İstanbul

Dyson Servis Beylikdüzü

Beylikdüzü bölgesinde Dyson marka elektrik süpürgesi kullanıcılarının elektrik süpürgesi kullanımları sırasında yaşadıkları problemlere karşı hizmet alabileceği Dyson Servis Beylikdüzü bulunmaktadır. Bölgede bir veya birden fazla servis ağının bulunduğu ilçede adresine en yakın servis hizmetini nereden bulabilirim diye düşünüyorsanız sizler de platformumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Dyson marka ürün kullanıcıları için erişim kolaylığı sağlayacak platformumuzda Beylikdüzü ve çevresindeki servis ağları başta olmak üzere diğer bölge, il veya semtlere göre de Dyson servislerin güncel adres ve iletişim bilgilerine ulaşım sağlayabilirsiniz. Erişim kolaylığı ile artık elektrik süpürgesi de dahil diğer tüm Dyson marka ürünleri ev veya iş yerlerinizde sorun yaşamadan kullanabileceksiniz.


FİRMA ADI: TAN ELEKTRİK
ADRES: Beylikdüzü Emlak Konutları Bizimkent D31 Blok No: 1
TELEFON: 0212 873 01 67
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Suna

  Bayanlara yönelik kuaför dükkanı işletmeciliği yapıyorum. Haliyle saç kılları ve tüylerden dolayı koltuklarım ve ortalık kirleniyor. Kendim temizlik yapmaya pek vaktim olmadığı için bana sorunsuz bir temizlik hizmeti sağlayabilir misiniz?

 • Recep

  Uzun süredir Dyson cinetic big ball parquet 2 süpürge kullanıyoruz. İlk günden beri cihaz kesinlikle halıdaki tüy ve saç gibi şeyleri çekmiyor. Halının üzerinde süpürgeyi çektirdiğimde sadece toparlayıp, bırakıyor. Bu sorun yüzünde turbo başlık alayım dedim ama ona da 600 TL gibi bir rakam çıkardılar. Zaten cihazı alırken bir ton para bayılmışken resmen kurnazlık yapıp, parça satmaya çalışıyorlar. Markanın adına güvenip almıştım ve çok pişman oldum. Açıkçası bir daha dyson kullanmayı düşünmüyorum. Bu şekilde doğru düzgün kullanamadığımdan, Dyson Servis Beylikdüzü merkezini aradım. Ellerinde ikinci el bir turbo başlık olduğunu söylediler. Yeni bir süpürge alana dek uygun fiyata bunu alıp, kullanmaya başladım. Turbo başlıkla çok iyi çekmeye başladı. Çok ilginç!

 • Demet

  Dyson markası son derece kaliteli ürünler ortaya çıkardığından dolayı, elektrik süpürgesindeki tercihimizi bu adresten yana kullandık. Elektrik süpürgesi modelleri bir hayli ayrı bir yere sahip olan bu marka, ilk başlarda oldukça memnun kaldığımız bir yapıya sahipti. Ancak ilerleyen zamanlarda teknolojik cihazlarda görülmesi son derece normal olan arıza durumları ile karşı karşıya kaldık. Eskisi gibi iyi bir şekilde çekmeyen elektrik süpürgesi, hijyen konusunda sıkıntılar ortaya çıkarıyordu. Bizde bu durumda fazla zaman kaybetmeden tercihimizi hemen Dyson servis Beylikdüzü adresinden yana kullandık. Her açıdan yardımımıza koşan bu adres konunun çok kısa bir süre içinde çözümünü sağladı. Bu aşamadan sonra elektrik süpürgesini eskisi gibi kullanmaya devam ettik.

 • Gülşen

  Elektrik süpürgemiz bozulduğunda yapmış olduğumuz araştırmalardan sonra Dyson markasının ürünlerinden satın almaya karar verdik. Sahip olduğu elektrik süpürgesi modelleri tam olarak bizim aradığımız niteliklere sahipti. Sahip olduğumuz Dyson marka elektrik süpürgesi ilk zamanlarda tam olarak aradığımız performansı ortaya çıkarıyordu. Ancak ilerleyen zamanlar içinde temizlik konusunda başarısız olduğunu ve pek çok kalıntı bıraktığını fark ettik. Bizde bu sorundan acil bir şekilde kurtulabilmek için soluğu hemen Dyson servis Beylikdüzü Gülpınar adresinde aldık. Servis yapmış olduğu kısa incelemenin sonrasında küçük bir sorundan kaynaklı olarak bu durumun oluştuğunu belirtti. Konuyu çok hızlı bir şekilde iyi bir şekilde çözüm getirmiş oldu.

 • Selin

  Elektrikli ev aletlerim ile ilgili bu tür bir sorun yaşamamıştım ancak Dyson marka elektrikli süpürgemi ne zaman prize taksam şalter attırıyor. Bu sorunun ürün kaynaklı olup olmadığını bir türlü anlayamadım ve Beylikdüzü’nde en yakın noktada ulaştığım Dyson Servis ekibine gittim. Sağolsunlar uzun uzun ilgilendiler ve yardımcı olmak adına ellerinden gelenin daha fazlasını yaptılar ancak sorunum hala devam ediyor.
  Öyle zannediyorum ki problem benim elektrik tesisatım ile ilgili ve bu konuda da yardım alabileceğim birilerini arıyorum. Servis ekipleri yapabilecekleri her şeyi yaptı ve onlar da sorunun tesisat kaynaklı olduğunu söylüyorlar. Gerçekten donanımlı bir ekip ve konuya fazlasıyla hakim olduklarını da belirtmem gerekiyor.

SERVİSİ ARA