İstanbul

Dyson Servis Kartal

Dyson Servis Kartal, Dyson marka elektrik süpürgelerin arızalarında garantili çözümler sunar. Çeşitli nedenlere bağlı olarak elektrik süpürgelerinde arızalar ortaya çıkabilmektedir. Evin sıklıkla kullanılan elektronik eşyalarından biri olan bu cihazlarda görülen arızalar günlük işlerin aksamasına neden olabilir. Bu nedenle ev halkı tarafından acil olarak müdahale edilmesi gereken durumlardan biri olmaktadır. Dyson Servis Kartal her türden elektrik süpürgesi arızası için tercih edebileceğiniz bir adres konumundadır. Cihaz arızası onarımında beğenilen sonuçlar sunan bu adres her türlü arızayı bir problem olmaktan çıkararak kısa süre içinde çözüme kavuşturur.

Dyson Servis Kartal

Servisten teknik destek almak için tek yapmanız gereken şey servis talebinde bulunmaktır. Bu adımdan hemen sonra tarafınıza kadar ulaşan servis ekibi sayesinde cihazınız adresinizden teslim alınarak onarım sürecinde sona gelindiğinde cihazınız adresinize kadar teslim edilecektir. Dyson Servis Kartal aynı zamanda garantili parça değişimi sağlar. Değişimi sağlanan cihaz parçalarında herhangi bir arıza olması halinde bir yıllık süreç içinde onarım işlemi ücretsiz olarak servis tarafından sağlanmaktadır.

Dyson Servis KartalMATARACI DTM
KONUMU:Fehmi Tokay Cd. No: 9 Örnek Mh. ATAŞEHİR
ÇAĞRI MERKEZİ:0216 315 8 999
MESAİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Kartal Dyson ServisKUTUP ISITMA SOĞUTMA GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
ADRES BİLGİSİ:Batı Mah. Ankara Cad. No: 72/A
TELEFONU:0216 390 99 39
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

Dyson KartalKUTLU ELEKTRİK
AÇIK ADRESİ:Caddebostan Plaj Yolu No: 13/C CADDEBOSTAN
TELEFON NUMARASI:0216 356 53 40
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
 • Esin

  Dyson’ un ürünlerini çevremde çok fazla kullanan var ve çok da memnun kaldıklarını söylüyorlar. Bende süpürgeyi yenilerken, Dyson markalı bir tane aldım. Su filtreleme özellikli, dışarıdan teferruatlı bir uzay aracı gibi görünüyor. Görünüşünün cezp ettiğini söylemeden geçemeyeceğim. Hatta performansının da gayet olduğunu bile söyleyebilirim. Parçaları bir dayanıksız sanki, çok kısa sürede kırılıyor ya da çatlayabiliyor. Ama Kartal Dyson Servis merkezi gerçekten çok iyi ve ekonomik bir hizmet verdiğinden, bu dezavantajını ortadan kaldırıyor. Sadece Kartal bölgesindeki bu merkez mi böyle yoksa tüm Dyson özel servisleri mi bilmiyorum ama hizmetlerinden çok memnunum. Sadece bu yüzden bile çevreme bende Dyson’ ı önermeye başladım.

 • Semra

  Elektrik süpürgemiz artık etkili bir temizlik sağlayamadığından dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almaya karar verdik. Özellikle kaliteli ve hesaplı modelleri bünyesinde bulundurduğundan dolayı tercihimiz Dyson markasından yana olmuştu. Bu markadan aldığımız elektrik süpürgesi ilk dönemlerde sorunsuz bir şekilde çalışıyordu. Ancak ilerleyen zamanlar içinde eskiye nazaran çok daha gürültülü bir şekilde çalıştığını fark ettik. Bu ses düzeyi oldukça rahatsız edici bir düzeye varmıştı. Bizde bu can sıkan sorundan hemen kurtulmak için konunun uzmanı olan Dyson servis Kartal Cevizlik adresini tercih ettik. Servis yapmış olduğu incelemenin hemen sonrasında küçük bir arızadan kaynaklı olarak bu durumun oluştuğunu belirtti. Sorunu çözerek bize cihazı teslim etti her açıdan çok memnun kaldığımız bir servis süreci oldu.

