İstanbul

Dyson Servis Bakırköy

Dyson Servis Bakırköy semtin çevresinde bir veya birden fazla yerinde hizmet ağı ile Dyson marka ürün kullanıcılarının ihtiyaçlarına çözüm olanakları sunmaktadır. Başta elektrik süpürgesi olmak üzere Bakırköy ve çevresinde Dyson marka diğer kullandığınız ürünler için servis hizmetini nereden alacağınızı düşünmek yerine platformumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Bölge, il veya semtlere göre Dyson marka tüm ürünlerin servis ağlarını bir arada bulabileceğiniz bağlantı adresimizde güncel adres ve iletişim bilgileri adresinize en yakın servis ağından faydalanmanıza kolaylıklar sağlayacak. Arıza veya bakım için tüm sorunlarınızı ve yedek parça ihtiyaçlarınızı Dyson servis Bakırköy ekibi ile sizler de kolaylıkla karşılayabilirsiniz.


FİRMA ADI: BERKANT ELEKTRİK
ADRES: Zuhuratbaba Cad. No: 20/B
TELEFON: 0212 571 20 89
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Selma

  İş hayatına atılmış olan kadınlar çok iyi bileceklerdir ki en zor olan şey temizliktir. Firma ile irtibata geçmiş olduğum günden itibaren bu sorunu tamamı ile ortadan kaldırmış durumdayım.

 • Hatice U

  Dyson’dan birkaç yıl önce elektrikli süpürge almıştım. Uzun sürelerdir sorun çıkarmayınca hiç sorun çıkmayacak sandım fakat geçtiğimiz aylarda eşimden gelen telefonla süpürgenin bozulduğunu öğrendim. Yetkili servisle iletişime geçtim üç gün sonra ancak geldiler. Bana sorunun büyük olduğunu ve yeni bir cihaz almamın daha mantıklı olduğunu bunun tamir masraflarının çok yüksek olacağını söylediler. Ben yeni bir süpürge için araştırma yaparken bir arkadaşımın tavsiyesi ile Bakırköy Dyson Servis’i aradım. Sağolsunlar sorunumu birgün içinde çözdüler. Gün içinde cihazımı evden teslim alıp atölyeye götürdüler ve akşam olmadan hemen geri getirdiler. Bundan sonra çoğu elektronik sorunumu bu arkadaşlar ile çözücem. Herkese de mutlaka tavsiye ederim.

 • Bakırköy Dyson Süpürge Servisi - Tablet Adam

  […] arızalar vermezler. Bundan dolayı çözümleri de kolay ve hızlı şekilde yapılabilir. Biz Dyson Servis Bakırköy olarak tüketicilerimize hızlı bir şekilde ulaşmak ve sorunlarını ortadan kaldırmak […]

 • Dilek Öztütüncü

  Bugün arayarak parça sordum, parçayı görmemiz gerek dedikleri için koşa koşa geldim. Gelmeden aradım kapanış saatlerini sordum, tamam dedim 4 de kadar yetişirim saat 3.15 ‘ de kapı duvar. Ayıp yani madem söyleyin bayram üstü gelmeseydim. Sorumsuzluk!

 • Ebru K.

  Dyson süpürge çevremde 2 kişi daha kullanıyor onların cihazlarında hiçbir sorun olmuyor ama benimki sürekli arızalanıp, duruyor. Şu ana kadar gerçekten arızalarının onarımı için ciddi masraf yaptım ama bir türlü oturup da uzunca bir süre evimi temizleyemedim. Misafir geliyor rahat edemiyorum pis evde insanları ağırlamaktan. Dyson servis bakırköyle iletişime geçip süpüregemi tamir ettirdim. Sorunsuz çalışıyor yardımlarından dolayı teşekkür ederim.

 • Zehra

  Dyson süpürgemin boruları arasında çok fazla açıklıklar var. Bu yüzden de çalışırken, ıslık sesine benzer bir ses yapıyor ve çok rahatsız ediyor. Yetkili servise başvuru gerçekleştirmeme rağmen parça değişimi yapmadılar ve halen sorunu yaşamaya devam ediyor. Üstelik ürünü alırken başta belirttikleri gibi eve kadar gelip, ürüne bakmıyorlar, gidip kendiniz göstermek zorunda kalıyorsunuz. Bu yüzden Dyson Servis Bakırköy özel servis merkezine başvurdum. Birkaç kişinin önerisiyle kendilerine başvurdum ve çok da memnun kaldım. Cihaz için eve kadar geldikleri gibi parça değişimini çok uygun fiyatlara yaptılar. Ayrıca her türlü konuda müşteri hizmetlerini aradığımda yetkili bir personelle kolayca görüşme sağlayabiliyorum. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Naz

