İstanbul

Dyson Servis Kadıköy

Dyson Servis Kadıköy bölgede bir veya birden fazla servis ağı ile Dyson marka kullanıcılarına hizmet vermektedir. Başta elektrik süpürgesi olmak üzere aynı markanın pek çok ürün veya cihazı için servis ekibinin hizmetlerinden faydalanarak tüm sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Yaşam alanlarınızda kullanımlarınız sırasında yaşadığınız her türlü elektrik süpürgesi sorunu servis ekibinde yetkili kişiler deneyimleriyle sonlandıracak.

Dyson Servis Kadıköy

Platformumuz üzerinden erişim sağlayabileceğiniz Dyson Servis Kadıköy adresinize en yakın ve güncel iletişim bilgileri içeren erişim imkanı her türlü ihtiyacınızı da karşılamanıza yardımcı olacak. Elektrik süpürgenizi yaşattığı problemlerden ötürü değiştirmeyi düşünmek yerine konunun uzmanı servis ekibinin sağlamış olduğu tamir ve bakım hizmetinden faydalanabilirsiniz.


FİRMA ADI:ELSU ELEKTRİK
ADRES:Bahariye Nailbey Sok. No: 30/A
TELEFON:0216 338 78 73
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

FİRMA ADI:GÜRBÜZ ELEK. EV ALET. SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
ADRES:Fahri Açan Sok. No: 7/A FENERYOLU
TELEFON:0216 418 82 32
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

FİRMA ADI:KUTLU ELEKTRİK
ADRES:Caddebostan Plaj Yolu No: 13/C CADDEBOSTAN
TELEFON:0216 356 53 40
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

FİRMA ADI:SARIKAYA TEKNİK SERVİS
ADRES:Kozyatağı Mah Marmara Cad. Özlem Apt. no:11/1 Kozyatağı/Kadıköy
TELEFON:0216 384 03 75
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
 • Oğuz

  Ofiste yapmış olduğum önemli toplantılardan sonra koltuklarda kirlenmeler meydana geliyor. Hemen gelerek yerinde anında temizlik yapma imkanınız var mı ?

 • Damla P.

  İstanbul’un Kadıköy ilçesinde yaklaşık 8 senedir oturuyorum. Dyson marka süpürge satın aldım ve ürünün herhangi bir sorunu olduğu takdirde arızanın giderilebileceğini söylediler. Süpürgem kısa bir süre sonra tozu çekmemeye başladı. Hatta bu sorunu servise ilk aktardığımda kullanıcı hatası olabileceğini ve bu tür hatalarda herhangi bir işlem gerçekleştiremeyeceklerini söylediler. Dyson servis Kadıköy ise bu noktada müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak davrandı ve tüm sorunlarımın çözülmesine aracı oldu. Şimdi süpürgemi hem çok daha uygun fiyata tamir ettirdim ve herhangi bir sorun yaşamadan kullanıyorum. Özellikle servisin bana her anlamda destek olmuş olması da gerçekten son derece önemliydi. Kusursuz bir hizmet ile karşılaştığım için çok mutluyum.

 • Aslı N.

  Bu yaz kızımın düğünü oldu. Alışveriş yapılırken özellikle hiçbir sorun çıkarmaması açısından Dyson marka bir süpürge aldık. Düğünden iki ay sonra kızım telefonda sohbet ederken süpürgenin bozulduğunu ev işlerinin yarım kaldığını söyledi. Yetkili servisi aramasını söylediğimde aradım ama ilgilenmiyorlar diyerek cevapladı. Bende akşam babasına durumu anlattım. Meğerse eşim Kadıköy Dyson Servis ile tanışıyormuş. Hiç beklemesinler Kadıköy Dyson Servis’i arasınlar dedi. Bende kızıma durumu anlattım. Gerçekten de gün içinde gelip süpürgeyi evde tamir edip gitmişler. Kaliteli çalışan insanlarmış ben gerçekten tebrik ettim. Eğer süpürge sorunu olan Kadıköylü kişiler varsa mutlaka tercih edebilirler.

