İstanbul

Dyson Servis Fatih

Dyson markası, dünyanın pek çok markasından bir adım daha önde olan ve ürün çeşitliliği ile bilinen nadir markalardan biridir. Uzun ömürlü ürünlere ev sahipliği yapan Dyson, süpürge alanında da belli başarıya ulaşmıştır. Ancak; her teknolojik ürün gibi, süpürgelerin de ömrü belli bir süre sonra tükenmekte ve arızalara neden olmaktadır. Dyson Servis Fatih, Dyson marka elektrik süpürgelerinin servis işlemleri için müşterilere destek sağlamaktadır.

Dyson Servis Fatih, ürünlere ait tüm işlemleri profesyonel bir şekilde gerçekleştirirken, müşterilere de gerekli bilgilendirmeleri sağlamaktadır. Müşteriler aşağıda yer alan iletişim bilgileri aracılığı ile teknik servis talebinde bulunabilirken, her türlü servis bilgisini de firmadan alabilmektedir.


FİRMA ADI: SÜPER TEKNİK
ADRES: ALİ KUŞÇU MH.BAŞ İMAM SK.NO:10/A
TELEFON: 0212 524 82 67
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Melike İplik

  Kullandığım elektrikli süpürgemin düzenli olarak bakımını yapan bir servis, ve hep memnun kaldım teşekkür ederim hayırlı işler dilerim.

 • Uğur

  3 yıldır sorun yaşamadan kullandığım dyson dc62 model süpürgem aniden şarj tutmamaya başladı. Firmaya başvurduğumda 800 TL gibi astronomik bir fiyat çıkarttılar. Çok bilgim olmasa da bu tip işlerden az çok anlıyorum ve bunun hem parça maliyeti hem de işçilik açısından böyle bir değerde olmayacağını biliyorum. Bu yüzden onarımı kabul etmedim ve ürünü aynı şekilde teslim ettiler. Cihazı sökmek gerekeceğinden uygun ekipman olmadığından internette bu konuda en iyi hizmeti özel servisleri araştırdım ve karşıma Dyson Servis Fatih merkezi çıktı. İnternetteki yorumlarda hakkında hep iyi şeylerden bahsediyorlardı bende başvurdum ancak Fatih gibi merkezi bir yerde olunca aynı gün gelemediler. Yarın gelecekler, umarım aynı yaklaşımla karşılaşmam.

 • Yaren

  Elektrik süpürgesi evin vazgeçilmez elektronik eşyaları arasında yer alıyor. Dyson marka elektrik süpürgemiz arıza çıkardığında bu durumu bir kez daha fark etmiş oldu. Eski zamanlarda performansı oldukça memnun edici bir düzeyde olan bu elektrik süpürgesi, şimdilerde en küçük kalıntıları bile çekmiyordu. Sorunun hızlı bir şekilde çözümünü sağlamak için tercihimizi hemen Dyson servis Fatih adresinden yana kullandık. Elektrik süpürgesinin aslında temizliğinin ihmal edildiğini ve filtre temizliği yapıldığı takdirde eski performansına ulaşacağını belirttiler. Bu adres sorunun çözümünü kısa bir süre içinde sağlarken, aynı zamanda bize daha iyi bir şekilde elektrik süpürgesi kullanımının nasıl olacağına dair tavsiyelerde bulundu. Şimdilerde elektrik süpürgesini ilk aldığımız günkü gibi kullanmaya devam ediyoruz.

 • Başak

  Elektrik süpürgesi satın almak için tercihimizi Dyson markasından yana kullandık. Kaliteli ve hesaplı bir seçenek olarak çevremiz tarafından sıklıkla öneriliyordu. Satın aldığımız Dyson marka elektrik süpürgesi bir müddet geçtikten sonra eski performansını aratmaya başladı. Eskiye nazaran çok daha başarısız bir sonuç ortaya çıkarmaya başladı. Bu can sıkan sorundan acilen kurtulmak için konunun uzmanı olduğu söylenen Dyson Servis Fatih Topkapı adresinde karar kıldık. Servis yapmış olduğu kısa incelemenin akabinde sorunu çözüme kavuşturarak elektrik süpürgesini bize teslim etmiş oldu. Her açıdan oldukça memnun kaldığımız ilgili bir servis süreci oldu. Konu çok kısa bir süre içinde bu şekilde sona erdi

SERVİSİ ARA