İstanbul

Dyson Servis Büyükçekmece

Büyükçekmece Dyson Servisi 
KONUMU:Zeki Bora Cd. 20-30
Türkoba
34537 Büyükçekmece/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 446 01 65
MESAİ:Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00
 • Tarık

  Dyson DC33 model süpürgemizin filtrelerinin değişmesini ve bakım yapılmasını istiyoruz. Büyükçekmece’de nereye getirmemiz gerekiyor ya da eve servis geliyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

 • Özge

  Dünya kadar para verip aldığım Dyson süpürgemden sürekli ses geliyor ve çalıştıktan 2 dk sonra motoru aşırı ısınıyor. Daha alalı 2 ay olmadı ama internetten bakınca sürekli sıkıntı çıkarttığını yorumlarda okudum. Bakıp arızayı tespit etmeleri için çağırdığım Dyson Büyükçekmece servisi de problemi kendilerinin gideremeyeceğini söyleyerek derdimize derman olmadan gittiler. Kullanıp da memnun olduğunuz bir Dyson teknik servisi var mı?

 • Fehime

  Servis hizmeti alacak olduğumda detaylı bir araştırma yaparım. Bugüne kadar ağzım çok kez yandı ve bir daha aynı hatayı yapmak istemiyorum. Büyükçekmece’deki Dyson Servis ekiplerine bir şans vermek istedim ve doğru bir karar olduğunu gördüm.
  Elektrikli süpürgemin hortumunda hafif bir yırtılma durumu gözüme çarptı ve tabii bu sorun temizliği de sıkıntılı hale getiriyor. Yaptırmak için bu firmayı aradım ve inanır mısınız evime kadar geldiler. Normalde bunu yapan bir firma yok ancak onlar bir ilki başarmış durumdalar. Zahmetsiz bir şekilde ürünümü teslim ettim ve zaten birkaç gün içerisinde de ürünün tamiratı tamamlanıp tarafıma ulaştırıldı. Ben çok memnun kaldım ve kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.

 • Neden DYSON Süpürge Servisi Tercih Etmelisiniz?

  […] Büyükçekmece Dyson Servisi; aşağıdaki arızalarda kullanıcıların imdadına yetişmektedir. […]

 • Tuğba

  2017 senesinde yeni elektrikli süpürge satın almam gerekiyordu. Çünkü kullanmış olduğum eski elektrikli süpürgem sürekli olarak sorun çıkartıyordu. Yaptığım araştırmalarla Dyson marka elektrikli süpürge satın aldım. Biraz pahalı olsa da performans anlamında çok memnun olduğumuz Dyson marka süpürgemizin geçtiğimiz haftalarda toz haznesinin kapağı kırıldı. Bu durumda parça değişimi yapılması gerekiyordu. Bu nedenle birkaç teknik servis ile irtibata geçtim. Gelip gördüklerinde aslında telefondan da verebilecekleri fiyat teklifini haddinden fazla vererek bir de üstüne servis ücreti alacaklarını söylediler. Ben de yine internet üzerinden Dyson Servis Büyükçekmece şubesini buldum. Hem uygun fiyata hem de hızlı bir biçimde süpürgemin onarımını yaptılar. Hem kaliteli hem de hızlı hizmeti uygun fiyatla yapan teknik servis ekibine teşekkür ederim

 • Fuat

  Dyson V7 motorhead modelini eşime yıldönümünde hediye olarak aldım ve bir süredir de çok severek kullanmasına rağmen başlığı dönmemeye başladı ve hayal kırıklığı yaşadık çünkü öncesinde gayet iyiydi . Büyükçekmece Dyson teknik servisi bize çok nazik konuştu ve tek işleriymiş gibi direkt gelip alıp düzelttiler ve bir haftaya döndü.   Tek müşteri bizmişiz gibi ilgi gösterdiler teşekkürler.

 • Emine

  Evlenirken çeyizimi dizerken tavsiyeler üzerine Dyson markasına ait elektrikli süpürgeyi ucuz fiyata yakalayıp çeyizime koymuştum. Hayatımda verdiğim en önemli ve doğru kararlardan biri olduğunu düşünüyorum. Çünkü hem alerjim olduğu hem de bekarken anne evimden beri beslediğim kedilerimle yaşadığımdan dolayı Dyson Big Ball Energy modelli Dyson elektrikli süpürgem beni hem hiç mağdur etmedi hem de alerji problemimin etkilerini azaltmaya büyük ölçüde yardım etti. Kendi kendime nazar değdirmiş düşünüyorum ki geçen gün elektrikli süpürgemin yedek parça kısmı kırıldı. Dört dönerek yetkili servis ararken tavsiye üzerine Dyson Servis Büyükçekmece şubesi ile iletişime geçtim ve problemimi aktarmam üzerine gelen ekip ellerinde getirdikleri yedek parça ile süpürgemi yerinde ve profesyonelce tamir ettiler.

SERVİSİ ARA