İstanbul

Dyson Servis Eyüp

Eyüp Dyson Servisi
AÇIK ADRES: Çömlekçiler Cd. 55-29
Nişanca
34050 Eyüp/İstanbul
TELEFON: 0850 888 22 33

7 Yorum

 • Reply
  Sinem

  Dyson dc07 parke zeminler için olan süpürücü başlıktan almak istiyorum. Eyüp’te oturuyorum. Eve servis geliyor mu?

  • Reply
   admin

   İletişim bilgilerinden ararsanız daha iyi bir yardım alabilirsiniz. İyi günler.

 • Reply
  Ayşe

  Dyson markasının V11 kablosuz dikey süpürge modelini kullanıyorum. Süpürme kapasitesi bakımından çok yüksek performans gösterdiği için çok memnundum. Fakat geçen haftadan beri modunu seçmek istediğimde tuşların basmadığını fark ettim. Önce tutukluluk yapıyordu daha sonra basmamaya başladı. Dyson Servis Esenler şubesini aradığımda kullanıcı hatası olduğu için ona kendilerinin bir şey yapamayacağını söylediler. Aranızda tuşlarla alakalı bu problemi yaşayan var mı?

 • Reply
  Fatma

  Ev teknolojisi ürünlerinin bakımında hassas bir insanım. Dysson marka ürünleri kullanıyorum ve elimden geldiğince sık bakım yaptırıyorum. Ücretler gerçekten çok uygun ve Eyüp’te ikamet ediyorsanız sizler de Dyson Servis ile iletişim kurabilirsiniz. Haftanın her günü çalışan ve hizmet sunan tek firma odluğunu düşünüyorum.
  Herhangi bir sorun yaşamamak adına düzenli olarak bakım talebi iletiyorum. Eksik olmasınlar ürünümü kusursuz bir şekilde teslim ediyorlar ve az önce de dile getirdiğim gibi fiyatları bir hayli uygun. Sizler de hizmet alabilir ve en azından bu deneyimi bir kereliğine yaşayabilirsiniz. Yorumumun gerçeklik payını görecek ve hatta sık sık bu adresi tercih etmek isteyeceksiniz diye düşünüyorum.

 • Reply
  Eylem

  Süpürge her evin olmasa olmazıdır. Bu yüzden ben de süpürge satın alırken kaliteli olsun istedim. Çünkü kaliteli olsun da arıza çıkartmadan uzun seneler kullanayım istedim. Bundan dolayı marka tercihini oldukça popüler ve kaliteli bir marka olarak bilinen Dyson markasından yana kullanmıştım. Fakat yaklaşık olarak 5 senedir kullanmakta olduğum Dyson marka elektrikli süpürgem yaklaşık 2 haftadır çok fazla koku yapıyor ve çalıştırdığım zaman da inanılmaz derecede ısınıyor. Ben de bu durumdan fazlasıyla rahatsız olduğum için hemen Dyson Servis Eyüp şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde evime gelen ekip sorununu filtreden kaynaklandığını söyleyerek filtre değişimini yaptılar ve iki sorundan da kurtulmuş oldum.

 • Reply
  Gamze

  Dyson markasının v10 süpürge modelini daha birkaç ay önce almamıza rağmen şarj sorunları yaşamaya başladım ve bu yüzden de evin temizliği de aksadı. Eyüp’te bulunan Dyson teknik servisini arayıp durumu anlattım ve eve gelip süpürgeyi diğer gün aldılar. Geri verdiklerinde artık sıfır gibi şarj konusunda normaldi ve tamamen yapılmıştı. Süreçten memnun kaldık hızlı ve özenli .

 • Reply
  Özel İstanbul Dyson Servis Merkezi

  […] gerekir. Ancak, takdir edersiniz ki, bu işlemi tek başınıza yapmanız mümkün değildir. Dyson Servis Eyüp sayesinde sorunu […]

Görüşünüzü Paylaşın

Call Now ButtonServis Çağır