinle | Webzura - Web Haberleri, Teknoloji ve İnternet

  […] bu yenilikçi firmanın tüm donanımlarını sağlayarak hizmet verdiğimizi belirtmek isteriz. Dyson Servis Ataşehir ekibimizin tüm elemanları donanımlı ve alanlarında başarı sağlamışlardır. Dyson servis […]

 • Nil

  Dyson marka elektrik süpürgem aşırı zorlamadan dolayı zarar görmüştü. Ataşehir Dyson Servis elektrik süpürgemi kısa zaman içerisinde onardı ve aynı gün teslim etti. Son derece kaliteli bir hizmet anlayışı ile hareket eden yetkililere ve teknik servis ekibine teşekkür ediyorum. İleride doğabilecek sorunlarda da yine bu servisi tercih edeceğim.

 • Fatih

  Dyson’ un 3 farklı modeldeki elektrikli süpürgesini kullandım. Aldığım ilk 2 modelden gayet memnundum ama aldığım üçüncü modelden hiç memnun değilim. Sürekli çok fazla ısınıyor ve bu yüzden de cihazda farklı parçalarda kırılma meydana geliyor. Sürekli sürekli aynı arızayla başvurduğum Dyson Servis Ataşehir firması adeta en çok arananlar listemde bulunuyor. Başvurduğumda hemen gelen kırılan parçayı onarsalar da bu şekilde sürekli kırılmasına neden olan ana sorunu bir türlü çözmüyor ve üretim hatası diyorlar. Bende biraz araştırdım sanırım da durum öyle ama ben durumdan çok fazla sıkıldım. Sıfırdan bir elektrik süpürgesi almak da şimdi fazlasıyla maliyetli olacak. O yüzden farklı bir servis merkezi arıyorum.

 • Aslı

  Elektrik süpürgesi almak için araştırma yaptığımız sırada yakınlarımızdan Dyson markasının bu işte uzman olduğunu öğrendik. Bu nedenle tercihimizi başarılı modellere sahip olan Dyson markasından yana kullandık. İlk günlerde almış olduğumuz elektrik süpürgesi tam olarak anlatılan gibi oldukça yüksek bir performansta çalışıyordu. Ancak zaman geçtikçe her elektronik cihazda olduğu gibi elektrik süpürgesinde ufak arıza ortaya çıktı. Süpürgenin motor kısmından tuhaf sesler geliyordu. Bizde bu durumu fazla zaman kaybetmeden hemen Dyson Servis Ataşehir adresine belirtmeyi tercih ettik. Servis kısa bir inceleme sonrasında motorunda arıza olduğunu gerekli onarım işleminden sonra tam performansta makinenin kullanılabileceğinden bahsetti. Yani servis sayesinde kısa bir süre içinde bu soruna çözüm almış olduk.

 • Canan

  Elektrik süpürgemiz bozulduğunda yeni bir elektrik süpürgesi satın almak için marka arayışına girdik. Özellikle çevremiz tarafından çok sık bir şekilde önerildiğinden dolayı tercihimizi Dyson markasından yana kullandık. Hesaplı ve kaliteli modelleri bizim için oldukça cezbedici olmuştu. Satın almış olduğumuz elektrik süpürgesi ilk dönemlerde performans bakımından kusursuzdu. Ancak ilerleyen dönemler içinde eski zamanları aratan bir yapıya sahip olduğunu fark ettik. Bu soruna çözüm bulabilmek adına soluğu hemen Dyson servis Ataşehir adresinde aldık. Servis yapmış olduğu kısa incelemenin hemen sonrasında sorunu çözerek elektrik süpürgesini teslim etti. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız bir servis süreci Dyson servis Ataşehir sayesinde kısa bir süre içinde sona erdi.

