İstanbul

Dyson Servis Bahçelievler

Dünya çapında en fazla tercih edilen süpürge markalarından birisi olan Dyson’ın süpürgeleri dinamik yapıları ve kaliteli teknolojileri ile son verimli bir kullanım sağlıyor. Dyson Servis Bahçelievler merkezi olarak bizlerde Dyson markalı süpürgelerinizde genel teknik bakım işlemlerinden, teknik arıza onarım çalışmalarına kadar her konuda en kaliteli servis hizmetlerine ulaşabilmeniz amacıyla İstanbul’ un köklü ilçelerinden Bahçelievler’de faaliyet göstermekteyiz. Dinamik kadromuzda yer alan tüm teknikerlerimizin alanında uzman ve sertifikalı olması sayesinde her zaman en iyi hizmetleri sunmayı hedeflemekteyiz.

Kalitenin her zaman ilk planda bulunduğu hizmet standartlarımızla Dyson Servis Bahçelievler bakım ve onarım uygulamalarında en kaliteli ve en ekonomik standartlarda faydalanabilmenize yardımcı oluyoruz. Uzman teknikerlerimizin her birinin tüm hizmet süreci boyunca siz değerli müşterilerimize güler yüzlü hizmet anlayışına uygun olarak hizmet sunumu gerçekleştirmesi konusunda hassasiyet gösteriyoruz. Kaliteli servis hizmet anlayışımızın merkezinde her zaman maksimum seviyede müşteri memnuniyeti bulunduğundan onarımdan sonraki kullanım sürecinin kaliteli ve uzun vadeli olması hedefine uygun şekilde servis müdahalelerimizi gerçekleştiriyoruz. Hizmetlerimize ulaşmak ve bilgi almak için iletişim numaralarından başvuruda bulunabilirsiniz.


Dyson Servis Bahçelievler SÜPER TEKNİK
SERVİS ADRESİ: ALİ KUŞÇU MH.BAŞ İMAM SK.NO:10/A
ÇAĞRI MERKEZİ: 0212 524 82 67
MESAİ SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


Bahçelievler Dyson Servis İSKİT ELEKTRİK SAN. VE TİC. PAZ. LTD. ŞTİ.
AÇIK ADRESİ: Ferit Selim Paşa Cad. Kızılcık Sok. No: 12
TELEFON NUMARASI: 0212 557 95 49
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Murat

  İstanbul Bahçelievler’de yaşıyorum. Dyson süpürgem çalışmıyor saat 20:00’dan sonra servis hizmeti veriyor musunuz?

 • Sinem

  Süpürge arızalandığında eve servis personeli getirebilmek gerçekten eziyet oluyor. Özellikle Bahçelievler gibi merkezi bir yerde çok yoğun olduklarını bahane ederek, bir türlü ürün için gelmiyorlar. Aradığınızda uzun süre çalıyor ama kimse yanıt vermiyor zaten. Üzerine birde elektrikli süpürge arızası olduğunu öğrenince pek de yakın bir ilgi göstermiyorlar. Bu yüzden elektrikli süpürge arızalandığında cihazı yüklenip, bir ton yol götürmek zorunda kalıyoruz. Her arızada benzeri bir durum yaşadığımdan bu defa özel Dyson Servis Bahçelievler merkezini tavsiye üzerine denedim ve yıllardır nasıl bir eziyet çektiğimi öğrendim. Bu yüzden servis ihtiyacı olduğunda bende çevreme kendilerini tavsiye ediyorum. Kesinlikle kaliteli ve modern bir servis hizmeti alabiliyorsunuz.

 • Dilek

  Ev elektroniğinde her zaman Dyson markasını tercih ediyoruz. Annemin çok memnun kaldığını bildiğimde eşimle birlikte annemin tecrübesine güvenerek, evlenirken süpürgeyi Dyson markasından aldık. Eşimde ilk dönemlerde performansından çok memnun kaldığını söylüyordu. Ancak filtre sistemi biraz zayıf kalmış gibi. Çünkü çok çabuk arızalandı. Bizim aldığımız modelle mi ilgili bilmiyorum ama 6 ay gibi kısa bir sürede arızalanması pek hoşuma gitmedi. Ama Bahçelievler Dyson Servisi filtre parçaları konusunda gerçekten çok yardımcı oldu. Cihazdaki problemi çok hızlı bir şekilde çözdükleri gibi gereksizce fahiş fiyattan oluşan bir fatura da çıkarmadılar. Bu yüzden artık tüm Dyson süpürge ve diğer cihazlar için kendilerinden yardım alacağım kesin.

 • Sinem

  Bundan bir yıl önce Dyson marka elektrik süpürgesi satın aldım. Üzülerek söylüyorum, ürünü aldığımızdan bu yana birçok sorunla karşılaştık. Ürünü ilk aldığımızda beş yıl garantisinin olduğunu söylemişlerdi. Ancak, daha bir yıl geçmeden ürün bozuldu.

  Elektrik süpürgesinin sorununun ne olduğunu anlamak ve çözmek adına Dyson servis Bahçelievler ile iletişime geçtim. Ancak, Dyson servis Bahçelievler; ürünün arızasının garanti kapsamına girmediğini söyledi. Arızanın tamir edilmesi adına bizden bin TL’yi aşan bir ücret talep ettiler. Sonuç olarak, gelen servis elemanlarını geri göndermek zorunda kaldık. Buna ek olarak, servis elemanları, hiçbir şey yapmamalarına rağmen 50 TL ücret aldı. Açıkçası, Dyson servis sonrası hizmetlerini yetersiz buluyorum.

 • Gülten

  Elektrik süpürgesi satın almak için çok fazla beğendiğimiz markalardan biri olan Dyson markasında karar kıldık. Özellikle hesaplı ve kaliteli modellere sahip olması oldukça hoşumuza gitmişti. Satın almış olduğumuz bu elektrik süpürgesi ilk dönemler içinde memnun edici bir performansa sahip durumdayken, daha sonraki süreç içinde eskiyi aratan bir sonuç ortaya çıkarmaya başladı. Teknik bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı bu sorunu acil bir şekilde çözebilmek için Dyson Servis Bahçelievler Şirinevler adresinde karar kıldık. Dyson Servis Bahçelievler Şirinevler adresi yapmış olduğu kısa incelemenin hemen ardından sorunu çözerek bize elektrik süpürgesini ilk günkü performansında teslim etmiş oldu. Her açıdan memnun kaldığımız bir servis süreciydi.

 • Melike

  Evde kullandığım teknolojik eşyaların büyük bir kısmını Dyson markasından seçmeye özen gösteriyorum. Elektrikli süpürgem de yine buna dahil olan ürünlerden biri. Kısa bir süre önce bir sorun fark ettim ve kablo sarma tuşuna bastığımda doğru biçimde sarmadığını gördüm. Bu benim için büyük bir problem çünkü kötü bir görüntüye sebebiyet veriyor ve makine, her şeyi denememe rağmen kabloyu doğru bir şekilde sarmıyor.
  Bahçelievler’de hizmet veren ve birçok Dyson kullanıcısı tarafından tavsiye edilen servis firmasına ulaşıp durumu anlattım. Eksik olmasınlar kısa süre içerisinde talebime yanıt verdiler ve sorunun çözümünde yardımcı oldular. Fiyatlar ise gayet uygun ve personelin güler yüzü de eni tatmin etti.

SERVİSİ ARA