  Dyson elektrikli süpürgeleri uzun süredir beğeniyordum. Keşke param olsa da alsam diyordum. En sonunda Dyson V6 kablosuz elektrikli süpürge satın aldım. İnternetten satın aldığım için ürünün kolay bir şekilde bana ulaşacağını düşünüyordum. Ancak, Dyson, bana yanlış ürünü kargolamış.
  Dyson, hangi kargo firmasıyla çalışıyor bilmiyorum ama bu yaptıkları yüzünden mağdur oldum. Ben de iş çıkışı bana en yakın olan Dyson servis Bakırköy ile iletişime geçtim. Bakırköy servisine yanımda ürün ile beraber gittim. Onlara elektrikli süpürge beklerken saç düzleştirici gönderildiğini söyledim. Dyson servis Bakırköy; müşteri hizmetleriyle iletişim kurmam gerektiğini söyledi. Ancak, ürün kaç gündür elimde ve hala değiştiremedim. Dyson; müşterinin sorunlarına çözüm bulmakta yetersiz kalıyor!

 • Candan

  Elektrik süpürgesi için arayış içinde olduğumuz bir dönemde Dyson markasını keşfettik. Hem kaliteli hem de bütçe dostu modellere sahip olduğu söyleniyordu. Bizde tercihimizi bu oldukça fazla övülen markadan yana kullandık. Satın aldığımız Dyson marka elektrik süpürgesi bir müddet sonra iyi temizlememeye başladı. Eskiye nazaran temizlik konusunda oldukça başarısız bir sonuç ortaya çıkarıyordu. Bizde bu sorunu çözüme kavuşturabilmek için soluğu hemen Dyson Servis Bakırköy Ataköy adresinde aldık. Servis yapmış olduğu kısa incelemenin hemen sonrasında sorunu çözüme kavuşturarak cihazı bize ilk günlü performansında teslim etmiş oldu. Servisin ilgili ekibi ve konu hakkında tecrübesi sayesinde sorun kısa sürede sonuca bağlanmış oldu.

 • Esma

  Dyson marka ürünlerim ile ilgili çok fazla şikayeti olan biri değilim ancak elektrikli süpürgem bir süre önce canımı sıktı diyebilirim. Temizlik yaparken aniden ses kesildi ve bir yanık kokusu geldi. İnternet üzerinden yaptığım araştırmadan ne yazık ki çok da sağlıklı bilgiler alamadım. Komşumun tavsiyesi ile Bakırköy bölgesinde hizmet veren Dyson Servis ekibi ile görüşme sağladım.
  Yapılan incelemeler neticesinde bu kokunun motordan geldiğini ve sorunun büyük olduğunu söylediler. Neyse ki bir çözümü varmış ve hızlı bir şekilde ürünümü teslim etmeyi başardılar. Yeni bir ürün satın almak gibi bir niyetim yoktu ve işimi kolaylaştırdıkları için kendilerine ayrıca teşekkür etmek istiyor ve kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Busenur

  Dyson markasını bir elektrik süpürgesinde duydum. Aldım senelerdir kullanıyordum fakat sap kısmı kırılınca Dyson servis Bakırköy den yardım istedim. Hemen yenisi ile değiştirip sorunu çözdüler. Birkaç saat içerisinde süpürgemi geri aldım. Hem hızlı hem de işini bilen insanlar. Bence bütün büyük markalar bu tarz çalışanları sayesinde yükseliyorlar.

 • Suzan

  Eşimle ikimiz de çalışıyoruz ve bu yüzden de gündüz ev işlerine bakan yardımcı bir abla var. Gün içerisinde temizlik de dahil olmak üzere mutfak işlerimizden o sorumlu ve uzun zamandır da bizimle çalıştığı için çok güveniriz. Geçen gün telaş içinde arayıp kullanmakta olduğum Dyson marka süpürgenin hortumunu kırdığını söyledi. Arıza sorunu için Bakırköy Dyson Servisi ile iletişime geçerek durumu anlattım. Süpürgeyi parça değişimine yardım için götüren ekip 3 gün sonra hortumunu sağlam hali ile geri getirdiler.

 • Ece

  Aşağı yukarı yaklaşık 10 seneden beridir Dyson marka elektrikli süpürge kullanıcısyım. 10 senelik süreçte performansından çok memnun olmamın yanı sıra elektrikli süpürgemin hiçbir arızası ile de karşılaşmamıştım. Ancak geçtiğimiz hafta birden bire çok memnun kalmış olduğum elektrikli süpürgemin emiş gücünde düşüklük olduğunu farketmem üzere internette küçük bir araştırma yapıp Dyson Servis Ataköy şubesi ile karşılaştım. Kendilerine telefon üzerinden ulaşmamın ardından kısa süre içerisinde adresime geldiler. Makinenin motorunda problem olduğunu söyleyen teknik servis ekibi tamir etmeye deneyeceklerini, eğer tamir mümkün olmazsa değişim yapacaklarını söylediler. Aradan geçen 10 günün ardından süpürgemi tamir edilmiş bir şekilde bana teslim ettiler. Süre olarak biraz geç olsa da kaliteli hizmetten dolayı teşekkür ederim.

SERVİSİ ARA