İstanbul

Dyson Servis İçerenköy

Dyson marka elektrik süpürgeleri kalitesi ile bilinmektedir. Ancak her ev eşyası gibi bu ürünler de kısa zamanda belli sorunlar çıkarabilmektedir. Yoğun bir bölge olan İstanbul’un İçerenköy bölgesinde bulunan Dyson Servis İçerenköy bu ürünlere ait bakım ve onarımları sağlamaktadır.
Dyson Servis İçerenköy ürünleri kullanıcıların evlerinden ya da iş yerlerinden alarak gerekli bakımları ya da onarımları sağlarken, yine söz vermiş olduğu tarihte de teslimatını sağlamaktadır. Müşteriler aşağıda yer alan iletişim bilgileri aracılığı ile servis taleplerini oluşturabilirken istedikleri bilgilerin detaylarını da edinebilmektedir. Dyson Servis İçerenköy müşteri memnuniyetini en ön planda tutarak hareket etmekte ve buna uygun olarak hizmet vermektedir.


FİRMA ADI: UYSAL ELEKTRİK
ADRES: Karslı Ahmet Cad. Selçuklu Camii Sok. No: 2/2 İçerenköy
TELEFON: 0216 574 03 29
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Hakkı

  Dökülen çay ve meyve suyu lekelerine karşı etkili şekilde temizleme yapacak bir cihaz bakıyorum. Bu konuda fikirlerinizi bekliyorum.

 • Nilay

  Bayramın yaklaşması ile elektrikli süpürgem talihsiz bir şekilde arıza verdi. Yenisini almak istemediğimden dolayı tamir için Dyson Servis İçerenköy ile iletişime geçtim. Evime göndermiş oldukları yetkili serviste çalışan kişiler, yarım saat kadar kısa bir süre içerisinde süpürgenin tamirini yaptılar. Eskisinden çok daha performanslı çalışmaya başladı ve bu işlemler için son derece uygun fiyat ödedim.

 • Murat

  Özel servislerin hizmetlerinin ağır ve ukala olduğunu çok sık duyuyordum. Özellikle Dyson özel servislerinin küçük sorunlar için eve gelmediği, parça değişimleri ve işçilik konusunda çok fahiş aldıklarını hep duyuyordum. Şükür ki çok uzun süredir kullandığım süpürgemde bir arıza olmadı da deneyim etmek zorunda kalmadım. Ancak şimdi hortum girişindeki çentik kırıldı ve illa ki servis çağırmak zorundayım. İnternetten bulduğum birkaç özel servisi aradım ancak gelmeye dahi tenezzül etmediler. Bu yüzden İçerenköy gibi merkezi bir bölgede şöyle kaliteli ve aynı zamanda da ekonomik bir hizmet sunan Dyson Servis İçerenköy firması arıyorum. İçerenköyde daha önce deneyim ettiğiniz bir özel servis varsa önermenizi isteyeceğim.

 • Didem

  Elektrik süpürgesindeki tercihimizi Dyson markasından yana kullandık. Özellikle bu markanın kaliteli ürünler ortaya çıkardığını çevremizden duyduğumuz kadarıyla biliyorduk. İlk zamanlar ailecek memnuniyet içinde kullandığımız elektrik süpürgesinde zamanla performans anlamında kayıplar ortaya çıktı. Yerdeki birikintilerin çoğunu almakta zorluk yaşıyordu. Bu durum özellikle çocuklu bir aile olduğumuz için hijyen anlamında büyük bir sıkıntı ortaya çıkardı. Bizde konu hakkında acilen bir çözüme varabilmek için tercihimizi doğrudan Dyson servis İçerenköy adresinden yana kullandık. Servis filtrenin tıkandığını ve ufak bir temizlik sonrasında makinenin eskisi gibi sağlıklı bir şekilde çalışmaya devam edeceğini belirtti. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra tam olarak belirtilen gibi elektrik süpürgesini verimli bir şekilde kullanmaya devam ettik.

 • Nihan

  Elektrik süpürgemiz bozulduğunda yeni bir elektrik süpürgesi satın almak için arayış içine girmiştik. Özellikle bu konuda çevremiz tarafından en fazla önerilen marka Dyson olmuştu. Bizde bu nedenle tercihimizi bu markadan yana kullandık. Satın almış olduğumuz elektrik süpürgesi ilk dönemler içinde tam performans çalışıyordu. Süpürgenin performansı tam olarak göz doldurucuydu. Ancak ilerleyen zamanlar içinde nedenini anlayamadığımız bir şekilde süpürge performansında düşüşlerin var olduğunu gördük. Bizde bu soruna acil bir şekilde çözüm sağlayabilmek için konunun uzmanı olan Dyson servis İçerenköy adresini tercih ettik. Servis yapmış olduğu kısa incelemenin hemen sonrasında performans sorununu çözerek bize elektrik süpürgesini teslim etmiş oldu.

SERVİSİ ARA