İstanbul

Dyson Servis Kağıthane

Dyson Servis Kağıthane, her türlü elektrik süpürgesi arızasına garantili olarak olumlu sonuçlar sunmaktadır. Çeşitli nedenlere bağlı olarak elektrik süpürgelerinde arızalar meydana gelebilir. Günlük işlerin aksamasına neden olacak bu durumun önüne acil olarak geçilmesi gerekmektedir. Bu süreçte yanınızda olacak Dyson Servis Kağıthane her türden cihaz arızası onarımında beklenen sonuçlar almanıza aracı olur. Dyson Servis Kağıthane tarafından aynı zamanda düzenli olarak yapılması gereken elektrik süpürgesi bakım hizmeti de verilmektedir. Bakım işlemleri cihazın performansının önemli ölçüde artmasına neden olurken, cihazın ömrünün uzaması için birebir bir çalışmadır.

Pek çok fayda getirecek bu çalışmanın sonrasında cihazın performansında önemli değişiklikler gözle görülmeye başlanabilir. Servisten teknik destek almak için tek yapılması gereken şey servisin müşteri hizmetleri üzerinden servis talebi oluşturmaktır. Bu adımdan sonra tarafınıza kadar ulaşan servis ekibi sayesinde arızalı cihaz adresinizden teslim alınırken, onarım sürecinde sona gelindiğinde ise cihaz aynı şekilde adresinize kadar teslim edilmiş olacaktır. Bu bakımdan ilgili sürecin tüm zorluğu Dyson Servis Kağıthane sayesinde ortadan kalkmış olur.

Kağıthane Dyson Servisi 
AÇIK ADRES:Petek Sk. 3-1
Nurtepe
34406 Kâğıthane/İstanbul
TELEFON:0850 259 69 93
 • Nurperi

  Dyson markasının Cyclone V10 TM model süpürgesini kullanıyorum. İlk başlangıçta yüksek toz çekim gücüne sahip olan süpürgem son 10 gündür çok düşük performans sergiliyordu. Bunun üzerine Dyson Kağıthane servisini arayarak durumu anlattım filtreden kaynaklanabileceklerini söyleyerek akşam üstü geleceklerini söylediler ve 3 gün sonra gelip problemi filtre değişimi ve temizliğine rağmen çözemediler sadece 3 gün beklediğimizle kaldık!

 • Emel

  Başlık ucu hortum kısmında kırık tespit ettiğim Dyson marka elektrikli süpürgem, Kağıthane’de hizmet veren Dyson Servis’te. 3 gündür düzenli olarak kendilerini arıyorum ve sağolsunlar her aradığımda detaylı bilgi verip sorunun ne aşamada olduğunu anlatıyorlar. Bıkmadan usanmadan görevini layıkıyla yerine getiren bu tür firmaların var olması beni inanılmaz mutlu ediyor.
  Ürün elime ulaştığında yorumumu tekrar yapacağım ve şimdiye kadar geçen süreçte ben çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Güler yüzlü ve sıcakkanlı bir personel kadrosuna sahipler ve bu kadroyu tanıdığınızda sizlerde bana hak vereceksiniz. Umuyorum sorunu da hızlıca çözecek ve ürünümün teslimatı konusunda da herhangi bir şekilde sorun yaşatmayacaklardır. Buna canı gönülden inanıyorum.

 • Cansın

  İnternette bu aralar çok popüler olduğu, çok fazla reklamıyla karşılaştığım ve kullanıcıların da yorumlardan anladığım kadarıyla memnun olduğunu gördüğüm için satın aldığım Dyson marka süpürgemin ilk başta kullanımında tozları emiş gücünün az olduğunu fark ettim ve Dyson servisi iletişim numarası araştırmaya koyuldum. Dyson teknik servisinin de çok az olması sebebi ile Dyson Servis Kağıthane şubesine ulaştım ve akşam üstü gelip filtresinden kaynaklanan problemimi yerinde çözdüler.

SERVİSİ ARA