İstanbul

Dyson Servis Avcılar

Dyson markasında kullandığınız bir elektronik ürün veya elektrikli süpürge için Avcılar ve bölgesinde Dyson servis arayışlarınız son bulacak. Sizler de platformumuzu ziyaret ederek Dyson markasında tüm servis ağlarını günce iletişim ve adres bilgilerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Evinizde kullanımlarınız sırasında sorun yaşadığınız elektrikli süpürgenizi kullanırken zorluk çektiğiniz durumlarda her türlü probleme karşılık servis hizmetiyle çözüme kavuşturabilirsiniz.

Dyson Servis Avcılar kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışında Avcılar Dyson ürün kullanıcılarına çözüm olanaklarını tamir ve bakım hizmetiyle sunmaktadır. Avcılar bölgesi sakinlerinin Dyson servis Avcılar ve çevresinde adresine en yakın yerdeki servis hizmetini almanın rahatlığını bilgiye erişimin kolaylığında platformumuz üzerinden yaşayacak.


FİRMA ADI: ZENGİN TEKNİK
ADRES: Cihangir Mah. Burnaz Cad. Yazıcıgil Sok. No: 7
TELEFON: 0212 694 73 91
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Emel U.

  Dyson marka süpürgemin garantisi biteli yaklaşık 1 yıl oluyor ve aldığımdan beri ilk kez sorun yaşıyorum. Tozları çekmemeye başladı. Bununla ilgili yardımcı olur musunuz?

 • Mustafa

  Evimde, ofisimde ve aracımda kullanmış olduğum elektrikli süpürge hiçbir şekilde çalışmamaya başladı. Biraz kurcaladıktan sonra yapamayacağımı anlayıp Dyson Servis Avcılar ile iletişime geçtim. Buradan göndermiş oldukları kişiler, elektrikli süpürgemi alarak servislerinde tamirini gerçekleştirdiler. Aynı şekilde adresime teslim ederek son derece memnun olmamı sağladılar. Eskisi gibi çalışan süpürgem için gayet uygun ücret talep ettiler.

 • Aysun

  Çok hızlı gelişen ve büyüyen ilçelerden birisi şeklinde sürekli propagandası yapılan Avcılar’da Dyson süpürgem için bir tane servisi eve getirmeyi başaramadım. Üründeki sorunun çözümü çok ekonomik olduğundan gelmeye değmeyeceğini düşündüklerinden mi yoksa gerçekten çok yoğun olduklarından mı bilmiyorum ama bir türlü eve gelmiyorlar. Benimde süpürgeyi alıp, o kadar yol gidip de servise götürebilme imkanı yok. Üstelik bunu yapabilmek için aracımda yok. Servis eve gelmediğinden, ben onlara gidemediğimden evde süpürge var ama kullanamıyorum ve evi temizleyemiyorum. Müşteri temsilcisi anlayışlı ve bilgili olan, eve gelen ve fahiş fiyatlar uygulamayan bir Dyson Servis Avcılar firması arayışındayım. Bu konuda bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

 • Aliye

  2 senedir kullanırken problem çıkarmayan Dyson marka süpürgemin, geçen hafta temizlik yaparken tozları düzgün almadığını fark ettim. Birkaç gün bu sorun devam ederken aynı zamanda makineyi kullandım en sonunda makineden bir koku gelerek kendiliğinden kapandı. Motoruyla alakalı bir problem olduğunu anlayarak Dyson Avcılar Servisini aradım. Gelen servis motorun yandığını söylediler ve 1 gün sonra makinemi motoru değişmiş şekilde geri getirerek sorunumu çözdüler

 • Kevser

  Dyson marka ev teknoloji ürünlerinden gayet memnunum ve evimdeki birçok üründe de bu markanın imzası var. Özellikle elektrikli süpürge konusunda gerçekten iyi iş çıkartıyorlar ve servis hizmetleri de mükemmel durumda. Yakın zamanda bir motor arızası yaşadım ve bu tam temizlik yaptığım anda başıma geldi. Kötü ve ağır bir yanık kokusu nedeniyle fişi prizden çekmek zorunda kaldım.
  Avcılar’da hizmet veren Dyson Servis yetkilileri ile görüştüğümde evime gelebileceklerini ya da istersem firmayı ziyaret edebileceğimi söylediler. Hem firmayı incelemek hem de ürünü teslim etmek için harekete geçtim ve gerçekten muhteşem insanlar. Sorunu bu kadar hızlı çözeceklerini tahmin etmiyordum ve beni şaşırtmayı başardılar.

Call Now ButtonSERVİSİ ARA