İstanbul

Dyson Servis Beykoz

Dyson markasında elektrik süpürgenizi kullanırken sorun yaşadığınızda servis hizmetini ve yedek parçasını nereden bulacağınızı düşünüyorsanız en doğru yer platformumuz olacak. Bölge ve semtlere göre çok sayıda servis hizmeti veren hizmet ağının güncel adres ve iletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Elektrik süpürgenizi kullanımlarınız sırasında yaşadığınız her türlü problemi geride bırakmanızı sağlayacak deneyimli servis ekibini Beykoz ve çevresinde Dyson Servis Beykoz olarak bulabilirsiniz. Beykoz bölgesinde bir veya birden fazla servis ağını bir arada bulmanız mümkün. Dyson servis Bekoz servis ağı bölgede tüm Dyson marka ürün kullanıcılarının tüm sor ve sorunlarını yalnızca birkaç adımda özüme kavuşturacak.


FİRMA ADI: BEYAZ SERVİS
ADRES: Çavusbaşı Cad. Sulh Çıkmazı No: 6/A KAVACIK
TELEFON: 0216 537 01 05
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Serpil

  Dyson elektrikli süpürge kullanıyorum sürekli ses çıkarıyor ne yapabilirim. Sorun her çalıştırdığımda devam ediyor. Bir türlü çözümünü bulamadık.

 • İstanbul Beykoz Dyson Elektrikli Süpürge Servisi | Genel Blog by Seha

  […] ustaları ile her Dyson Süpürge Servisi her zaman en iyi ve en faydalı teknik servisi amaçlar. Dyson Servis Beykoz adresinden hizmet vermektedir. Dyson marka istediği kadar güçlü, ister toz torbalı ister sulu […]

 • Dyson Süpürgeniz mi Arızalandı? Bizi Arayın 444 88 48 ⋆ EcanBlog

  […] Kalabalık olmanın verdiği durum ile hemen her ilçede bir adet Dyson servisi bulabilirsiniz. Beykoz Dyson Servisi‘nden Sarıyer, Şişli, Beşiktaş gibi ilçelere kadar, her ilçede birkaç tane bile […]

 • Mücahit M

  Süpürgeleri bilerek mi çok kolay arızalanabilir şekilde yapıyorlar anlamıyorum. Ben küçükken annemin süpürgesi ben askere gidene kadar aynıydı. Son on onbeş yıldır üretilen makinelerin sorunlu olanları hep bana denk geliyor galiba. Yada bunları üreten mühendislerde bir zeka geriliği mevcut. Herneyse olaya gelicek olursam bizim kız, -ki kendisi üç yaşında- süpürgenin hortumundan içeri sürahiyle biraz su dökmüş. Sebebini bizde anlayamadık, ama çocuk işte. Yetkili servislerin ne kadar insanı bezdiren bir yanı olduğunu bildiğim için Dyson Servis Beykoz ile iletişime geçtim. Kendileri gün içinde gelip cihazı teslim aldılar. Ertesi gün ben evde yokken eşime kapıdan teslim etmişler. Evde para olmadığı eşim söylediğimde sonra uğrar bırakırsınız demişler. Bu devirde böyle nazik insanlar kaldı mı? Sonuna kadar tavsiyedir.

 • Beykoz Dyson Servis 7/24 Hizmet SunarTeknolojice | Teknolojice

  […] amacı ile çalışmalar gerçekleştiriliyor. Uzman teknik personellerinin görev aldığı Dyson Servis Beykoz merkezi özel servis hizmetleri ile elektrikli süpürgelerdeki mekanik ve elektriksel […]

 • Duygu

  Çok tavsiye edildiği için aldığım Dyson süpürge gerçekten iyi çekim yapıyor. Ancak Dyson süpürgenin tutma kolu kırıldı. Dyson Servis Beykoz merkezini aradım ve Dyson elektrik süpürgenin tutma kolunun kırıldığından onarılması ya da yenisinin takılması için başvuruda bulundum. Bu başvurum yaklaşık 2 ay kadar önceydi. Ancak Dyson elektrik süpürge tutma kolu parçası firmada mevcut olmamasından dolayı yaklaşık 2 haftalık bir zaman talep ettiler. Bende istemeyerek de olsa tamam dedim ancak aradan 2 haftayı bırak 2 ay kadar geçmesine rağmen bir süpürgenin tutma kolunu dahi temin etmekten aciz olduklarından elektrik süpürgemi kullanmak için onları bekliyorum. Verdiğime vereceğime acayip pişman oldum.