 • Filiz

  Ben bugüne kadar Dyson markasının ürünleri ile ilgili öyle büyük çapta sorunlar yaşamadım. Çok sık temizlik yapan biri olduğum için güçlü bir süpürgeye ihtiyacım vardı ve bu da beni yine Dyson markasına yönlendirdi. Gerek servis hizmetleri gerek uzun ömürlü ürün bakımından gerçekten özel bir isim olduğunu düşünüyorum. Dediğim gibi bu ürünü çok fazla kullandığım için düzenli olarak da bakım hizmeti alıyorum.
  Kartal’da ikamet eden Dyson kullanıcıları için hizmet sunan Dyson Servis firması da favorilerimden biri. Ne zaman gitsem geri çevirmiyorlar ve mümkünse aynı gün bakım çalışması yapıyorlar. Bu sefer biraz yoğun olduklarını ve birkaç gün müsaade istediklerini söylediler. Tabi ki kabul ettim çünkü daha iyisi yok!

 • Özge

  Evimde bir bebeğim ve bizimle yaşayan kedim var. Hijyen ve temizlik açısından özellikle kedi tüyleri için kaliteli aynı zamanda da performansı yüksek bir makine kullanmam gerekiyor. Bu yüzden de Dyson marka elektrik süpürgesi kullanıyorum. Geçen gün evi süpürürken makineden garip sesler gelmeye başladı ve arkasından makine çok fazla ısınması üzerine makineyi hemen kapattım. Dyson Servis Kartal şubesini arayarak durumu anlattım ve gelip süpürgemi götürdükten 2 gün sonra makinemi sorunsuz şekilde teslim ettiler.

 • Filiz

  Dyson markasına ait V11 model elektrik süpürgeyi uzun zamandır çalıştığımız hukuk büromuzda memnuniyetle kullanıyorduk. Fakat geçen hafta güç ünitesi birdenbire arıza yaptı. Ofise de en yakın servis olan Dyson Servis Kartal şubesi gelerek ürünü götürdüler ve o zamandan beri ses seda yok. Dün aradığımda ise yedek parça için bir süre daha beklememiz gerektiğini söylediler. Yedek parçayı bu kadar uzun süre bekleyen aynı marka kullanıcıları var mı aranızda?

 • Kadriye

  Dyson markasına ait Cyclone V10 TM model süpürgemden çok memnundum. Başlangıçta performansı oldukça yüksek iken son 1 haftadır çok düşük performans sergiliyordu. Bunun üzerine Dyson Servis Kartal ekibini arayarak durumu anlattım filtreden kaynaklanabileceklerini söyleyerek gelip filtre değişimini yaptıktan sonra problemimi halleden ekibi çevremde gördüğüm herkese öneriyorum.

 • Enise

  Gerçekten kaliteli olan bir süpürge temin etmiştik. Garantisi yeni bitti. Garantisi bitmeden önce süpürgem iyi çekmiyor gerekçesiyle servise gönderdim. Ancak süpürgem tamir edilmeden geri gönderildi. Ben de Dyson servis Kartal ile görüşerek durumu bildirdim ve bu kadar güler yüzlü karşılanacağımı hiç beklemezken kısa sürede süpürgem de tamir oldu.

 • Fatma

  Evimde uzun yıllar boyu kullanmış olduğum Kartal marka elektrikli süpürgemin yakın geçmişte bir sorunu oldu. Süpürge başlığı yerle temas halindeyken zemin ve halı düğmesi mandalı geçiş yapmıyor. Bunun için başlığı havaya kaldırmam gerekiyor. Bu da haliyle sürekli yaşanınca zahmetli bir hal alıyor. Bu yüzden ben de Dyson Servis Kartal şubesine ulaştım. Arızanın giderilmesi için başlığın değişmesinin gerektiğini söyleyen ekip değişimi yaptı ve sorunum çözüldü.

 • Neriman

  Geçen sene aldığım Dyson marka ısıtıcımın zamanlayıcısında bir sorun vardı. Dyson servis Kartal şubesini aradım. Gelip makineyi aldılar. Aradan 5 gün geçti sorunu halletmiş şekilde geri getirdiler. Herhangi bir ücret talep etmediler. Sanırım garanti süresi içerisinde olduğu için. Bence büyük markaların bu hizmetleri daha çok müşteri çeker.

