İstanbul

Dyson Servis Beşiktaş

Dyson marka elektrik süpürgesi veya farklı ürün kullanıcılarının ürünlerini kullanımlarındaki sorunlar servis ekibi ile sonlanabilmektedir. Arıza durumunda tamiri mümkün olan problemler için tamir işlemi, bakım veya parça değişimi Beşiktaş bölgesinde Dyson Servis Beşiktaş ile ortadan kaldırılabilmektedir.

Dyson Servis Beşiktaş

Dyson marka ürünlerde tamir, bakım veya yedek parça ihtiyaçlarınız için sizler de Beşiktaş ve çevresinde Dyson servis Beşiktaş olarak arama yaparak platformumuz üzerinden adresinize en yakın servis ağının iletişim bilgilerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Arıza durumun kolaylıkla ortadan kaldırıldığı birkaç adımda kaliteli hizmetten memnun kalarak elektrik süpürgeniz ve Dyson markasında diğer tüm ürünleri sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Ürünlerinizi kullanım konforu sağlayacak Dyson servis Beşiktaş deneyimli servis ekibiyle hizmet vermektedir.


FİRMA ADI:FIRAT ELEKTRONİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES:Emirhan Cad. Şehit Cahit Gökalp Sok. Saygıcan Apt. No: 1/A
TELEFON:0212 259 72 72
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

FİRMA ADI:GÜRBÜZ TİC.DAY. TÜK. MAL.VE KLİMA SAN. LTD. ŞTİ.
ADRES:Zeytinoğlu Cad. Çınar Sok. No: 264 AKATLAR
TELEFON:444 13 94
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
 • Enes Peynirci

  Sulu sistemle çalışan elektrik süpürgem çalıştırınca kapanma yerlerinden su çıkarıyordu birkaç kez yapmaya çalıştım olmadı sonrasında arkadaşları aradım evde halledemezler sandım ama evde yaptılar sağolsunlar.

 • Dyson Süpürgeleriniz için Beşiktaşta Hizmetinizde | Bilgicim.NET Türkiyenin En Geniş Kapsamlı Bilgi Sitesi

  […] uzun zamandan beri problemleri ortadan kaldırmak için çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Dyson Servis Beşiktaş uzun yıllar önce özel servis konusunda tüm algıları değiştirmek için kurulmuş olan ve […]

 • Deren O.

  Beşiktaş’a yeni taşındım ve ilk dönemlerde bölgedeki servis hizmeti konusunda endişeliydim. Hem yoğun bir nüfus bölgesi olması hem de İstanbul’ da genel olarak servis hizmetleri konusunda internette yer alan olumsuz yorumlar bu konuda endişeli olmama neden olmuştu. Ancak kısa süre önce çekim gücü iyice düşen Dyson markalı elektrikli süpürgem için Beşiktaş Dyson Servisi merkezinden son derece kaliteli bir hizmet aldım ve endişelerim yersiz çıktı.

 • Şengül

  DYSON DC29 modelinin ara borusu ve süpürücü başlığını değiştirmek istiyorum.

 • Berrin

  Dyson elektrikli süpürgeyi daha önce kullanan komşularımda görmüştüm ve performansı gerçekten çok güzeldi. Bu yüzden evdeki arızalanınca bende bir tane Dyson süpürge aldım, üstelik yeni teknolojili olanlarından. Kullanım sırasında gerçekten üstün bir performans veriyor ancak batarya konusunda çok kısa sürede sorun yaşamaya başlıyorsun. En azından ben daha ilk yılı dolmadan batarya yüzünden yüklü bir masraf yapmak zorunda kaldım. Daha sonra 2 defa daha batarya yüzünden masraf yaptım. Ancak şimdi ürünün garanti süresi de doldu ve özel serviste karşıma çıkan rakamlardan fazlasıyla tedirgin oluyorum. Bu yüzden Beşiktaş’ta faaliyet gösteren, daha önce deneyip, hizmetinden memnun kaldığınız bir Dyson Servis Beşiktaş firması arıyorum.

 • Aylin

  Elektrik süpürgesi evin temel olarak en çok tercih edilen elektronik eşyaları arasında yer alıyor. Günlük olarak muhakkak kullanılan elektrik süpürgesinin bozulması ile birlikte bu durumu çok daha yakından bir şekilde öğrenmiş olduk. Almış olduğumuz Dyson marka elektrik süpürgesi nedenini anlayamadığımız bir halde arızalandı. Hijyen anlamında bize büyük bir sorun çıkardığından dolayı doğrudan soluğu Dyson servis Avcılar adresinde aldık. Servis küçük bir arızanın elektrik süpürgesinin çalışmasına etki ettiğini belirtti. Arızanın kısa bir süre içinde çözülmesine neden olan bu servis sayesinde elektrik süpürgesini sorunsuz bir şekilde kaldığımız yerden kullanmaya devam ettik. Servis bunun yanında elektrik süpürgesinin daha iyi nasıl kullanılacağına dairde bize bilgiler verdi.

