İstanbul

Dyson Servis Bahçeşehir

Bahçeşehir Dyson Servisi 
KONUMU:Bahçeşehir
Bahçeşehir 2. Kısım
34488 Başakşehir/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 259 97 15
MESAİ:Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00
 • Nurcan

  Bahçeşehir’de oturuyorum. Yaklaşık 15 yıllık bir Dyson süpürgem var. Hazne kısmının altında bulunan conta gibi bir işlevi olan parçayı kaybettim. O olmayınca da tozlar toplanmıyor. Bunu tedarik etmemiz mümkün müdür? Bir de maalesef aracım olmadığı için süpürgeyi getirme şansım yok. Süpürgemden gayet memnunum atmak istemiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

  • admin

   Merhaba Nurcan hanım, iletişim bilgilerinden servisi ararsanız eğer size daha iyi bir yardım sunabilirler. İyi günler dileriz.

 • Seda

  1.5 sene önce aldığım ve hala garantisi geçerli Dyson marka Animal Pro modelli süpürgem halıyı bırakın parkedeki tozları almakta zorlanmaya başladığı için Dyson Bahçeşehir Servisini arayarak problemimi anlattım. 3 gün önce gün içinde yoğunluk olduğunu ve akşam geleceklerini belirtmelerine rağmen hala gelmelerini bekliyorum. İki çocuk annesiyim ve sorun yakın zamanda çözülmezse tozdan dolayı zor durumda kalacağım. Başka şubelerdeki servislerle aynı problemi yaşayan var mı?

 • Gülay

  Evimde çok uzun senelerden beridir Dyson marka elektrikli süpürge kullanıyorum. Gerek çekim gücü olsun gerekse de enerji harcaması bakımından performansından da oldukça memnunum. Hatta bunun sonucunda Dyson markasını oturduğum sitede birçok tanıdığıma da tavsiye ettim. Fakat geçen gün evi süpürürken Dyson marka elektrikli süpürgemin kapağını kapıya çarpmamla kapağı ortadan ikiye ayrıldı. Bunun sonucunda hangi teknik servise gittiysem yedek parçasının olmadığını söyledi. En son internet üzerinden yaptığım küçük bir araştırma ile Dyson Servis Bahçeşehir şubesi ile karşılaştım. Kendilerine telefon üzerinden ulaştım. Kısa bir süre içerisinde de adresime gelen teknik servis ekibi süpürgemi alıp ertesi gün tamir edilmiş bir şekilde bana geri teslim ettiler.

 • Aygül

  Yaklaşık olarak 7 seneden beridir evimde Dyson marka elektrikli süpürge kullanıyorum. Hem performans açısından hem de kullanım kolaylığı açısından elektrikli süpürgemden fazlasıyla memnunum. Hatta bu nedenle çevremde elektrikli süpürge alacak birkaç kişiye de markayı tavsiye ettim. Fakat geçen gün evi süpürürken Dyson marka elektrikli süpürgemin kapağını kapıya çarpmamla kapağı ortadan ikiye ayrıldı. Bunun sonucunda hangi teknik servise gittiysem yedek parçasının olmadığını söyledi. En son internet üzerinden yaptığım küçük bir araştırma ile Dyson Servis Bahçeşehir şubesi ile karşılaştım. Kendilerine telefon üzerinden ulaştım. Kısa bir süre içerisinde de adresime gelen teknik servis ekibi süpürgemi alıp ertesi gün tamir edilmiş bir şekilde bana geri teslim ettiler.

Call Now ButtonSERVİSİ ARA