 • Cemile

  2 senedir kullanırken hiç sorun çıkarmayan Dyson marka süpürgemin geçen hafta garantisi bitmişti ki temizlik yaparken tozları düzgün almamaya başladı. Başta aldırmayıp birkaç gün bu sorun devam ederken aynı zamanda makineyi kullandım ama en sonunda makinemden bir koku geldi ve kendiliğinden kapandı. Motoruyla alakalı bir problem olduğunu düşünerek. Dyson Servis Kartal ekibini aradım. Gelen servis motorun yandığını söylediler ve 1 gün sonra makinemi motoru değişmiş şekilde geri getirerek sorunumu çözerek beni çok şaşırttılar ve bu servisten çok memnun kaldım.

 • Şükran

  Fazlası ile para verip aldığım Dyson markasına ait süpürgemden sürekli garip bir ses geliyor ve çalıştıktan maksimum 5 dk sonra motoru aşırı ısınmaya başladı. Daha garantisi biteli 2 ay olmadı fakat internetten bakınca sürekli sıkıntı yaşadığını ve garantisi bittiğinde götürülecek bir servis olmadığından yakınan kullanıcı yorumlarını okuyunca bakıp arızayı tespit etmeleri için çağırdığım Dyson Servis Kartal ekibi geldiğinde uzun uğraşlar sonucu sonunda makinemi yerinde tamir ettiler.

 • Oya

  Dyson markasına ait Cyclone V10 TM model süpürgemden 3 yıldır kullanıyor olmama rağmen hiç arıza çıkarmadığı için çok memnundum. Başlangıçta performansı oldukça yüksekken son 1 haftadır daha önceki zamanlara göre çok düşük performans sergiliyordu. Bunun üzerine Dyson Servis Kartal ekibini arayarak durumu anlattım filtreden kaynaklanabileceklerini söyleyerek gelip filtre değişimini yaptıktan sonra problemimi halleden ekibi çevremde gördüğüm herkese öneriyorum.

 • Sezen

  Yakın zamanda Dyson marka süpürgemin torba kısmının kapağı kırıldı. Aslında parça değişimi gerekli ve henüz bu parça için gerekli piyasa araştırması yapmadan internet üzerinden başka servisleri aradım. Gelip gördüklerinde aslında telefondan da verebilecekleri fiyat teklifini haddinden fazla vererek bir de üstüne servis ücreti alacaklarını söylediler. Ben de yine internet üzerinden Dyson Servis Kartal şubesini buldum. Hem uygun fiyata hem de hızlı bir biçimde süpürgemin onarımını yaptılar.

 • Ayşegül

  2014 senesinde ablamla beraber aynı anda Dyson marka elektrikli süpürge satın almıştık. İkimiz de aldığımız ilk seneler elektrikli süpürgemizin gerek performansından gerekse de çıkarmış olduğu düşük ses seviyesinden çok memnunduk. Fakat son zamanlarda ikimizin de makinesi çok ses çıkarıyor ve motor gövde kısmı aşırı ısınıyordu. Hatta karşı komşum ben süpürgeyi çalıştırdığımda rahatsız oluyordu. Bu benim için oldukça can sıkıcıydı. Ablamla konuştuğumda birebir yaşadıklarımı yaşadığını söylüyordu. Biz de bu duruma daha fazla dayanamadık ve hemen Dyson Servis Kartal şubesine götürdük. İki makine olduğu için çok uygun fiyata birkaç gün içinde sorunumuzu çözüp süpürgemizi teslim ettiler. Kendilerine hem uygun fiyat hem de hızlı hizmet için teşekkür ederiz.

 • Mehtap

  Motordan gelen ses beni rahatsız etmeye başlayınca hemen servis ekiplerini aradım. Dyson elektrikli süpürgeler bunu çok sık yapıyormuş ancak benimki kesinlikle kullanıcı hatası. Ne yazık ki uzun süredir bakım yaptırmıyordum ve olumsuz bir sonuç aldım. Kartal’da hizmet veren en yakın Dyson servisi ile görüştüğümde ürünü atölyeye getirmemi rica ettiler.
  Pandemi nedeniyle gelemeyeceğimi söylediğimde ekipler sağ olsunlar evime gelmeyi teklif ettiler. Aynı gün gelerek ürünü teslim aldılar ve sorunu da kısa süre içerisinde çözdüler. Dışarıya çıkmama gerek bile kalmadı. Eğer ihtiyaç duyarsanız sizler de bu firmayı bir yerlere not edebilir ve hizmet alabilirsiniz.

SERVİSİ ARA