 • Fatma

  Dyson elektrikli süpürge aldığım için açıkçası pişmanlık duyuyordum. Bunun sebebi, ürün için ciddi bir para ödememdi. Acaba daha ucuz bir markanın elektrikli süpürgesini mi alsaydım diye düşünüyordum. Ancak, tüm bu şüphelerim Dyson servis Beşiktaş ile tanıştıktan sonra geçti.
  Elektrikli süpürgemle alakalı ufak bir sorun yaşamıştım. Beşiktaş’ta ikamet ettiğim için hemen Dyson servis Beşiktaş ile iletişime geçmek istedim. Ancak, öncesinde Dyson’ın resmi internet sayfasında vermiş olduğu müşteri hizmetleri numarası olan 0850 532 1144 numarasını aradım. Müşteri hizmetlerinde çalışan kişiler, sağ olsunlar, beni çok güzel bir şekilde yönlendirdiler. Dyson’ın farkı kesinlikle satış sonrası hizmetin kalitesinden geliyor. Bu konuda kendilerine teşekkür ediyorum.

 • Cevriye

  Elektrik süpürgemiz tam olarak beklentilerimize artık uymadığından dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almaya karar verdik. Bu süreç içinde çevremizin önerileriyle birlikte Dyson markasında karar kılmıştık. Satın almış olduğumuz Dyson marka elektrik süpürgesi ilk dönemlerde etkili bir sonuç ortaya çıkarırken, ilerleyen dönemler içinde eski performansını aratmaya başladı. Nedenini bulmak ve soruna çözüm sağlamak için konunun uzmanı olan Dyson Servis Beşiktaş Etiler adresinde karar kıldık. Servis yapmış olduğu kısa incelemenin hemen ardından sorunu çözerek bize elektrik süpürgesini ilk günkü performansında teslim etmiş oldu. Servisin ilgili ekibi ve konu hakkındaki tecrübesi gerçekten oldukça takdire şayan durumda gözüküyordu.

 • Rüzgar

  İnternet üzerinde araştırma yaptığımda Dysson marka elektrikli süpürgelerin filtre değişiminin çok pahalı olduğunu ve servis ekiplerinin de bu konuda acımasız olduğunu okudum. Tabii ki ön yargılı olmamak gerekiyor ve kulaktan dolma bilgilere de itibar etmemekte fayda varmış. Komşumun önerisi ile birlikte Beşiktaş’taki Dyson Servis ile iletişime geçtim.
  Gerçekten samimi ve sıcakkanlı insanlar olduğunu belirtmek isterim ve servis ücreti için alınan tutar da beni fazlasıyla mutlu etti. Eğer uygun fiyatlı servis hizmeti almak isterseniz gözünüz kapalı tercih edebilirsiniz. Dyson marka elektrikli süpürgeler konusunda uzman bir ekibe sahip durumdalar ve bu markanın tüm modelleri için aynı gün servis hizmeti sunduklarını dile getirdiler.

 • Mine

  Saç düzleştiricim ve şekillendiricim Dyson marka. İkisinden de aşırı derece memnunum. Dün düzleştiricimin ısıtmadığını fark edince Dyson servis Beşiktaş şubesine gittim. Birkaç saat sonra gelip alabilirsiniz dediler. Genellikle servisler 15 gün bekletir diye bilirim. Bu sefer öyle olmadı. Biraz dolaşıp geri gittim ürünüm hazırdı. İşini hızlı yapanları severim.

 • Eylem

  Bu markanın kesinlikle en güzel yanlarından biri servislerinin çok hızlı ve sonuç odaklı çalışması olabilir. Bozulan saç şekillendiricimi Dyson servis Beşiktaş şubesine teslim ettim 3 gün sonra gidip aldım. Herhangi bir sorunu kalmamıştı. Hatta aynı gün hallettiklerini benim geç geldiğimi söylediler. Bu şekilde hızlı çalışmaları hoşuma gitti.

 • Damla

  Aldığım günden beri problem çıkarmayan Dyson marka süpürgemin, geçen hafta temizlik yaparken tozları neredeyse hiç almadığını fark ettim. Başta önemsemem de makineyi kullanırken birkaç gün bu sorun devam etti. En sonunda makineden bir koku geldi ve kendiliğinden kapandı. Motoruyla alakalı bir problem olduğunu anladım Dyson Servis Beşiktaş ekibini aradım. Gelen servis motorun yandığını söyledi ve 1 gün sonra süpürgemin motoru değişmiş şekilde geri getirerek pratik bir şekilde çözüm sağladılar.

