İstanbul

Dyson Servis Güngören

Dyson marka elektrik süpürgeleri hemen hemen her evde ya da iş yerinde kullanılan elektronik aletlerden biridir. Fakat her evde olduğu gibi bu ürünlerin de ömrü yetersiz kalabilmekte ve belli arızalar oluşabilmektedir Dyson Servis Güngören bu noktada devreye girerek ürünlerin bakımını ve onarımını üstlenmektedir. Güler yüzlü ve kaliteli hizmet sunan ekibi ile firma, ürünleri söz verdiği tarihte de müşterilerine teslim etmektedir.
Dyson Servis Güngören, Güngören bölgesi dışında servis talebinde bulunanlara da hizmet sunmaktadır. Müşteriler diledikleri soruları ya da sorunları aşağıdaki iletişi kanallarından firmaya iletebilirken, ürünlerinin bakımı ya da onarımı için servis taleplerini de kolaylıkla oluşturabilmektedir.


FİRMA ADI: İSKİT ELEKTRİK SAN. VE TİC. PAZ. LTD. ŞTİ.
ADRES: Ferit Selim Paşa Cad. Kızılcık Sok. No: 12
TELEFON: 0212 557 95 49
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Ayça Kırdar

  bir kadının en büyük arkadaşı mutfağıdır. set üstü ocağım bozuldu kocam yapamadı kardeşim yapamadı derken canıma tak etti. eşim internette araştırırken numara buldu sağolsun arkadaşlar güzel hizmet yaptılar. çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim.

 • Zehra

  Süpürgeyi alırken, aldığım mağazadaki personel herhangi bir sorunda Dyson servisinin çok iyi ve çok hızlı olduğuna dair bir ton söylemde bulunmuştu. Çünkü her zaman elektronik cihaz alırken ilk baktığım yer servisidir. Ama daha ilk arızada yetkili servisinin ne kadar vasat olabileceğini gözümle görmüş oldum. Hem firmadan hem personelden hem de yetkili servisten şikayetçiyim. Sadece küçük bir parça değişimi için ne eve geliyorlar ne de üzerlerine sorumluluk alıyorlar. Bu yüzden özel Dyson Servis Güngören merkezini aradım. Hemen eve kadar geldiler ve olması gerektiği gibi bir fiyattan cihazdaki parçayı değiştirdiler ve üzerine bir de 1 yıllık garanti verdiler. Bu hizmet yaklaşımı çok matah bir durum olmasa da sektördeki genel durumu görünce üst düzey bir hizmetmiş gibi oluyor.

 • Esin

  Elektrik süpürgesi satın almak için kısa bir araştırma yaptığımızda Dyson markasının bu konuda başarılı seçeneklerden biri olduğunu gördük. Markanın elektrik süpürgeleri hakkında çok fazla olumlu yorum bulunuyordu. Bu nedenlerden dolayı elektrik süpürgesindeki tercihimizi Dyson markasından yana kullanmaya karar verdik. İlk dönemlerde oldukça memnun kaldığımız bu elektrik süpürgesi zamanla performansında düşüşler gösterdi. Hijyen konusunda ortaya çıkan sıkıntılardan ailecek çok kaygılı olduğumuzdan dolayı vakit kaybetmeden Dyson servis Güngören adresi ile iletişime geçmeye karar verdik. Servis ufak bir arıza nedeniyle elektrik süpürgesinin performansında düşüşlerin görüldüğünü belirtti. Kısa bir süre içinde soruna dair bir çözüm sağlayan servis sayesinde eskisi gibi makineyi kullanmaya devam ediyoruz.

 • Ahu

  Elektrik süpürgemiz bozulduğunda yeni bir elektrik süpürgesi satın almak için arayışa girdik. Bu dönemde çevremizin tavsiyelerine uyarak Dyson markasında karar kıldık. Özellikle kaliteli ve hesaplı süpürge modellerine sahip olması oldukça hoşumuza gitmişti. Satın aldığımız elektrik süpürgesi modeli ilk dönemlerde etkili bir performans ortaya çıkarırken, ilerleyen dönemler içinde performans bakımından eskiyi aratmaya başlamıştı. Bizde konuya acil bir şekilde çözüm bulabilmek için hemen Dyson servis Güngören adresine ulaşmayı tercih ettik. Servis yapmış olduğu kısa incelemenin akabinde sorunun neden ortaya çıktığını çözdü. Ve bize bundan sonraki süreç içinde elektrik süpürgesinde performans sorunları oluşmaması için bazı tavsiyelerde bulundu. Servisin ilgisi ve hızı oldukça takdire şayandı.

 • Mısra

  Temizlik yaparken makinenin yeteri kadar çekmediğini ve yerdeki tozların biriktiğini fark ettim. Dyson marka elektrikli süpürge kullanıyorum ve daha önce böyle bir şey ile karşı karşıya gelmemiştim. Hortumun bir kısmının yırtık olduğunu gördüm ve hemen servis aramaya başladım. Dijital ortam bu konuda bana yardımcı oldu ve Güngören ve çevresinde hizmet veren Dyson Servis ekipleri ile irtibat kurdum.
  Aynı gün içinde randevu veren bir başka firma bulmak sanırım mümkün olmayacaktır. Hızlı bir şekilde adresime kadar gelip hortum değişikliğini yaptılar. Üstelik cihazı da dakikalarca kontrol ettiler ve farklı bir sorun olup olmadığını incelediler. Kendilerine teşekkür ediyorum ve sorun çözme konusunda fazlasıyla iyiler.

SERVİSİ ARA