İstanbul

Dyson Servis Küçükçekmece

Dyson Servis Küçükçekmece BERKANT ELEKTRİK
Konumu: Zuhuratbaba Cad. No: 20/B
TEL NO: 0212 571 20 89
MESAİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Suzan

  Dyson elektrikli süpürgem çalışmıyor daha doğrusu çekiş gücü azaldı. Bununla ilgili birkaç servis çağırdım fakat sorun hala devam ediyor. Önerebileceğiniz teknik servis var mı?

 • Suzan

  Dyson markasının daha önce daha düşük kapasiteli bir modelini kullanmıştım. Gücüne göre iyi denebilecek bir performansı vardı ki benim ihtiyacımı karşılıyordu. Ancak arızalanınca bir üst modeline geçiş yapmaya karar verdim. Lakin bunun performansından da dayanıklılığından da hiç memnun kalmadım. Sürekli arızalanıp, duruyor. Ne yetkili servisi ne de özel servisler buna bir türlü çare bulamadı. Bende ne yapacağım konusunda çok kararsızım. Malum tüm elektronik eşyalarda fiyatlar çok fazla arttı. Farklı bir tane almak bütçem için pek de uygun değil. Bu yüzden bana bu konuda kesin çözüm sağlayabilecek, daha önce hizmetlerini kullanıp, memnun kaldığınız bir Dyson Servis Küçükçekmece merkezi tavsiyesinde bulunmanızı istiyorum.

 • İstanbul DYSON Süpürge Servisi | Türkiye'nin en iyi blog yazıları

  […] Küçükçekmece Dyson Servis olarak kalite ve hizmet sektörü olarak üst seviye de çaba gösteriyoruz ve ürünlerinizi daha […]

 • İstanbul DYSON Süpürge Servisi | Türkiye'nin en iyi blog yazıları

  […] de tercih edebilirsiniz. Servis hizmetleri konusunda da başarılı bir firma ve bu konuda insanlar Küçükçekmece Dyson Servis firmasını tercih […]

 • Meltem

  Dyson marka elektrik süpürgemin motoru bozuldu. Bunun üzerine Dyson servis Küçükçekmece ile iletişime geçtim. Dyson servis Küçükçekmece; süpürgeyi alıp götürdü. Birkaç gün sonra aradığımda ise bana kartın bozuk olduğunu söylediler. Bunun üzerine kart değişimi yapıldı.
  Dyson elektrik süpürgemle yaşamış olduğum sorunlar bununla sınırlı değil! Süpürgem, aynı arızayı tekrarladı. Bunun üzerine, Dyson müşteri hizmetleriyle iletişime geçtim. Onlara, üründe kart değişimi olduğunu söyledim. Ancak, sorunun ısrarla benden kaynaklandığını iddia ediyorlar! Süpürgeyi, kısıtlı bir zamandan bu yana kullandığım için sorunun benden kaynaklanması ihtimal dahilinde bile değil! Bu konuda, Dyson ile anlaşamıyoruz. Para istiyorlarsa vermeye razıyım. Ben, yalnızca süpürgemin düzelmesini istiyorum!

 • Filiz

  Elektrik süpürgesi satın almak için bu konuda bir hayli fazla övülen Dyson markasında karar kıldık. Özellikle çevremizin tavsiyeleri üzerine en doğru tercihin bu marka olduğunu düşünmüştük. Satın aldığımız Dyson marka elektrik süpürgesi ilk dönemler iyi bir temizlik ortaya çıkarırken, ilerleyen aşamalarda eski performansını aratmıştı. Bizde bu can sıkan sorundan acil bir şekilde kurtulabilmek için soluğu Dyson Servis Küçükçekmece Halkalı adresinde aldık. Servis yapmış olduğu kısa incelemenin hemen sonrasında sorunun neden kaynaklı olduğunu çözmüş oldu. Bize elektrik süpürgesini tahminimizden daha kısa süre içinde ilk günkü performansında teslim etti. Her açıdan oldukça iyi bir servis süreci bu sayede tamamlanmış oldu.

 • Suzan

  Dyson marka elektrik süpürge kullanıcılarının ortak sorunu olduğunu düşündüğüm bir problemi uzun süredir çözemedim. Turbo başlık dönmediği için çekim gücü de eskiye kıyasla zayıflamış durumda. Hangi servis firmasına gidersem gideyim bir şekilde bahane üretip geri çevirdiler. Küçükçekmece’de keşfettiğim Dyson Servis ekibi ise diğerlerinden farklı ve gerçekten bu işi severek yaptıklarını anlayabiliyorsunuz.
  Ürünü getirmemi istediler ve incelemeye aldılar. Parça değişimi ile birlikte eskisi gibi çalışacağının garantisini verdiler ve verdikleri sözü de tuttular. Artık herhangi bir sorun yaşadığımda farklı bir adres aramama gerek yok. Güler yüzleri ve samimi tavırları ile beni kendilerine çekmeyi başardılar ve yaptıkları iş de bir o kadar muazzam görünüyor.

 • İlay

  Aşağı yukarı 10 yıldır evimde Dyson marka elektrikli süpürge kullanıyorum. Süpürgeyi satın almış olduğum günden sonra ilk 3-4 sene mükemmel bir performans ve çekim gücüne sahip olan süpürgem daha sonra gitgide performans anlamında bir düşüş yaşadı. Özellikle son zamanlarda çekim gücünde gözle görülür ölçüde düşüş gözlemledim. Ben de ilk olarak hazneyi temizledim ama hala yerdeki küçük en küçük bir toz zerresini bile çekemeyecek durumda çalışmaya devam ediyordu. Ben de çaresiz bir şekilde Dyson Servis Küçükçekmece şubesi ile iletişime geçtim. Alanında oldukça tecrübeli olan görevliler filtre temizliği yaparak emiş gücünü olması gereken seviyeye çıkardı. Bu bölgede teknik servis arayışında olan herkese bu firmayı öneririm.

SERVİSİ ARA