İstanbul

Dyson Servis Beyoğlu

Beyoğlu Dyson Servisi 
KONUMU:Piyale Değirmen Sk. 39-29
Kaptanpaşa
34440 Beyoğlu/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 259 98 27
MESAİ:Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00
Dyson Servis Beyoğlu
 • Helin

  Dyson animal model süpürgem hiç çekmemeye başladı. Hatta başlığın ucundaki dönen kısım bile artık dönmüyor. Filtreleri mi tıkandı anlayamadım. Yardımcı olur musunuz.

 • Meltem

  İnternette çok fazla reklamıyla karşılaştığım ve kullanıcıların memnun olduğunu gördüğüm yorumlardan ötürü Dyson marka süpürge satın aldım. İlk ay kullanımında tozları çekim gücünün az olduğunu fark ettim ve Dyson servisi iletişim numarası araştırmaya koyuldum. Dyson teknik servisinin de çok az olması sebebi ile Dyson Beyoğlu servisine ulaşmam üzerine akşam üstü gelip problemimizi çözdüler.

 • Deniz

  Elektrikli süpürgemi çok sık kullanmaya özen gösteriyorum. Evim oldukça küçük ancak abuk kirleniyor ve ben de bu durumdan rahatsızım. Haliyle kaliteli ve dayanıklı bir süpürge tercih ettim ve bu da Dyson markası oldu. Uzun süredir kullanıyorum ve tek bir sorun yaşadım, bunun dışında büyük bir problem ile karşı karşıya gelmedim. Tutma kısmındaki aparat ne yazık ki kırıldı ve işimi kolaylaştıran bir bölüm olduğu için tamir edilmesi gerekiyordu.
  Beyoğlu sakinlerine hizmet veren Dyson Servis yetkilileri ile birebir görüşme sağladım. Oldukça kibar insanlar ve yaptıkları işin bilincinde olduklarını da belirtmek isterim. Gerekli müdahaleyi hızlı bir şekilde yaptılar ve ürünümü sorunsuz bir şekilde teslim ettiler.

 • Nihal

  Daha önce Dyson markası hiç kullanmamıştım. Süpürgesini senelerdir kullanıyorum sorunsuz çalışıyordu. Dün garip sesler gelmeye başlayınca iş yerime yanımda götürdüm yakınlarda bulunan Dyson servis Beyoğlu şubesine giderek durumu anlattım. Bana bir fiş verdiler yarın gelin alın dediler. Ertesi gün gittim tertemiz ve çalışır durumdaydı. Hızlı olmaları benimde sorunumu hızlı çözdü.

 • Şeyma

  Dyson marka süpürgemi uzun süredir hiç servise götürmeden ve bana hiç sorun çıkarmadan kullanmama rağmen çok memnundum. Fakat geçen gün süpürürken makinenin borusunun içine bir şeyler kaçmış gibi sesler gelene kadar. Bu seslerin ardından makinenin çekim gücü azaldı. Ben de hiç uğraşmadan Dyson Servis Beyoğlu şubesine ulaştım ve gün içinde gelip makineyi alan ekip tamir edilmiş bir şekilde ertesi gün geri getirdiler.

 • Emine

  Evimde Dyson markasına ait elektrikli süpürgeyi uzun zamandır memnuniyetle kullanıyorum. Geçen hafta neredeyse en küçük parçayı bile çekemeyip evimin temizlenmediğini görünce bir problem olduğunu anlayıp Dyson Servis Beyoğlu şubesine götürdüm. Ekip en kısa zamanda makineye bakacaklarını söylediler. Ertesi gün arandığımda makinenin tamir olduğunu söyleyerek gelip alabileceğimi belirterek beni şaşırttılar. Eğer Dyson markasına ait bir problem yaşıyorsanız servis bulmakta zorlanılan bu markanın servisini gönül rahatlığıyla bu servisi kullanabilirsiniz.

 • Semiha

  Kullanmakta olduğum bir önceki süpürgemin sürekli bozularak bana sorun çıkarması nedeniyle kendime yeni kullanışlı ve gelişmiş bir süpürge arayışına koyuldum. Hatta fiyat olarak da büyük bir miktar gözden çıkarttığım için arkadaşımın büyük ısrarları sonucu Dyson marka süpürge aldım ve 1 hafta kullandıktan sonra motorundan kaynaklanan bir problemden ötürü sorun çıkarmaya başladı ve Beyoğlu Dyson Servisi arayarak durumu belirttim. Hemen gelip süpürgemi alan ekip 3 gün içerisinde tamir edilmiş bir şekilde geri getirdiler.

 • Beyoğlu DYSON Teknik Servisi

  […] Dyson Servis Beyoğlu uzman ekipleri ile her zaman en kısa zaman dilimleri içerisinde arızaların giderilmesini sağlamak amacı ile 7/24 mantığında çalışma gerçekleştirmektedir. Bu şekilde Dyson süpürge modellerini kullanan tüketicilerin her ihtiyaç duydukları anda çok hızlı bir şekilde profesyonel teknik destek alabilmeleri sağlanabilmektedir. Üstelik müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı kapsamında 1 yıllık garanti desteğinden de faydalanılabiliyor. […]

 • Deniz

  Dünya kadar para verip aldığım Dyson markasına ait süpürgemden son zamanlarda nedenini anlamadığım bir şekilde sürekli garip bir ses geliyor ve çalıştıktan maksimum 5 dk sonra motoru aşırı ısınıyordu. Daha garantisi biteli 2 ay olmadı ama anlamış olacak ki internetten kullanıcı yorumlarına bakınca sürekli sıkıntı yaşadığını ve garantisi bittiğinde götürülecek bir servis olmadığından yakınan yorumları okudum. Bakıp arızayı tespit etmeleri için çağırdığım Dyson Servis Beyoğlu ekibi geldiğinde uzun uğraşlar sonucu sonunda makinemi yerinde tamir ettiler.

 • Simay

  Evimde yaklaşık olarak 7 seneden beridir Dyson marka elektrikli süpürge kullanıyorum. Performans anlamında da gerçekten elektrikli süpürgemden oldukça memnunum. Ancak 5 yaşında oldukça yaramaz, yerinde duramayan hiper aktif diye tabir edilen bir erkek çocuğuna sahibim. Süpürge ile oynamayı çok seviyor ve geçen gün oynarken süpürgenin orta kısmını kırdı. Birçok servis dolaştım, hepsi de ellerinde öyle bir parça olmadığını söyledi. En son internet üzerinden Dyson Servis Beyoğlu şubesine ulaştım. Oldukça ilgili ve alanında uzman oldukları her hallerinden belli olan teknik servis ekibi şu an lazım olan parçanın ellerinde olmadığını fakat temin edebileceklerini söyledi. 2 gün sonra da parçayı getirip makinemi çöp olmaktan kurtardılar. Kendilerine teşekkür ederim.

SERVİSİ ARA