İstanbul

Dyson Servis Pendik

Pendik ve çevresinde Dyson marka ürünleriniz için bir servis hizmeti almak istediğinizde nereye başvuracağınızı bilmiyorsanız doğru yerdesiniz. Dyson Servis Pendik olarak bölgede bir veya birden fazla servis ağı için adresinize en yakın yerdeki servis ağını bulmak istediğinizde sizler de platformumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Çok sayıda servis ağını güncel adres ve iletişim bilgileriyle, Dyson marka kullanıcılarının ihtiyaçlarına sunan platformumuz sorunlarınıza çözüm olanakları bulabilirsiniz. Özellikle elektrik süpürgesi ile ilgili kullanımlarınız sırasında yaşadığınız sorunlarınız için servis ihtiyaçlarınız anında çözüm olanakları bulabilirsiniz. Bayanların Dyson marka elektrikli süpürge ve cihazları için kullanım sorunlarını profesyonel servis ekibi yalnızca bir kaç adımda çözüme kavuşturuyor.


FİRMA ADI: KUTUP ISITMA SOĞUTMA GIDA SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.
ADRES: Batı Mah. Ankara Cad. No: 72/A
TELEFON: 0216 390 99 39
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


FİRMA ADI: LİDER DTM İNŞ.SAN. VE TİC.LTD.ŞTİ.
ADRES: Kuyumcukent AVM Ladin Sk. No:4/1005 Mağz. No:27
TELEFON: 444 13 96
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Münire

  Elektrik süpürgesinin kablosu içine geçmiyor sürekli tutukluk yapıyor elle uğraşmak zorunda kalıyorum bir çözüm yolu önerir misiniz?

 • Dyson Süpürgeleriniz İçin İstanbul’da Hizmetinizdeyiz | Süper İncir

  […] Dyson süpürgeniz ile ilgili herhangi bir sorun, sıkıntı yaşadığınız takdirde kolaylıkla Dyson Servis Pendik şubemizi arayabilirsiniz. Sizlere telefon ile sıkıntınız sorulacak ve halledilebilir bir […]

 • Bahar

  Kaliteli ürünlere sahip olduğundan dolayı elektrik süpürgesindeki tercihimiz Dyson markasından yana oldu. Almış olduğunuz Dyson marka elektrik süpürgesi ilk zamanlarda herhangi bir problem çıkarmadan kesintisiz olarak çalışıyordu. Ancak ilerleyen zamanlarda temizlik adına bazı sıkıntıların var olduğunu gözümüzle gördük. Süpürge iyi şekilde temizlemiyor ve pek çok kalıntının kalmasına neden oluyor. Neyse ki bu soruna çözüm bulmak için Dyson Servis Pendik adresinin bize çok büyük bir yardımı dokundu. Servis torbanın veya hortumdan kaynaklı bir tıkanmanın var olmadığını, sadece motordan kaynaklı olarak ortaya ufak çaplı bir arızanın çıktığını belirtti. Bu aşamadan sonra elektrik süpürgesinin kullanımına kaldığımız yerden sorunsuz bir şekilde devam ettik.

 • Habibe

  Elektrik süpürgesi satın almak için çevremiz tarafından en fazla önerilen markalarda biri olan Dyson markasında karar kılmıştık. Özellikle hesaplı oluşu bizim için oldukça cezbedici konulardan biriydi. İlk dönemlerde satın aldığımız elektrik süpürgesi başarılı bir temizlik sunarken, ilerleyen dönemler içinde eskiye nazaran temizlik konusunda pek başarılı olmadığını fark ettik. Bizde bu can sıkan sorundan acil bir şekilde kurtulabilmek için konunun uzmanı olarak gösterilen Dyson Servis Pendik Kurtköy adresini tercih ettik. Servis ilgili ekibi ve konu hakkındaki tecrübesiyle sorunu kısa bir süre içinde çözerek cihazı bize teslim etmiş oldu. Tahminimizden çok daha kısa bir süre içinde bu sorundan böylelikle kurtulmuş olduk.

SERVİSİ ARA