İstanbul

Dyson Servis Eyüp

Eyüp Dyson Servisi 
AÇIK ADRES:Çömlekçiler Cd. 55-29
Nişanca
34050 Eyüp/İstanbul
TELEFON:0850 259 73 76
 • Sinem

  Dyson dc07 parke zeminler için olan süpürücü başlıktan almak istiyorum. Eyüp’te oturuyorum. Eve servis geliyor mu?

  • admin

   İletişim bilgilerinden ararsanız daha iyi bir yardım alabilirsiniz. İyi günler.

 • Ayşe

  Dyson markasının V11 kablosuz dikey süpürge modelini kullanıyorum. Süpürme kapasitesi bakımından çok yüksek performans gösterdiği için çok memnundum. Fakat geçen haftadan beri modunu seçmek istediğimde tuşların basmadığını fark ettim. Önce tutukluluk yapıyordu daha sonra basmamaya başladı. Dyson Servis Esenler şubesini aradığımda kullanıcı hatası olduğu için ona kendilerinin bir şey yapamayacağını söylediler. Aranızda tuşlarla alakalı bu problemi yaşayan var mı?

 • Fatma

  Ev teknolojisi ürünlerinin bakımında hassas bir insanım. Dysson marka ürünleri kullanıyorum ve elimden geldiğince sık bakım yaptırıyorum. Ücretler gerçekten çok uygun ve Eyüp’te ikamet ediyorsanız sizler de Dyson Servis ile iletişim kurabilirsiniz. Haftanın her günü çalışan ve hizmet sunan tek firma odluğunu düşünüyorum.
  Herhangi bir sorun yaşamamak adına düzenli olarak bakım talebi iletiyorum. Eksik olmasınlar ürünümü kusursuz bir şekilde teslim ediyorlar ve az önce de dile getirdiğim gibi fiyatları bir hayli uygun. Sizler de hizmet alabilir ve en azından bu deneyimi bir kereliğine yaşayabilirsiniz. Yorumumun gerçeklik payını görecek ve hatta sık sık bu adresi tercih etmek isteyeceksiniz diye düşünüyorum.

 • Eylem

  Süpürge her evin olmasa olmazıdır. Bu yüzden ben de süpürge satın alırken kaliteli olsun istedim. Çünkü kaliteli olsun da arıza çıkartmadan uzun seneler kullanayım istedim. Bundan dolayı marka tercihini oldukça popüler ve kaliteli bir marka olarak bilinen Dyson markasından yana kullanmıştım. Fakat yaklaşık olarak 5 senedir kullanmakta olduğum Dyson marka elektrikli süpürgem yaklaşık 2 haftadır çok fazla koku yapıyor ve çalıştırdığım zaman da inanılmaz derecede ısınıyor. Ben de bu durumdan fazlasıyla rahatsız olduğum için hemen Dyson Servis Eyüp şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde evime gelen ekip sorununu filtreden kaynaklandığını söyleyerek filtre değişimini yaptılar ve iki sorundan da kurtulmuş oldum.

 • Gamze

  Dyson markasının v10 süpürge modelini daha birkaç ay önce almamıza rağmen şarj sorunları yaşamaya başladım ve bu yüzden de evin temizliği de aksadı. Eyüp’te bulunan Dyson teknik servisini arayıp durumu anlattım ve eve gelip süpürgeyi diğer gün aldılar. Geri verdiklerinde artık sıfır gibi şarj konusunda normaldi ve tamamen yapılmıştı. Süreçten memnun kaldık hızlı ve özenli .

 • Özel İstanbul Dyson Servis Merkezi

  […] gerekir. Ancak, takdir edersiniz ki, bu işlemi tek başınıza yapmanız mümkün değildir. Dyson Servis Eyüp sayesinde sorunu […]

 • Duru

  Elektrikli süpürge satın alacağım 2016 senesinde uzun araştırmalar yapıp biraz da paraya kıyıp Dyson marka elektrikli süpürge satın almıştım. Aldığım seneden beridir de sorunsuz bir şekilde kullanmakta olduğum Dyson markasına ait süpürgem son zamanlarda çalışırken birdenbire durmaya başlıyordu. Bu durum çok sık tekrarlanınca internet üzerinden telefon numaralarına ulaştığım Dyson Servis Eyüp şubesi ile iletişime geçtim. Yoğunluktan dolayı benden onarım için 10 gün süre isteyen ekip, üçüncü gün bitmeden tamiri yaptıklarını dilediğim zaman gidip alacağımı söyledi. Ben de ertesi gün gidip onarılmış olan elektrikli süğürgemi teslim aldım. Almış olduğum kaliteli ve hızlı hizmetten dolayı Dyson Servis Eyüp teknik servis ekibine teşekkürlerimi sunarım.

SERVİSİ ARA