İstanbul

Dyson Servis Beşiktaş

Dyson marka elektrik süpürgesi veya farklı ürün kullanıcılarının ürünlerini kullanımlarındaki sorunlar servis ekibi ile sonlanabilmektedir. Arıza durumunda tamiri mümkün olan problemler için tamir işlemi, bakım veya parça değişimi Beşiktaş bölgesinde Dyson Servis Beşiktaş ile ortadan kaldırılabilmektedir.

Dyson marka ürünlerde tamir, bakım veya yedek parça ihtiyaçlarınız için sizler de Beşiktaş ve çevresinde Dyson servis Beşiktaş olarak arama yaparak platformumuz üzerinden adresinize en yakın servis ağının iletişim bilgilerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Arıza durumun kolaylıkla ortadan kaldırıldığı birkaç adımda kaliteli hizmetten memnun kalarak elektrik süpürgeniz ve Dyson markasında diğer tüm ürünleri sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Ürünlerinizi kullanım konforu sağlayacak Dyson servis Beşiktaş deneyimli servis ekibiyle hizmet vermektedir.


FİRMA ADI: FIRAT ELEKTRONİK SAN.TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES: Emirhan Cad. Şehit Cahit Gökalp Sok. Saygıcan Apt. No: 1/A
TELEFON: 0212 259 72 72
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


FİRMA ADI: GÜRBÜZ TİC.DAY. TÜK. MAL.VE KLİMA SAN. LTD. ŞTİ.
ADRES: Zeytinoğlu Cad. Çınar Sok. No: 264 AKATLAR
TELEFON: 444 13 94
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

3 Yorum

 • Reply
  Enes Peynirci

  Sulu sistemle çalışan elektrik süpürgem çalıştırınca kapanma yerlerinden su çıkarıyordu birkaç kez yapmaya çalıştım olmadı sonrasında arkadaşları aradım evde halledemezler sandım ama evde yaptılar sağolsunlar.

 • Reply
  Dyson Süpürgeleriniz için Beşiktaşta Hizmetinizde | Bilgicim.NET Türkiyenin En Geniş Kapsamlı Bilgi Sitesi

  […] uzun zamandan beri problemleri ortadan kaldırmak için çalışmalar yapmaya devam ediyoruz. Dyson Servis Beşiktaş uzun yıllar önce özel servis konusunda tüm algıları değiştirmek için kurulmuş olan ve […]

 • Reply
  Deren O.

  Beşiktaş’a yeni taşındım ve ilk dönemlerde bölgedeki servis hizmeti konusunda endişeliydim. Hem yoğun bir nüfus bölgesi olması hem de İstanbul’ da genel olarak servis hizmetleri konusunda internette yer alan olumsuz yorumlar bu konuda endişeli olmama neden olmuştu. Ancak kısa süre önce çekim gücü iyice düşen Dyson markalı elektrikli süpürgem için Beşiktaş Dyson Servisi merkezinden son derece kaliteli bir hizmet aldım ve endişelerim yersiz çıktı.

Görüşünüzü Paylaşın

DYSON SERVİS444 78 56