İstanbul

Dyson Servis Pendik

Pendik ve çevresinde Dyson marka ürünleriniz için bir servis hizmeti almak istediğinizde nereye başvuracağınızı bilmiyorsanız doğru yerdesiniz. Dyson Servis Pendik olarak bölgede bir veya birden fazla servis ağı için adresinize en yakın yerdeki servis ağını bulmak istediğinizde sizler de platformumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Çok sayıda servis ağını güncel adres ve iletişim bilgileriyle, Dyson marka kullanıcılarının ihtiyaçlarına sunan platformumuz sorunlarınıza çözüm olanakları bulabilirsiniz. Özellikle elektrik süpürgesi ile ilgili kullanımlarınız sırasında yaşadığınız sorunlarınız için servis ihtiyaçlarınız anında çözüm olanakları bulabilirsiniz. Bayanların Dyson marka elektrikli süpürge ve cihazları için kullanım sorunlarını profesyonel servis ekibi yalnızca bir kaç adımda çözüme kavuşturuyor.


FİRMA ADI: KUTUP ISITMA SOĞUTMA GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
ADRES: Batı Mah. Ankara Cad. No: 72/A
TELEFON: 0216 390 99 39
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


FİRMA ADI: LİDER DTM İNŞ.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES: Kuyumcukent AVM Ladin Sk. No:4/1005 Mağz. No:27
TELEFON: 444 13 96
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

2 Yorum

  • Reply
    Münire

    Elektrik süpürgesinin kablosu içine geçmiyor sürekli tutukluk yapıyor elle uğraşmak zorunda kalıyorum bir çözüm yolu önerir misiniz?

  • Reply
    Dyson Süpürgeleriniz İçin İstanbul’da Hizmetinizdeyiz | Süper İncir

    […] Dyson süpürgeniz ile ilgili herhangi bir sorun, sıkıntı yaşadığınız takdirde kolaylıkla Dyson Servis Pendik şubemizi arayabilirsiniz. Sizlere telefon ile sıkıntınız sorulacak ve halledilebilir bir […]

Görüşünüzü Paylaşın

DYSON SERVİS444 78 56