İstanbul

Dyson Servis Beylikdüzü

Beylikdüzü bölgesinde Dyson marka elektrik süpürgesi kullanıcılarının elektrik süpürgesi kullanımları sırasında yaşadıkları problemlere karşı hizmet alabileceği Dyson Servis Beylikdüzü bulunmaktadır. Bölgede bir veya birden fazla servis ağının bulunduğu ilçede adresine en yakın servis hizmetini nereden bulabilirim diye düşünüyorsanız sizler de platformumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Dyson marka ürün kullanıcıları için erişim kolaylığı sağlayacak platformumuzda Beylikdüzü ve çevresindeki servis ağları başta olmak üzere diğer bölge, il veya semtlere göre de Dyson servislerin güncel adres ve iletişim bilgilerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Erişim kolaylığı ile artık elektrik süpürgesi de dahil diğer tüm Dyson marka ürünleri ev veya iş yerlerinizde sorun yaşamadan kullanabileceksiniz.


FİRMA ADI: TAN ELEKTRİK
ADRES: Beylikdüzü Emlak Konutları Bizimkent D31 Blok No: 1
TELEFON: 0212 873 01 67
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Yorum

  • Reply
    Suna

    Bayanlara yönelik kuaför dükkanı işletmeciliği yapıyorum. Haliyle saç kılları ve tüylerden dolayı koltuklarım ve ortalık kirleniyor. Kendim temizlik yapmaya pek vaktim olmadığı için bana sorunsuz bir temizlik hizmeti sağlayabilir misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

DYSON SERVİS444 78 56