İstanbul

Dyson Servis Maltepe

Elektrik süpürgelerinde çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilir. Bakımların zamanında doğru bir şekilde yapılmaması, kullanım hataları ve daha fazla konu arızaların görülme ihtimalini arttırmaktadır. Bu tarz dönemlerde cihazı eskisi gibi sorunsuz bir şekilde kullanmak için teknik servise danışmak büyük bir önem taşır. Dyson Servis Maltepe konuya garantili çözüm yolları sunarken, cihazın kısa süre içinde ilk günkü verimine ulaşmasına neden olacaktır. Bunun için tek yapılması gereken şey ise servisin müşteri hizmetleri üzerinden servis talebinde bulunmaktır. Bu adımdan sonra tarafınıza kadar ulaşan servis ekibi arızalı cihazın adresinizden teslim alınmasını sağlar.

Dyson Servis Maltepe

Onarım sürecinde sona gelindiğinde ise cihaz adresinize kadar teslim edilerek sürecin tüm zorluğu servis ekibi sayesinde ortadan kaldırılmış olacaktır. Dyson Servis Maltepe aynı zamanda bu cihazlar için son derece önemli olan bakım hizmeti de sağlar. Bakım işlemlerinin zamanında ve tam olarak yapılmasının cihaza çok sayıda olumlu getirisi vardır. Bakım ve onarım işlemlerini daha kısa hale getirmeyi sağlayacak adres yedi gün 24 saat boyunca servis taleplerine cevap vermektedir.

Maltepe Dyson Servisi 
AÇIK ADRES:Baki Sk. 2-4
Küçükyalı
34840 Maltepe/İstanbul
TELEFON:0216 620 95 59
 • Nur

  Dyson markasının kablosuz süpürgesini yeni süpürge arayışında olduğumuz bir dönemde arkadaşımın tavsiyesi üzerine karar verip aldık. Fakat yorumlarda kandırıldığımızı ve gerçeklik payı olmadığını anladık çünkü iyi bir süpürge olmadığı gibi çekim gücü berbat olan bir makine. Üstelik bu şikayetimizi Dyson Maltepe servise iletmemize rağmen gelip kontrol için bir kere bile kontrol eden olmadı.

 • Figen

  Dyson markasına ait DC 62 animal pro model süpürgemin ucu ile hortumu arasındaki parça kırıldı. Bu markaya ait servis ve dolayısı ile de yedek parça tamiri için servis bulmak çok zorlu oluyor. Bu yüzden Dyson Servis Maltepe şubesini arayıp durumu bildirdim. Ellerinde bahsettiğim yedek parçanın olmadığını fakat birkaç gün içerisinde temin edebileceklerini söylediler. Daha önce birden fazla yere bu parçayı sorduğum için bulabileceklerini bu söylediklerinden sonra yine hiç ümidim yoktu fakat 3 gün sonra yedek parçayı getirip değiştirerek sorunumu çözdüler.

 • Ece

  Evimde Dyson markasına ait elektrikli süpürgeyi uzun zamandır memnuniyetle kullanıyorum. Geçen hafta neredeyse en küçük parçayı bile çekemeyip evimin temizlenmediğini görünce Dyson Servis Maltepe ekibine götürdüm ve makineye bakacaklarını söylediler. Ertesi gün arandığımda makinenin tamir olduğunu söyleyerek gelip alabileceğimi belirttiklerinde çok şaşırdım. Eğer Dyson markasına ait bir problem yaşıyorsanız servis bulmakta zorlanılan bu markanın servisini gönül rahatlığıyla bu servisi kullanabilirsiniz.

 • Aslı

  Evimde Dyson markasına ait elektrikli süpürgeyi kullanıyorum. Geçen hafta neredeyse en küçük parçayı bile çekemeyip evimin temizlenmediğini görünce Dyson Servis Maltepe ekibine götürdüm ve makineye bakacaklarını söylediler. Ertesi gün arandığımda makinenin tamir olduğunu söyleyerek gelip alabileceğimi belirttiklerinde çok şaşırtan bu servisi eğer Dyson markasına ait bir problem yaşıyorsanız gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

 • Merve

  Garantisi biten elektrikli süpürgemin alt kısmında bir tekerlek bölümünün kırılmış olduğunu fark ettim. Üstten tozu çeken süpürgem alttan kırık yerden tozu geri attırmaya başladı. Çok rahatsız olduğum bu durumu Dyson servis Maltepe ekibine bildirdim. Hızlıca gelerek süpürgemi teslim aldılar. Söyledikleri saatte gelmeleri beni hem şaşırttı hem de memnun etti.

