İstanbul

Dyson Servis Bağcılar

Dyson, süpürge konusunda bir dünya markasıdır ve bu alanda üretmiş olduğu farklı özellikte pek çok ürün bulunmaktadır. Ev veya iş yerlerinin temizliğinde kullanılan bu ürünler belli bir zaman sonra bazı sorunlar meydana çıkarabilmektedir. Dyson Servis Bağcılar, İstanbul’un Bağcılar bölgesinde servis hizmeti vermektedir. Müşterilerin talepte bulunmasının ardından servis hizmeti için hemen harekete geçen ekip, yedek parça konusunda da destek sağlayabilmektedir.

Dyson Servis Bağcılar gerekli destekleri sağlarken en kaliteli hizmet anlayışı ile hareket etmektedir. Müşterilerin talepleri servis tarafından değerlendirilmekte ve anında müdahale edilerek gerekli işlemler sağlanmaktadır. Müşteriler aşağıda yer alan irtibat bilgileri ile gerekli servis talebini de oluşturabilmektedir.


FİRMA ADI: ÖMER FARUK ÖZDİLEK BAŞARAN SERVİS
ADRES: Atatürk Mah. Akdoğan Sok. NO: 8/1 Halkalı
TELEFON: 0212 495 35 45
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Ceylan Gürpınar

  Bulunduğum muhitte tanıdık ve güvenebileceğim bir usta maalesef bulunmamaktaydı. Bir arkadaşımın önerisiyle servisi aradım randevulaşılan tarihte kusursuz bir şekilde hizmet tamamlandı.

 • Mehmet

  Garantisi dolmadan önce hiçbir arıza yaşamadan kullandığım Dyson DC62 süpürgem, garanti süresinin bitmesinden sonrada 1 yıl kadar hiç sorun yaşatmadı. Ancak artık emektar hale gelen süpürge iyi çekmemeye başladı. Bu kadar yoğun ve uzun süreli kullanımdan sonra aslında arızalanmasını normal karşılıyor. Garantisi olmadığından burnu havada yetkili servis yerine her konuda olduğu gibi özel sektörün ilgisini tercih ettim. İyiki de öyle yapmışım. Dyson Servis Bağcılar firması yetkili serviste göremeyeceğim ilgi ve alakayla yardımcı oldular. Ben artık ömrünü doldurduğundan çok yüksek maliyet çıkartacaklarını düşünürken, motorundaki bir parçayı değiştirerek, çok uygun fiyata 4 yıllık süpürgeyi onardılar. Bundan sonra her zaman kendim başvuracağım gibi çevremdekilere de tavsiye ediyorum.

 • Nalan

  Elektrik süpürgesi evde en çok kullanılan elektronik eşyalar arasında yer alıyor. Bizim içinde kullanımı bir hayli yoğun olan bu cihazın bozulması ailemizi oldukça kötü bir şekilde etkiledi. Dyson elektrik süpürgesi eskisi gibi etkin bir şekilde temizlik yapmıyordu. Hijyen açısından büyük sıkıntılara yol açtığından dolayı sorunun çözümünün sağlanması için hemen Dyson Servis Bağcılar adresine ulaşmayı denedik. Servis temizlikte yaşanan ufak ihmallerden kaynaklı olarak karşımıza böyle bir arızanın çıktığını belirtti. Bundan sonraki dönemde elektrik süpürgesinin temizliğinin a’dan z’ye nasıl yapılacağına dair tavsiyelerde bulundu. Bundan sonraki zamanda bu tavsiyelere uyduğumuzda ise karşımıza herhangi bir sorun çıkmadan ilk günkü performansta süpürgeyi kullanmaya devam ettik.

 • Nuray

  Elektrik süpürgemiz bozulduğu için yeni bir elektrik süpürgesi satın almak için arayış içine girdik. O dönem içinde çevremiz tarafından bize en fazla önerilen marka Dyson oldu. Yapmış olduğumuz kısa incelemenin hemen sonrasında bizim için uygun olan Dyson marka elektrik süpürgesini bulmuş olduk. Elektrik süpürgesinden ilk dönemlerde oldukça memnunduk ancak ilerleyen dönemler içinde çok gürültülü bir şekilde çalışmaya başladığını fark ettik. Bu ses düzeyi rahatsız edici bir yapıya sahip durumdaydı. Bizimde konu hakkında teknik bilgimiz bulunmadığından dolayı hemen Dyson Servis Bağcılar Güneşli adresine ulaşmayı tercih ettik. Servis basit bir arızadan kaynaklı olarak bu durumun oluştuğunu belirterek sorunu çözüp cihazı bize teslim etti.

SERVİSİ ARA