 • Emine

  Çok tavsiye edildiğinden mağazasından Dyson big ball parquet 2 elektrik süpürgesi satın aldım. Süpürge halıdaki toz parçalarını tekrar tekrar üzerinden geçmeme rağmen bir türlü almıyor. Saçlarıysa hiç almıyor. Bu yüzden kaç defa servise götürmeme rağmen yetkili servisinden bir türlü sonuç alamadım. Üstelik satın alırken gelip, onların alacaklarını dahi söylemişler de öyle bir şeyde olmadı. Sürekli çekim gücüyle ilgili bir sorununun olmadığını söyleyip, cihazı geri veriyorlar. Ancak ben halen kullanmada sorunlar yaşıyor. Ben de Dyson Servis Kadıköy merkezine başvurdum. Sorunun çekim gücünden kaynaklı olduğunu onlar tespit etti ama fabrikasyon üretim problemi olması nedeni ile kısmi olarak sorunu çözebildiler. Yine de sorunumla ilgilenip, anlayıp, uğraştılar.

 • Selda

  2018 yılının Ağustos ayında evlendim. Bu süreçte eşimle beraber ev eşyası bakarken Dyson süpürge alma konusunda karar kıldık. Dyson Big Ball Parquet2 adıyla satılan süpürgeyi beğenerek aldım. Zannedilenin aksine süpürge çok pahalı değil! Ayrıca, gerçekten çok kaliteli!
  Dyson servis Kadıköy ile ürünün özelliklerini öğrenmek için iletişime geçtim. Ürünün kullanma kılavuzu tabiki var ancak pek pratik zekalı bir insan değilim! O yüzden ürüne dair bilgi almak için Dyson servis Kadıköy numarasını aradım. Servis çalışanları, ürünün yıkanması veya değiştirilmesi gereken kirli filtresinin olmadığını söylediler. Verimli toz ayırma işlemi sayesinde buna gerek yokmuş! Bu bilgiyi öğrendiğim için onlara çok teşekkür ediyorum!

 • Esin

  Elektrik süpürgesi satın almak için konu hakkında bir hayli fazla övülen Dyson markasında karar kıldık. Satın aldığımız Dyson marka elektrik süpürgesi bir müddet süre sonra eskisi gibi iyi çekmemeye başladı. Özellikle çoğu şeyi temizleyemediğini ve hijyen konusunda pek iyi olmadığını fark ettik. Bizde bu sorundan acil bir şekilde kurtulabilmek için konunun uzmanı olan Dyson Servis Kadıköy Bostancı adresinde karar kıldık. Servis hızlı ekibi ve konu hakkındaki tecrübesiyle sorunu çok kısa bir süre içinde çözerek cihazı bize ilk günkü performansında teslim etmiş oldu. Her açıdan çok memnun kaldığımız bir servis süreciydi. Tahminimizden çok daha kısa bir süre içinde sorun çözülmüş oldu.

 • Dyson Süpürge Servisi Kadıköy – Pc Webim

  […] servis firmalarının bu eski ürünlere olan bakış açısı ve saçmalıklarıdır. Özel Dyson Servis Bostancı firması ise olaya daha farklı bir şekilde yaklaştı ve bana göre olması gereken de buydu. […]

 • Aliye

  Ev ürünleri teknolojisinde en çok güvendiğim markalardan biri Dyson ve elektrikli süpürge tercihini de yine bu markadan yana yaptım. Ürünü taşırken yere düşürmüştüm ve bu tutma kısmının bir parça kırıldığını fark ettim. Kullanıcı hatası olması nedeniyle bir servis desteğine ihtiyacım vardı. Karşı komşumun da önerisi ile Kadıköy’de hizmet vermekte olan Dyson Servis ekipleri ile tanıştım.
  Sorunun büyük olmadığını ve basit bir müdahale ile çözümlenebileceğini belirtiler. Söyledikleri gibi de oldu ve kısa süre içerisinde tamirat gerçekleştirildi. Güler yüzleri ve uygun fiyatlı hizmet anlayışı ile beni kazanmayı başardılar ve yakın çevreme tavsiye etmeyi kesinlikle unutmayacağım. İhtiyaç duyduğunuz her an yanınızdalar…

 • Duygu

  Geçtiğimiz yıl aldığımız elektrik süpürgemizi açınca iç kısmında çiziklerin ve büyük kırıkların olduğunun farkına vardık. Ancak bu durumun garantiye tabi olmadığını söylediklerinde çok şaşırdım. Çünkü sorun bizden kaynaklı değildi. Dyson servis Kadıköy ile görüşünce bu duruma el atabileceklerini ve sorunu çözebileceklerini söylediler. Güvenerek teslim ettim ve işlerini son derece iyi yaptılar.