 • Aslı

  Dyson markasına ait Cyclone V10 TM model süpürgemden çok memnundum. Başlangıçta performansı oldukça yüksek iken son 1 haftadır öncekilere göre çok düşük performans sergiliyordu. Bunun üzerine Dyson Servis Maltepe ekibini arayarak durumu anlattım filtreden kaynaklanabileceklerini söyleyerek gelip filtre değişimini yaptıktan sonra problemimi halleden ekibi çevremde gördüğüm herkese öneriyorum.

 • Fatma

  2 sene önce şehir dışına akrabalarımızın yanına gittiğimizde dönüş yolunda Dyson ürünlerinin satıldığı bir elektronik eşya mağazasını gezerken tanıtımı yapılan süpürgeyi ihtiyacımız da vardı diyerek satın aldık.Geçenlerde boru kısmının da bozulması ile Dyson markasına ait teknik servis aramaya koyulduk. Maltepe Dyson Servise ulaştığımızda gelip süpürgeyi bizden alarak 1 hafta sonra yenisinin tedariğini sağladılar.

 • Derya

  Dyson servis Maltepe şubesi hakkında konuşmak istiyorum. Bundan 3 gün önce süpürge robotumun zamanlayıcısı bozulduğu için servise götürdüm. Biraz beklememi söylediler. Aradan 1 saat geçti sorunu çözüp makinemi geri verdiler. Açıkçası ben 15 gün falan beklerim diye düşünmüştüm. Kesinlikle işlerini çözmek konusunda iyi eğitim almış insanlar. Beklenmedik performans sergilediler.

 • Hanife

  Eşimle ikimiz de çalıştığımız için biz evde yokken gündüz ev işlerine bakan yardımcı bir abla bizimle yıllardır çalışıyor ve gün içerisinde temizlik ve mutfak işlerimizden o sorumlu. Geçen gün telaş içinde çalışırken beni aradığında telefonda kullanmakta olduğum Dyson marka süpürgenin hortumunun kırıldığını söyleyince arıza giderimi için Dyson Servis Maltepe ekibi ile iletişime geçerek durumu anlattım. Süpürgeyi parça değişimine götüren ekip 3 gün sonra sorunlu olan hortumunu sağlam hali ile geri getirdiler.

 • Pelin

  Dyson markası her ne kadar biraz pahalı olsa da herkes tarafından gerek kalitesiyle gerekse de popülaritesiyle bilinen bir marka. Ancak kullandığım Dyson marka elektrikli süpürge aparatının arka kısmında bulunan tekerleğin lastiği parçalandı. Süpürgemin garantisi yakın zamanda bittiği için dışardan bir teknik servis bulmam gerekti. Komşumun tavsiyesiyle Dyson Servis Maltepe şubesine ulaştım. Gerekli ilgiyi fazlasıyla gösteren teknik servis ekibi parça değişimi yaparak sorunumu çözdü.

 • Tülin

  Maltepe ilçesinde bulunan bir şirkette müdür olarak görev yapıyorum. Şirketimizin ilkelerinin başında temizlik gelmektedir. Gerek ofis odaları gerekse de bekleme salonu ve tuvaletlerin temiz olmasına önem gösteririz. Temizlik işlemi de şirketimizde çalışan görevli bir bayan tarafından yapılmaktadır. Şirketimizde çalışan temizlik görevlisinin kullanmış olduğu elektrik süpürgesi de Dyson marka. Ancak geçmiş dönemlerde bir gün temizlik personeli temizliği yaptığı esnada teleskobik borusunun yuvasından çıktığını söyledi. Ben de vakit kaybetmeden hemen Dyson Servis Maltepe şubesini arayıp durumu izah ettim. Oldukça hızlı olan ekip aynı gün yanında yedek parçayla şirketimize geldi. Çok kısa bir süre içerisinde de sorunu ortadan kaldırarak süpürgemizin ilk günkü haline gelmesini sağladılar.

 • Gamze

  Temizlik konusunda en büyük yardımcım olan Dyson marka elektrikli süpürgem kısa bir süre önce sorun yarattı ve eskisi kadar iyi süpürmediğini ve tozları almadığını fark ettim. Üstelik temizlik yaparken dışarıya toz püskürtüyor olması da can sıkıcı bir durumdu. Maltepe’de hizmetlerine devam eden Dyson servis ekiplerine ulaştım ve sorunu detaylı bir şekilde anlattım.
  Randevu aldıktan sonra ürünü evimden aldılar ve atölyeye götürdüler. Çok geçmeden sorunu çözdüklerine dair bana bir bilgilendirme mesajı geldi ve ürünü de gün içerisinde teslim ettiler. Bu denli hızlı ve profesyonel bir ekiple tanıştığım için bence çok şanslıyım. Dilerseniz sizler de bu ekibi not edebilirsiniz.

SERVİSİ ARA