İstanbul

Dyson Servis Başakşehir

Başakşehir Dyson Servisi 
KONUMU:Mevlana Celaleddin Rumi Cd.
Başak
34480 Başakşehir/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 259 98 46
MESAİ:Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00
  • Ahu

    3 senedir memnuniyetle kullandığım ve hiç arızalanmayan Dyson marka süpürgem geçen haftalarda toz emiş gücünde ve performansında düşüklük yaşadığı için Dyson Başakşehir servisini aradım. İlk başta aynı gün içinde gelen ekip problemin motordan kaynaklanabileceğini söyleyip süpürgeyi götürüp daha sonra geri getirdiler ve aynı problem devam etti. Tekrar aynı sebepten arayınca ikinci kez gelen ekip de problemi çözemediler. Kendilerine neye göre teknik ekip diyorlar bilmiyorum fakat ben hiç memnun kalmadım.

  • Zarife

    Dyson marka elektrikli süpürgemin uzun süredir devam eden bir sorunu vardı. Bir şekilde idare ederim diye düşünürken artık hiç çekmeye başladı. Yerdeki toz birikintileri öylece kalıyor ve yaptığım temizlik de boşa gidiyordu. Düzenli bakım yaptırmadığım için turbo başlığın dönmediğini öğrendim. Başakşehir bölgesinde hizmetlerine devam eden Dyson Servis yetkililerinin bana söylediği bu ve sorunu da gün içerisinde çözdüler.
    Parça değişimine rağmen çok yüksek bir rakam ile karşı karşıya gelmedim ve bu da beni mutlu etti. Firmadan memnun olduğum için Dyson kullanıcılarına da bir tavsiyede bulunmak istedim ve emin olun hiçbir şekilde pişman olmayacak, tam aksine fazlasıyla memnun kalacaksınız.

SERVİSİ ARA