 • Toprak

  Şarjlı olarak uzun zamandır verimli şekilde kullandığım el süpürgemin sarj almadığını fark ettim. Şarj alırken de bataryanın çok ısındığını ve kabloyu çeker çekmez bataryanın soğuduğunu fark ettim. Bu durumda Dyson servis Kadıköy ekibine başvurarak sorunumun çözülmesini talep ettim. Bu talep karşısında beni hiç kırmadan ve vakit kaybetmeden arızamı gidererek yeni bataryayla değiştirdiler.

 • Arzu

  Bu zamana kadar herhangi bir sorun ile karşılaşmamıştım. Geçen hafta saç şekillendiricimin ısıtmadığını fark ettim. İnternetten en yakın Dyson servis Kadıköy şubesine baktım ve oraya götürdüm. Akşam gel al dediler. Valla helal olsun gerçekten çok iyi bir hizmet. Bu kadar hızlı olacağını düşünmemiştim. Personeller işinin ehli insanlar.

 • Ayyüce

  Çok uzun yıllardan beridir büyük bir memnuniyetle kullanmakta olduğum Dyson marka süpürgemin çekim gücünden oldukça memnundum. Bana bu zamana kadar hiç sorun yaşatmayan süpürgemin kablosu geçtiğimiz günlerde koptuğu için hemen Dyson Servis Kadıköy şubesine götürdüm. Oldukça ilgili olan ekip ertesi gün makinemi tamir olmuş bir şekilde bana teslim ettiler.

 • Şeyma

  Dyson marka süpürgemi uzun süredir hiç servise götürmememe rağman bana hiç sorun çıkarmadan kullandığım için çok memnundum. Fakat geçen gün süpürürken makinenin borusunun içine bir şeyler kaçmış gibi sesler gelmeye başladı. Ne olduğunu anlayamadığım bu seslerin ardından makinenin çekim gücü azaldı. Ben de hiç uğraşmadan Dyson Servis Kadıköy şubesine ulaştım ve gün içinde gelip makineyi alan ekip tamir edilmiş bir şekilde ertesi gün geri getirdiler.

 • Hande

  Bu dönemde mağdur olduğumuz için evimize gidemedik ve öğrenci evimizde kaldık. Arkadaşlarımızla aynı apartmanda olduğumuz için sürekli birbirimize gidince de her gün evleri temizlemek zorunda kaldık. Bu süreçte daha önce part time çalışarak kendimize hediye aldığımız Dyson marka elektrikli süpürgemizi bir yere vurarak çarptık ve uzun araştırmalar sonucu internetten bulduğumuz evimize yakın olan Kadıköy Dyson Servis problemimizi 2 gün içerisinde uygun fiyata çözdü.

 • Şule

  Aldığım günden beri oldukça memnun olduğum ve bana hiç problem çıkarmayan Dyson marka süpürgemin, geçen hafta temizlik yaparken tozları neredeyse hiç almadığını fark etmemle motorunun koku vererek kapanması bir oldu. Motoruyla alakalı bir problem olduğunu anlayınca Dyson Servis Kadıköy ekibini aradım. Gelen servis motorun yandığını söyledi ve 1 gün sonra süpürgemin motoru değişmiş şekilde geri getirerek pratik bir şekilde çözüm sağladılar.

 • Bade

  Yaklaşık olarak 5 senedir kullanmakta olduğum Dyson marka süpürgem yaklaşık 2 haftadır çok fazla koku yapıyor ve çalıştırdığım zaman da inanılmaz derecede ısınıyor. Ben de bu durumdan fazlasıyla rahatsız olduğum için hemen Dyson Servis Kadıköy şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde evime gelen ekip sorununu filtreden kaynaklandığını söyleyerek filtre değişimini yaptılar ve iki sorundan da kurtulmuş oldum.

 • Kübra

  2015 senesinde anneme anneler gününde Dyson marka elektrikli süpürge satın almıştım. Çünkü her reklamını gördüğünde içinin gittiğini fark etmiştim. Performans anlamında gerçekten çok başarılı bir marka diyebilirim. Fakat yakın zamanda annem evi süpürürken bir parçasının kırıldığını söyledi. Ben de vakit kaybetmeden onarılması için teknik servis arayışına girdim. İnternetten uzun araştırmalar sonucu iletişim bilgilerine ulaştığım Dyson Servis Kadıköy şubesi ellerinde yedek parça olmadığını söyledikleri halde ertesi gün bize olumsuz bir şekilde döneceklerini düşünürken telefon çaldığında süpürgemin sorununun çözüldüğünü haber verdiler. Oldukça güler yüzlü ekipleri olan ve problemlere profesyonel yaklaşıp kısa sürede sorun çözen bu ekibi çevremde Dyson markasına ait servis arayan herkese öneriyorum.

