İstanbul

Dyson Servis Esenler

Esenler Dyson Servisi 
KONUMU:Bağcılar Cd. 81-75
Tuna
34225 Esenler/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0850 259 74 38
MESAİ:Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00
 • Rezzan

  Dyson SV08 model şarjlı süpürgemin bataryasını değiştirmek istiyorum. Elinizde var mı acaba?

 • Muazzez

  Dyson v6 marka süpürge kullanıyorum ve geçen gün çekim gücünün zayıfladığını fark edince bataryasını internetten gördüğüm kadarıyla değiştirdiğimde problem hallolur diye düşündüm. Fakat bataryayı değiştirmeme rağmen bir değişiklik olmadı. İnternetten numaralarını bulduğum Dyson Esenler şubesi gelerek değiştirdiğim bataryanın problemli olduğunu saptayarak getirdikleri yeni bataryayı taktılar ve çekim gücü artık çok yüksek bir şekilde çalışıyor.

 • Nur

  Elektrikli bir ürünü prize taktığımda bugüne kadar hiçbir sorun yaşamamıştım ancak Dyson marka elektrikli süpürgem bana bu sorunu yaşattı. Esenler’de uzun yıllardır hizmet veren Dyson Servis ekibine ulaştığımda evime kadar geldiler ve bunu aynı gün yapmaları da gerçekten çok hoşuma gitti. Sorunun ürün ile alakalı olmadığını belirttiler ve haklı olduklarını tesisatımı yenilediğimde fark ettim.
  Bir başka firma olsa zahmet edip gelmezdi ve hatta telefonlarını açmayanlar bile var. Bu firmaya teşekkürlerimi sunuyorum ve çevremdeki kullanıcılara da özellikle tavsiye ediyorum. Detaylı bir araştırma yaparsanız benim gibi memnuniyetini dile getiren çok sayıda müşterileri olduğunu sizler de fark edecek ve bana kesinlikle hak vereceksiniz.

SERVİSİ ARA