 • Hatice

  Uzun süredir kullandığım ve gayet memnun kaldığım Dyson marka süpürgem, yakın zamanda can sıkıcı bir sorun ile başımı ağrıttı. Bugüne kadar kusursuz kullanıyordum fakat açma kapama düğmesindeki problem nedeniyle artık çalıştırmakta güçlük çekiyorum. Hatta bazı zamanlar bu düğme tamamen iptal oluyor ve çalışan makineyi kapatmak için fişten çekmem gerekiyor.
  Ataşehir’de hizmet verdiğini öğrendiğim dyson servis ekipleri ile iletişime geçtim ve kısa süre içerisinde evimi ziyaret ettiler. Bu sorunun çok sık yaşanmadığını ifade ettiler ve çözümün de gayet basit olduğunu söylediler. Ürünü birkaç gün içerisinde sorunsuz bir şekilde teslim aldım ve bu firmadan hizmet almak isteyenler için bir kez daha tavsiyede bulunmak istedim.

 • Cemile

  Eşimle ikimiz de bu süreçte dahi çalışıyoruz ve bu yüzden de gündüz ev işlerine bakan yatılı yardımcı bir abla var. Gün içerisinde temizlik de dahil olmak üzere günlük rutin ve mutfak işlerimizden de o sorumlu. Geçen gün telaş içinde beni iş yerindeyken aradığında bana telefonda kullanmakta olduğum Dyson marka süpürgenin hortumunu kırdığını söyledi. Arıza sorununu bildirmek Dyson Servis Ataşehir ile iletişime geçerek durumu anlattım. Süpürgeyi parça değişimine götüren ekip 3 gün sonra hortumunu sağlam hali ile geri getirdiler.

 • Emine

  Eşimle ikimiz de çalıştığımız için biz evde yokken gündüz ev işlerine bakan yardımcı bir abla var. Gün içerisinde temizlik de dahil olmak üzere mutfak işlerimizden de o sorumlu. Geçen gün telaş içinde ben iş yerindeyken beni aradığında telefonda kullanmakta olduğum Dyson marka süpürgenin hortumunun kırıldığını söyleyince arıza giderimi için Dyson Servis Ataşehir ile iletişime geçerek durumu anlattım. Süpürgeyi parça değişimine götüren ekip 3 gün sonra hortumunu sağlam hali ile geri getirdiler.

 • Deniz

  2 senedir kullanırken hiç sorun çıkarmayan Dyson marka süpürgem, geçen hafta temizlik yaparken tozları düzgün almadı. Başta aldırmayıp birkaç gün bu sorun devam ederken aynı zamanda makineyi kullandım en sonunda makinemden bir koku geldi ve makinem kendiliğinden kapandı. Motoruyla alakalı bir problem olduğunu anlayarak Dyson Servis Ataşehir ekibini aradım. Gelen servis motorun yandığını söylediler ve 1 gün sonra makinemi motoru değişmiş şekilde geri getirerek sorunumu çözerek beni çok şaşırttılar ve bu servisten çok memnun kaldım.

 • Ayşe

  Süpürgemin artık miladı doldu diye düşünürken tam da o anda süpürgemin başlığı koptu. Bunun garanti kapsamına girmeyeceğini biliyordum ancak kendi markalarına ait servis bizi çok kötü bir üslupla terslerken, Dyson servis Ataşehir ekibi tam tersine çok efendi bir dille ve üslupla bize yaklaşarak sorunumuzu çözdüler, memnun kaldık.

 • Pınar

  Daha önce birçok markanın elektrikli süpürgesini kullandım. Fakat dyson kadar memnun kalmadım. Kısa süre önce süpürgemin motorunda bir sorun oldu garip sesler çıkarıyordu. Evime yakın olan mahallemdeki Dyson servis Ataşehir bayisine götürüp bıraktım. 3 gün sonra gel al dediler. Şu an çok güzel çalışıyor. Hızlı ve güvenilir bir servis.

 • İlknur

  Elektrikli süpürgem daha birkaç kullanım sonrasında bozulmaya başladı. Sorunun ne olduğunu da gerçek manada anlayamadık. Durum böylede olunca da Dyson servis Ataşehir ile görüşerek sorunu ilettim. İletim karşısında hemen harekete geçerek süpürgemin tamirini, bakım ve onarımını gerçekleştirdiler. Hızlı hizmetlerindne ötürü kendilerine teşekkürü bir borç bilir ve her zaman onlara danışırım.