 • Ferda

  Yaklaşık 4 yıldır bana eşlik eden ve evimin temizliğinde en büyük yardımcım olan Dyson marka elektrikli süpürgem, 3 gün kadar önce bir sorun ile canımı sıktı diyebilirim. Eskisi kadar iyi süpürmediğini ve toz bıraktığını fark edince sık sık yardım aldığım ve Kadıköy’de hizmet veren Dyson servis ekiplerine ulaştım.
  Bakım için olduğu gibi ürün tamiri için de evime kadar geldiler ve ürünü atölyeye alıp orada ilgilendiler. Çok uzun sürmedi ve hatta saatler sonra ürün tekrar elime ulaştı. Sorunsuz kullanmaya devam ediyorum ve bu ekibin ne kadar profesyonel olduğunu sizinle de paylaşmak istedim. Dyson marka süpürgeleriniz için sizler de tereddüt etmeden arayabilirsiniz.

 • Meltem

  Dyson markasının ürünlerini gerçekten beğeniyorum ve elektrikli süpürge tercihimi de yine bu markadan yaptım. Hem uzun ömürlü hem de estetik görüntüsü sayesinde beni kendine hayran bırakmayı başarıyor. Bu arada servis hizmetleri konusunda da başarılı bir marka olduğunu belirtmek isterim. Yakın zamanda Kadıköy’deki Dyson servis firmasından hizmet aldım ve bu deneyimi de aktarmak isterim.
  Ekipler, pandemi nedeniyle eve kadar geliyorlar ve dışarı çıkmak zorunda kalmıyorsunuz. Bu gerçekten harika bir şey. Elektrikli süpürgemin hortumundaki sorunu da süpürgeyi atölyeye götürmeden çözdüler. Kendilerine buranda bir kez daha teşekkür etmek isterim ve aynı zamanda Dyson kullanıcılarına da bu firmayı tavsiye ediyorum.

 • Zeliha

  Dyson dc52 modelini uzun bir süredir kullanıyorum ancak kablosunda bir sorun oluştu ve eskisi gibi kullanamamaya başladım. Yeni bir süpürge de almak istemedim Dysondan çok memnun kaldığım için ve bu yüzden Kadıköy Dyson teknik servisi ile iletişime geçtim. Ben şehir dışında olduğum için on güne geri geldi süpürgem yoksa daha hızlı olurlardı çünkü çok ilgiliydiler. Teşekkürler.

 • Yasemin

  Dyson marka elektrikli süpürgemiz uzun senelerden beridir evimizin tabiri caizse temizlikçiliğini yapıyor. Genel itibariyle süpürgemizin performansından oldukça memnunuz. Fakat performansından oldukça memnun olduğumuz elektrikli süpürgemiz geçtiğimiz hafta çalıştığı sırada birden kapandı. Kapanmasının ardından uzun denemelerime rağmen çalışmadı. Ben de vakit kaybetmeden internet üzerinde araştırmalar yapıp Dyson Servis Kadıköy şubesine ulaştım. Kendilerine telefon üzerinden iletişime geçtim ve teknik servis ekibi kısa süre içerisinde adresimize geldi. Yaptıkları inceleme sonucunda süpürgemin kontrol kartında devrenin kesildiği tespit edildi. Yoğunluktan dolayı bana ertesi gün hazır olacağını söylediler.. Ertesi gün kendileri makinemi onarılmış bir şekilde adresime kadar getirdiler. Almış olduğum profesyonel hizmetten ötürü kendilerine çok teşekkür ederim.

 • Sultan

  Şahsen benim bir elektrikli süpürgeden beklentim hem yüksek emiş gücü hem de uzun yıllar sorun çıkartmaması açısından kaliteli parçalara sahip olmasıdır. Bundan dolayı yıllar önce süpürge satın alırken bunları göz önünde bulundurarak Dyson marka elektrikli süpürge tercih etmiştim. Gerçekten de şu ana kadar gözlemlediğim kadarıyla biraz pahalı olsa da fiyatına göre tam bir fiyat performans canavarı. Ancak geçtiğimiz günlerde çalışırken elime hava geliyordu. Bu durum karşısında ben de Dyson Servis Kadıköy şubesinden yardım talebinde bulundum. Gelen teknik servis ekibi süpürgemin teleskobik borusunda delik olduğunu tespit etti. Kısa süre içersinde değişimini yaparak süpürgemi eski haline getirerek sorunumu çözdü. Kendilerine teşekkür ederim.

SERVİSİ ARA