 • Gül

  Evimde Dyson markasına ait elektrikli süpürgeyi uzun zamandır bana hiçbir problem çıkarmadığı için memnuniyetle kullanıyorum. Geçen hafta neredeyse en küçük parçayı bile çekemeyip evimin temizlenmediğini görünce hemen telaşlandım ve Dyson Servis Beşiktaş ekibine götürerek teslim ettim. Ertesi gün arandığımda makinenin tamir olduğunu söyleyerek gelip alabileceğimi belirttiklerinde çok şaşırdım. Çünkü Dyson eşya kullanıyorsanız hele ki garanti kapsamında ürününüz yoksa hem iyi hem de uygun fiyatlı bir servis bulmak çok zor. Eğer Dyson markasına ait bir problem yaşıyorsanız servis bulmakta zorlanılan bu markanın servisini gönül rahatlığıyla bu servisi kullanabilirsiniz.

 • Eren

  Tek başıma yaşıyorum ve bence boş evin tozu daha fazla oluyor diye çok fazla ev süpürüyorum. Kullanmakta olduğum Dyson marka süpürgenin hortumunu geçen hafta evime gelen evli bir arkadaşımın çocuğu oynarken kırdı. Hemen sonraki gün Beşiktaş Dyson Servis şubesini arayarak bunun tamirinin olup olmayacağını sordum. Hemen yerinde incelemeye gelen ekip makineyi götürdü ve ertesi gün sorunsuz bir şekilde makinemi geri getirdiler.

 • Ayten

  Dyson marka süpürgemi uzun süredir hiç servise götürmemiştim ve zaten servis bulmanın zor olduğunu bildiğim için de gözüm gibi bakıyordum. Bana hiç sorun çıkarmadan kullanmama rağmen çok memnundum. Fakat geçen gün süpürürken makinenin borusunun içine bir şeyler kaçmış gibi sesler gelene kadar. Bu seslerin ardından makinenin çekim gücü azaldı. Ben de hiç uğraşmadan Dyson Servis Beşiktaş şubesine ulaştım ve gün içinde gelip makineyi alan ekip tamir edilmiş bir şekilde ertesi gün geri getirdiler.

 • Leman

  Yaklaşık olarak 5 yıl önce eş dost tavsiyesiyle diğer markalardan biraz da pahalı olan Dyson marka elektrikli süpürge satın aldım. İlk seneler süpürgemin performansı gerçekten üst düzeydeydi ve oldukça memnundum, fakat son 1 aydır çekim gücü düştüğü için ben de hemen Dyson Servis Beşiktaş şubesi ile iletişime geçtim. Gün içinde gelip sorunun filtreden kaynaklandığını tespit ederek süpürgemi eski çekim gücüne ulaştırarak problemi hallettiler.

 • Tuğçe

  Dyson markasını gerek sosyal medyada gerekse de diğer çeşitli mecralardan duymuştum. Biraz pahalı olsa da kaliteli elektrikli süpürgeler ürettiğini duymuştum. Bundan dolayı da 2016 senesinde elektrikli süpürge satın almam gerektiğinde Dyson markasını tercih etmiştim. Fakat yaklaşık olarak 5 senedir kullanmakta olduğum Dyson marka elektrikli süpürgem yaklaşık 2 haftadır çok fazla koku yapıyor ve çalıştırdığım zaman da inanılmaz derecede ısınıyor. Ben de bu durumdan fazlasıyla rahatsız olduğum için hemen Dyson Servis Beşiktaş şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde adresime gelen teknik servis ekibi sorununu filtreden kaynaklandığını söyleyerek filtre değişimini yaptılar ve iki sorundan da kurtulmuş oldum. Almış olduğum hizmetten ötürü kendilerine teşekkür ederim.

 • Güler

  Yakın zamanda yeni bir işyeri açtım evimde Dyson marka elektrikli süpürgemden memnun olduğum için işyerine de Dyson marka süpürge aldım. Benim için performans olarak parasının hakkını sonuna kadar veren bir marka. Fakat yakın zamanda çalışırken kötü temizlemeye başladı. Vakit kaybetmeden Beşiktaş şubesine götürdüm. Teknik servis ekibi sorunun emici başlık fırçalardan kaynaklandığını söyleyerek parça değişimi yaptı. Şu an tekrar eski performansıyla çalışmaya devam ediyor.

SERVİSİ ARA