 • Hülya

  Genellikle oturduğum yerde servis olmadığından bozulan eşyalarımı bizzat servise kendim götürmek zorunda kalırım. Fakat bozulan elektrik süpürgem için Dyson servis Ataşehir çalışanları kendileri gelip aldılar. Çok memnun kaldım açıkçası beklemiyordum. 2 gün sonra çalışır halde teslim aldım. Elleri çabuk ve güler yüzlü sevimli insanlar. Çok teşekkür ederim.

 • İlke

  Süpürgemin bataryası kısa kullanımda daha çok ısınmaya başlamıştı. Hemen Dyson servis Ataşehir ile bu durumu konuştuk. Adresime gelerek profesyonel elemanları süpürgemi aldılar. Süpürgemin emin ellere teslim edildiğini o an yaka kartlarından ve profesyonel sundukları hizmetten anlamış oldum. Süpürgem de yaklaşık 1 hafta sonra bana teslim edildi ve kullanmaya devam ediyorum.

 • Fatma

  Eşimle ikimiz de çalıştığımız için biz evde yokken gündüz ev işlerine bakan yardımcı bir abla var. Gün içerisinde temizlik ve mutfak işlerimizden o sorumlu. Geçen gün telaş içinde ben iş yerindeyken beni aradığında telefonda kullanmakta olduğum Dyson marka süpürgenin hortumunun kırıldığını söyleyince arıza giderimi için Dyson Servis Ataşehir ekibi ile iletişime geçerek durumu anlattım. Süpürgeyi parça değişimine götüren ekip 3 gün sonra sorunlu olan hortumunu sağlam hali ile geri getirdiler.

 • Ece

  Aldığım günden beri problem çıkarmayan Dyson marka süpürgemin, geçen hafta temizlik yaparken tozları alma gücünün azalmaya başladığını fark ettim. Başta önemsemem de makineyi kullanırken birkaç gün bu sorun devam edince en sonunda makineden bir koku geldi ve kendiliğinden kapandı. Motoruyla alakalı bir problem olduğunu anlayınca hemen Dyson Servis Ataşehir ekibini aradım. Gelen servis motorun yandığını söyledi ve 1 gün sonra süpürgemin motoru değişmiş şekilde geri getirerek pratik bir şekilde çözüm sağladılar.

 • Meral

  Dyson markasına ait Cyclone V10 TM model süpürgesini tavsiyeler üzerine almıştım ve 2 senedir bir problem çıkarmıyordu. Ne zaman ki garantisi bitti o zamandan beri tesadüftür ki çekim gücü azaldı. Bunun üzerine Ataşehir Dyson servis iletişim bilgilerine ulaşıp kendilerini arayarak durumu anlattım filtreden kaynaklanabileceklerini söyleyerek akşam üstü gelip süpürgemi alan ekip 3 gün sonra eskisinden daha iyi performansa sahip halde süpürgemi geri getirdiler.

 • Esra

  Eşimle ikimiz de çalıştığımız için biz evde yokken gündüz ev işlerine bakan yardımcı bir ablamızla yıllardır birlikteyiz. Geçen gün ben iş yerindeyken beni aradı ve telefonda kullanmakta olduğum Dyson marka süpürgenin hortumunun kırıldığını söyledi. Ben de arıza giderimi için Dyson Servis Ataşehir ekibi ile iletişime geçerek durumu anlattım. Süpürgeyi parça değişimine gönderen ekip 3 gün sonra sorunlu olan hortumunu sağlam hali ile geri getirdiler.

 • Feride

  Yaklaşık 4 yıl önce elektrikli süpürgelerde yaşadığım kötü tecrübeler sonucunda Dyson marka elektrik süpürgesi almıştım. Şu zamana kadar sorunsuz bir şekilde görevini yerine getiriyordu. Ancak geçtiğimiz günlerde fazla gürültülü çalışmaya başladı. İnanır mısınız apartmandan şikayet gelecek diye çalıştırmaya korkar oldum. Garantisi bittiği için burdan sormak istedim. Süpürgem neden bu kadar gürültülü bir şekilde çalışıyor, daha önce böyle bir sorunla karşılaşan oldu mu?

