İstanbul

Dyson Servis Esenyurt

Dyson Servis Esenyurt TAN ELEKTRİK
AÇIK ADRESİ: Beylikdüzü Emlak Konutları Bizimkent D31 Blok No: 1
ÇAĞRI MERKEZİ: 0212 873 01 67
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


Esenyurt Dyson Servis ZENGİN TEKNİK
ADRES BİLGİSİ: Cihangir Mah. Burnaz Cad. Yazıcıgil Sok. No: 7
TELEFON BİLGİSİ: 0212 694 73 91
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Dyson Elektrikli Süpürge Servisi | Neo Piksel

  […] Esenyurt Dyson Teknik Servis ile tanışmak için sizler de 444 78 56 numaralı telefonu kullanabilirsiniz ve bu numara ile birlikte süpürgenizde meydana gelen her türlü sorun için çözüm önerisi alabilirsiniz. Kısa sürede çözülen sorunlar memnuniyetinizi fazlasıyla arttıracak ve firmaya olan bakış açınızı da değiştirecektir. […]

 • Ayhan

  Nüfusu yüzünden adeta yeni bir İstanbul haline gelen Esenyurt’ta servis hizmetleri pek çok yere göre çok daha üst düzeyde. Özellikle de Dyson Servis Esenyurt merkezinin kaliteli ve hızlı hizmetleri sayesinde en ufak bir problemde dahi aynı gün içerisinde çok beklemeden profesyonel servis hizmeti alabiliyorsunuz. Üründeki arıza ne boyutta olursa olsun cihazı götürmeden hemen bulunduğu yerde onarıyorlar. Bu hem zaman kaybı yaşamamanızı hem de tüm işlemleri kendinizin de görebileceği şekilde olmasını sağlıyor. Bu yüzden Dyson süpürge kullanan herkese özel süpürge merkezini öneriyorum. İyi, ekonomik ve hızlı bir hizmet alabilmek için mutlaka başvurmanız gereken nadir kaliteli hizmeti bulunan özel servislerden birisi.

 • Samet

  Annem günde 2 defa evi komple süpürmedi rahat edemiyor. Biraz titizlik hastası desek yanlış olmaz. E bu şekilde çok sık kullanılanca Dyson markalı da olsa elektrik süpürgesi yarı yolda bırakabiliyor. Annemin sert kullanımına dayanamayan süpürge sürekli Dyson Servis Esenyurt personellerinin elinden geçiyor. Allahtan gerçek çok anlayışlı ve oldukça ekonomik hizmetleri varda ne tipte bir sorun olursa olsun fark etmeksizin Dyson süpürgenin arızaları hemen ucuza onarılıyor. Bu sayede en azından 2 yıldır yeni bir süpürge almamız gerekirken, Dyson süpürgeyi halen kullanmaya devam edebiliyoruz. Bu yüzden ekstra bir masrafa girişmedik.

 • Didem

  Dyson marka elektrik süpürgemin toz haznesinin açma kapama düğmesi kırıldı. Bunun üzerine Dyson servis Esenyurt ile iletişime geçtim. Dyson servis Esenyurt çalışanlarının soruna oldukça duyarlı yaklaştığını belirtmem gerek! Telefon konuşmasının başladığı ilk andan itibaren sorunun ne olduğunu anlamak ve çözmek adına gereken gayreti gösterdiler. Başka firmalardan aynı hizmeti alamıyoruz!
  Dyson marka elektrik süpürgemde yaşamış olduğum soruna kısa zamanda çözüm bulundu. Toz haznesinin açma kapama düğmesinin yenilenmesi mümkün oldu. Bu noktada, süpürgenin garanti süresinin devam etmesi sayesinde cebimden bir lira bile çıkmadı. Bazı markalar, sorun ne olursa olsun, garanti kapsamında değil diyerek tamir veya parça değişimi için ücret alıyorlar!

 • Belkıs

  Elektrik süpürgesinde oldukça başarılı sonuçlar ortaya çıkardığından dolayı yeni elektrik süpürgesi satın almak için tercihimizi Dyson markasından yana kullandık. Özellikle ekonomik ve kaliteli modellere sahip olması bizim için gerçekten cezbedici hale gelmiş durumdaydı. Satın aldığımız elektrik süpürgesi modeli ilk zamanlar içinde memnun edici bir yapıya sahipken, ilerleyen zamanlar içinde nedenini tam olarak anlayamadığımız bir şekilde eskisi gibi etkili bir temizlik ortaya çıkarmamaya başladı. Konu hakkında yeterli bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı bu can sıkıcı sorundan hemen kurtulmak için soluğu Dyson servis Esenyurt adresinde aldık. Servis yapmış olduğu incelemenin sonrasında arızanın basit bir durumdan kaynaklı olarak karşımıza çıktığını belirtti. Her açıdan çok memnun kaldığımız bir servis süreci bu şekilde tamamlanmış oldu.

 • Neval

  Evde kalabalık yaşadığımız için temizliğe çok daha sık ihtiyacımız oluyor. Eşimin yanı sıra ben de gün içerisinde sık sık elektrik süpürgesini çalıştırıyorum. Dyson bu konuda gerçekten güvenilir bir firma ve yıllardır kullandığımız üründe çok büyük sorunlar yaşamadık ve bizi masrafa boğmadı. Birkaç hafta önce sadece kabloyu toplamadığını fark ettim ve her ne karda küçük bir sorun olsa da servis hizmeti almayı tercih ettim.
  Esenyurt bölgesindeki firmayı aradığımda Dyson Servis olarak evlere kadar geldiklerini söylediler. Gerçekten hoşuma gitti ve benim için sorunsuz bir süreç oldu. İki günde sorunu çözdüler ve ürünü de teslim ettiler. Eğer düşünürseniz bu firmayı kesinlikle listelerinize alabilirsiniz.

SERVİSİ ARA