İstanbul

Dyson Servis Büyükçekmece

Büyükçekmece Dyson Servisi
KONUMU: Zeki Bora Cd. 20-30
Türkoba
34537 Büyükçekmece/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ: 0850 888 22 33
MESAİ: Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00

3 Yorum

 • Reply
  Tarık

  Dyson DC33 model süpürgemizin filtrelerinin değişmesini ve bakım yapılmasını istiyoruz. Büyükçekmece’de nereye getirmemiz gerekiyor ya da eve servis geliyor mu? Yardımcı olursanız sevinirim.

 • Reply
  Özge

  Dünya kadar para verip aldığım Dyson süpürgemden sürekli ses geliyor ve çalıştıktan 2 dk sonra motoru aşırı ısınıyor. Daha alalı 2 ay olmadı ama internetten bakınca sürekli sıkıntı çıkarttığını yorumlarda okudum. Bakıp arızayı tespit etmeleri için çağırdığım Dyson Büyükçekmece servisi de problemi kendilerinin gideremeyeceğini söyleyerek derdimize derman olmadan gittiler. Kullanıp da memnun olduğunuz bir Dyson teknik servisi var mı?

 • Reply
  Fehime

  Servis hizmeti alacak olduğumda detaylı bir araştırma yaparım. Bugüne kadar ağzım çok kez yandı ve bir daha aynı hatayı yapmak istemiyorum. Büyükçekmece’deki Dyson Servis ekiplerine bir şans vermek istedim ve doğru bir karar olduğunu gördüm.
  Elektrikli süpürgemin hortumunda hafif bir yırtılma durumu gözüme çarptı ve tabii bu sorun temizliği de sıkıntılı hale getiriyor. Yaptırmak için bu firmayı aradım ve inanır mısınız evime kadar geldiler. Normalde bunu yapan bir firma yok ancak onlar bir ilki başarmış durumdalar. Zahmetsiz bir şekilde ürünümü teslim ettim ve zaten birkaç gün içerisinde de ürünün tamiratı tamamlanıp tarafıma ulaştırıldı. Ben çok memnun kaldım ve kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır