İstanbul

Dyson Servis Çekmeköy

Çekmeköy ve çevresinde Dyson marka elektrik süpürgesi ve farklı cihazlarınız için servis arayışlarınız platformumuz ile son bulacak. Sizler de sitemizi ziyaret ettiğinizde Dyson markasında tüm bölge veya semtlerin bir veya birden fazla servis ağını güncel adres ve iletişim bilgileriyle bulabilirsiniz.

Evinizde veya iş yerinizde kullandığınız özellikle elektrik süpürgenizin her türlü sorununa karşılık tamir ve bakım hizmeti veren Dyson Servis Çekmeköy her türlü ihtiyacınızı karşılayacak. Kaliteli ve güvenilir servis hizmetinde servis ağının en yakın yerdeki kolu ile iletişime geçmenizi sağlayacak platformumuzda tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacaksınız. Tamir ve bakım hizmetinin yanı sıra Dyson Servis Çekmeköy, Dyson marka tüm ürünlerde yedek parça ihtiyaçlarınıza çözüm olacak.


FİRMA ADI: ERDEM TEKNİK
ADRES: Çamlık durağı aşkın sk no:7
TELEFON: 0216 526 47 70 / 71
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Emine Altındağ

  Süpürge arizasi bildiğiniz gibi en kötü olanidir çünkü temizlik birincil ihtiyaç tir benimde bu konuda bir sikintim oldu supurgem Ariza yapti neyse bir kaç gün idare etsek de sonunda servise ihtiyaç duyduğumu fark ettim ve servisle irtibata gectim 12 saat içinde gelip tam anlamiyla çalışmayan süpürge yi calistirdilar ve eskisinden daha iyi bir şekilde keşke idare etmeyi beklemeseydim.

 • Dyson Süpürgeleriniz Çekmeköy'de Bize Emanet | Parafikir

  […] geçilmelidir. İlgili arızaya yönelik olarak bilgi verilip arıza kaydı oluşturulduktan sonra Çekmeköy Dyson Servisi ilgili adrese […]

 • Gülhan M.

  Dyson marka elektrik süpürgesi almaya karar verdik. Gittik, bizzat dükkânda da baktık, çalışanlar süpürgede yaşanabilecek sorunlarda garanti kapsamında servis desteği alabileceğimizi söylediler. Süpürgenin 2 yıl garantisi var. Bir sorun olduğunda da Çekmeköy Dyson Servisi arayabileceğimizi söylediler. Çekmeköy’e yeni taşındığımız için bu civarı çok bilmiyorum. Dyson marka süpürgeyi de yeni kullanmaya başlayacağım. Acaba bu markayı kullananlar var mı? Çekiş gücü vesaire nasıldır?

 • Çağla

  Yaklaşık 3 yıllık Dyson v6 animal pro süpürge kullanıcısıyım. İlk kullanmaya başladığımdan beri performansından çok memnun şekilde kullandım. Hatta daha önceki süpürgelerde sürekli sık sık servis merkeziyle uğraşmak zorunda kalıyordum ama bunda öyle bir şeyde olmadı. Zaten hiç darbe almamasına dikkat ederek ve aynı zamanda da en azından 2 kullanımda bir olacak şekilde temizleyerek, kullanmaya özen gösterdim. Yani hassas şekilde kullandım. Ancak turbo fırçası dönmemeye başladı. Servis merkezini aradım parçanın illa ki değişmesi gerektiğini söylediler. Bende yaptırmadım. Bunun üzerine yakındaki özel Dyson Servis Çekmeköy firmasını aradım. Onlarda aynı şeyi söylediler ama ekonomik açıdan ben rahatlayana kadar geçici nitelikli bir çözümde oluşturdular, hemen kestirip atmadılar.

 • Cemre

  Dyson elektrikli süpürgenin adını ilk kez kuzenimden duymuştum. Kendisi Dyson elektrikli süpürge satın almıştı. Çevresindekilere sorunsuz kullandığından bahsediyordu. İnternetten Dyson’ın ürünlerini inceleyerek DC52 Animal Complete Euro 63527-01 elektrikli süpürgesini satın almaya karar verdim. Ancak, ürünü kullanmaya başladıktan kısa süre sonra Carbon fiber türbin başlık arızası yaşandı. Ben de çareyi Dyson servis Çekmeköy ile iletişime geçmekte buldum.
  Dyson servis Çekmeköy ile konuştuğumda onlara arızanın durumundan bahsettim. Ayrıca, makineden koku geldiğini söyledim. Buna ek olarak, makinenin çalışmadığını ekledim. Onlar, bana makinenin motorunun yanma ihtimalinin olduğunu söylediler. Sonuç olarak, aldığım kaliteli hizmet sonrası yaklaşık bir ay tamirin ardından süpürgeme sorunsuz olarak tekrar kavuştum.

 • Ezgi

  Yeni bir elektrik süpürgesi satın almak istediğimiz süreç içinde çevremizin önerileriyle birlikte Dyson markasında karar kıldık. Satın aldığımız elektrik süpürgesi ilk dönemlerde gerçekten iyi bir performans ortaya çıkarıyordu. Ancak ilerleyen dönemler içinde nedenini anlayamadığımız bir şekilde eski performansını aratan bir hale geldiğini gördük. Sorunun kaynağını araştırsakta tam olarak durumun neden dolayı karşımıza çıktığını bir türlü çözemedik. Bizde bu can sıkan sorundan kurtulabilmek için işin uzmanı olan Dyson servis Çekmeköy adresini tercih etmeye karar verdik. Servis yapmış olduğu kısa incelemenin hemen sonrasında performans sorununun neden kaynaklı olarak karşımıza çıktığını çözmüş oldu. Ve tahminimizden daha kısa bir süre içinde süpürgeyi bize teslim etti.

SERVİSİ ARA