İstanbul

Dyson Servis Gaziosmanpaşa

Gaziosmanpaşa Dyson Servisi 
AÇIK ADRES:Belde Sitesi
Mevlana
34255 Gaziosmanpaşa/İstanbul
TELEFON:0850 259 97 82
 • Fırat

  Dyson DC23 süpürgemin turbo süpürge aparatının hortum kısmı kırıldı. Bunu temin etmem mümkün mü? Ya da adrese getirme hizmetiniz var mıdır? Yardımcı olabilirseniz sevinirim. İyi günler.

  • admin

   Telefon ederek sorarsanız daha sağlıklı bilgi alabilirsiniz. İyi günler.

 • Nisan

  1 yaşındaki kızımın bünyesi toza karşı çok hassas ve alerjen olduğu için uzun araştırmalar sonunda kullanıcı yorumlarında memnuniyetlik durumuna bakarak Dyson marka Bigball Allergy modelini aldım. Geçen gün boşaltırken otomatik boşaltma haznesinin çatladığını fark ettim. İnternette yedek parçası ile alakalı hiçbir bilgi bulamadığımdan dolayı yardım için Dyson Servis Gaziosmanpaşa’yı aradım. Hemen gelen ekip yedek parça teminini 1 hafta gibi kısa bir sürede hallettiler.

 • Sema

  Elektrikli süpürgede Dyson markasını tercih ettim ve kesinlikle pişman değilim. Bugüne kadar en uzun soluklu ürün oldu ve beni hiçbir zaman yanıltmadı. Sadece tek bir sıkıntı yaşadık ve hortumun parçalanması bizi biraz üzdü. Yeni bir ürün tabii ki almayacaktık ancak kaliteli bir servis hizmeti bulmak da gerçekten zor.
  Gaziosmanpaça bölgesine hakim olan ve bu noktada hizmet veren Dyson Servis ekibini kesinlikle tavsiye ediyorum. Aralıksız hizmet veriyor ve parça değişimi gibi konularda en hızlı şekilde imdadınıza yetişiyorlar. Bu alandaki en başarılı personel kadrosuna sahip durumdalar ve sizler de bu deneyimi yaşadığınızda ne kadar haklı olduğumu çok daha iyi anlamış olacaksınız.

SERVİSİ ARA