İstanbul

Dyson Servis Bayrampaşa

Bayrampaşa Dyson Servisi 
KONUMU:Gazi Kemal Cd. 32-64
Kartaltepe
34040 Bayrampaşa/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 259 98 40
MESAİ:Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00
  • Başak

    Dyson marka DC 62 animal pro model süpürgemin ucu ile hortumu arasındaki parçanın kırılması sebebiyle Dyson Başakşehir servisini arayıp durumu bildirdim. Ellerine yedek parçanın olmadığını ama birkaç gün içerisinde temin edebileceklerini söylediler. Daha önce birden fazla yere bu parçayı sorduğum için bulabileceklerine dair çok inancım yoktu fakat 2 gün sonra yedek parçayı getirip değiştirerek sorunumu çözdüler.

  • Sema

    Ev teknolojisi ürünlerinde Dyson markasından farklı bir markayı tercih etmemeye özen gösteriyorum. Fiyatları biraz pahalı ancak bu rakamların karşılığını hem servis hem de ürün kalitesi olarak fazlasıyla alıyorum. Yakın zamanda elektrikli süpürgem eskisi kadar iyi temizlemediği için servis hizmeti almak istedim. Bayramğaşa’da birçok Dyson kullanıcısının tercih ettiği Dyson Servis ile iletişim kurdum.
    Kısa süre içerisinde evime kadar geldiler ve bu zahmetsiz süreç gerçekten hoşuma gitti. Turbo başlık ile alakalı bir sorun olduğunu ve sorunun çözümlendiğini söylediler. Ürünü teslim aldığımda gerçekten kusursuz çalışıyordu ve bu konuda kendilerine teşekkür etmek isterdim. Tereddüt etmeden tercih edebilir ve sizler de aynı gün içerisinde hizmet alabilirsiniz.

Call Now ButtonSERVİSİ ARA