 • Muğdat

  İşim sebebiyle birkaç ay boyunca İstanbul’da kalmam gerekiyor. Eşimden ayrı geçirdiğim bu birkaç ay otellerde uğraşmamak için eşyalı bir ev kiraladım. Fakat ilk hafta geçmeden elektrik süpürgesinin çekmediğini farkettim. Yerler, halılar toz toprak içinde kalmıştı. Durumla ilgili ev sahibine bilgi verdiğimde tamirat için bütçesinin olmadığını söyledi. Bu başlı başına ayrı bir sorun. Kendime ait olmayan süpürgeyi yaptıracak olmanın öfkesiyle Dyson Servis Beykoz’u ziyaret ettim. Kendileri incelemeleri yaptıktan sonra sorunun çok basit şekilde hallolduğunu söyleyip bir çay içimi vakitte tamiri gerçekleştirdiler. Üstelik oldukça gülünç ve komik miktarlara. Kendilerine teşekkürü bir borç biliyorum. İstanbul’da oturmuyorum fakat oturan herkese bu arkadaşları tavsiye ederim.

 • Tayfun

  Elektrikli süpürge arızası oldu mu hiçbir servis yüz vermiyor. Ne kadar ararsan ara ya en baştan gelmeyeceklerini söylüyorlar ya da geleceğiz deyip, hiç gelmiyorlar. Elektrikli süpürge arızaları onlar için çok da büyük bir sorun gibi gözükmüyor sanırım ya da daha düşük maliyetlerle onarıldığından o düzey için tenezzül etmiyorlar. Çok istersen sen servis merkezine getir, çözelim mantığıyla çalışıyorlar. Üstelik bunu Dyson gibi dünyaca ünlü ve çok kaliteli olduğu söylenen bir markanın yetkili servisleri yapıyor. Yetkili servislerin anlayışsız hizmet yaklaşımlarından fazlasıyla sıkıldım. Beykoz’da oturduğumuzdan alternatifte diğer yerlere göre biraz daha kısıtlı. Bildiğini, bana önerebileceğiniz Dyson Servis Beykoz firması var mı?

 • Kezban

  Dyson’ın elektrikli süpürgelerini hem kendi sitelerinden hem de Hepsiburada gibi alışveriş sitelerinden biliyorum. Para biriktirdikten sonra Dyson elektrikli süpürge almaya karar verdim. Tercihim, Dyson Cinetic Big Ball Animal adıyla satılan ürün oldu. Açıkçası, ürünün oldukça gösterişli olduğunu söylemem gerek! Kesinlikle verdiğiniz parayı hak eden bir ürün!
  İlerleyen zaman içerisinde süpürgenin hayvan tüyü toplayan aparatı kırıldı. Ne yapmam gerektiği konusunda bilgi almak için Dyson servis Beykoz ile iletişime geçmek istedim. Ancak, bana bildirilen Dyson servis Beykoz numaralarına ulaşılamıyor! Elektrikli süpürgeyi internetten aldığım için servisi aramaktan başka çarem yok. Lütfen, güncel Beykoz servis numaranızı internet sitenize ekleyin! Bu kadar kaliteli bir markaya böyle sorunlar yakışmıyor.

 • Selda

  Elektrik süpürgemiz arızalandığından dolayı yeni bir elektrik süpürgesi modeli arayışına girmiştik. Bu dönem içinde çevremiz tarafından en fazla önerilen marka Dyson oldu. Özellikle hesaplı ve kaliteli bir seçim olarak öneriliyordu. Satın almış olduğumuz Dyson marka elektrik süpürgesinden ilk dönemlerde oldukça memnunduk ancak ilerleyen zamanlar içinde eskisinden gürültülü çalıştığını fark ettik. Çalışma sırasında rahatsız edici bir sese ulaşmış durumdaydı. Bizde bu konuyu hemen çözüme bağlayabilmek için soluğu hemen Dyson servis Beykoz Kavacık adresinde aldık. Servis küçük bir arızadan kaynaklı olarak bu durumun meydana geldiğini belirterek sorunu çözerek bize cihazı kısa süre içinde teslim etmiş oldu.

SERVİSİ ARA