 • Elif

  Yaklaşık olarak 4 sene farklı bir marka elektrikli süpürge kullanıyordum. Ama 4 sene boyunca o elektrikli süpürgeye kim bilir kaç elektrikli süpürge parası masraf yapmışımdır. Çünkü sürekli olarak farklı farklı arızalarıyla karşılaşıyordum. Bunun sonucunda ben de dayanamadım ve yaklaşık 5 yıl önce ablamın tavsiyesi üzerine elektrikli süpürgemi Dyson marka elektrikli süpürgeyle değiştirdim. 5 yıl boyunca tık demeden çalışmaya devam etti. Fakat geçen hafta makinemi çalıştırmak için düğmeye bastığımda makineye güç gelmedi ve çalışmadı. Ben de vakit kaybetmeden süpürgemi Dyson Servis Ataşehir şubesine götürdüm. Onarım için bende birkaç gün talep eden teknik servis ekibi 2 gün sonra makinemi tamir edilmiş bir şekilde teslim etti.

 • Suna

  Uzun seneler önce almış olduğum, aldığımdan beri de sorunsuz bir şekilde çalışan Dyson marka elektrikli süpürgemin gün geçtikçe süpürme aparatı yere yapışmamaya başladı. En son hiçbir şekilde yapışmadı. Aradığım Dyson Servis Ataşehir yetkilileri kısa bir süre içerisinde gelip, tamiri mümkün olmayan süpürme aparatının değişmesi gerektiğini söyledi. Emiş gücünden oldukça memnun olduğum makinemin değişimini onayladım. Değişimden sonra süpürgem problemsiz bir şekilde çalışmaya devam etti.

 • Sena

  Elektrikli süpürge tercihimi Dyson markasından yana yaptım ve gerçekten çok memnunum. Yıllardır kullandığım ürün bugüne kadar tek bir kez sorun yarattı ve onu da geçtiğimiz haftalarda çözdük. Ataşehir’de çalışmalarına devam eden Dyson servis ekiplerine buradan da teşekkür etmek istiyorum. Filtreye bağlı bir sorun nedeniyle süpürgem çok fazla gürültü yapıyordu ve eskiye kıyasla bu sesin beni rahatsız ettiğini ifade ettim.
  Kısa süre içerisinde sorunu çözdüler ve bunun için gayet uygun bir ücret talep ettiler. Sizler de Dyson marka elektrikli süpürgelerinizin sorun yaşatması durumunda bu ekipten yardım alabilirsiniz. Merak etmeyin fazlasıyla profesyonel bir ekip ve paranızın karşılığını da kesinlikle alacaksınız.

 • Melike

  Dyson V11 i bir alt modelden geçtiğim için normal ve iyi bir şekilde kullanıyordum fakat ben yokken kızım kullanınca aparat kısmında yırtılma olmuş. Bu yüzden gidip Ataşehir Dyson teknik servisinden yardım istedim. Ürünümü alıp dört gün içerisinde geri getirdiler ve tek çiziksiz özenlice teslim ettiler. Ben sürecin her aşamasından memnun kaldım.

 • Tülay

  Evde 3 kızım, ben ve 2 kedimiz ile birlikte yaşıyoruz. Hem bu kadar kadının yaşadığı hem de 2 kedinin olduğu evde saç ve tüy derdi hiç bitmediği için kızlarım anneler gününde Dyson markasına ait Dyson V8 kablosuz süpürge almışlardı. 2 seneyi aşkın bir zamandır sorunsuz kullandığım kablosuz süpürgem önce garip sesler çıkardı ardından da kapanarak bir daha açılmadı. Panik içerisinde internetten iletişim bilgilerine ulaştığımız Dyson Servis Ataşehir ekibi gelip süpürgeye yerinde baktılar. Sorunu gideremeyince süpürgemizi şubeye götürdüler. Süpürgemden umudu kesmişken 4 gün sonra arayan ekip problemin giderildiğini söyleyip aynı gün içerisinde süpürgeyi aynı gün sorunsuz bir şekilde teslim ederek beni daha fazla süpürgesiz bırakmadılar. Hem ekonomik hem de güleryüzlü ekibe sahip olan bu şubeyi herkese öneriyorum.

SERVİSİ ARA