İstanbul

Dyson Servis Sancaktepe

Dyson Servis Sancaktepe, elektrik süpürgesi arızalarına karşı garantili çözüm yolları sunmaktadır. Elektrik süpürgelerinde çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilir. Bakım ihmalleri, kullanım hatası ve daha fazla konu arızaların görülme ihtimalinin artmasına neden olmaktadır. Bu tarz zorlu süreçlerde yanınızda olacak bu adres sürecin kolay hale gelmesine neden olarak cihazın ilk günkü veriminde kullanılmasına yardımcı olur. Bunun için tek yapmanız gereken şey ise servisin müşteri hizmetleri üzerinden servis talebinde bulunmaktır. Bu adımdan sonra tarafınıza ulaşan servis ekibi aracılığıyla cihazınız adresinizden teslim alınırken, onarım sürecinde sona gelindiğinde ise cihazınız adresinize kadar teslim edilecektir. Bu bakımdan tüm sürecin zorluğunu alan servis ekibi süreci zahmetsiz şekilde atlatmanız açısından çeşitli kolaylıklar sunuyor.

Dyson Servis Sancaktepe aynı zamanda elektrik süpürgesi bakım hizmeti de vermektedir. Bakım hizmetinin düzenli ve doğru bir şekilde yapılması büyük önem taşır. Bu sürece bundan sonraki süreçte önem vererek cihazın ömrünü uzatabilir, cihazda ortaya çıkan performans sorunlarının önüne geçebilirsiniz.

Sancaktepe Dyson Servisi
AÇIK ADRES: Şirin Sk. 6-14
Akpınar
34885 Sancaktepe/İstanbul
TELEFON: 0216 621 97 36

 • Oya

  Kullanmakta olduğum bir önceki süpürgemin sürekli bozulması nedeniyle kendime yeni kullanışlı ve gelişmiş bir süpürge arayıp duruyordum. Hatta fiyat olarak da büyük bir meblağı gözden çıkarttığım için arkadaşımın büyük ısrarları sonucu Dyson marka süpürge aldım ve 1 hafta kullandıktan sonra motorundan arızalar çıkarmaya başladı ve Dyson Servis Sancaktepe şubesini arayarak durumu belirttim. 1 haftadır sürekli arayıp oyalamalarına rağmen hala gelmediler, resmen servet ödeyerek aldığınız makineyi satana kadarmış ilgileri.

 • Demet

  Servis hizmetleri konusunda Dyson markasından daha iyisini görmedim. Bu konuda gerçekten büyük bir hassasiyete sahip durumdalar ve her seferinde iyi ki bu markayı tercih etmişim diyorum. Tutma aparatı kırık olan elektrikli süpürgemi Sancaktepe’deki Dyson Servis firmasına teslim ettim ve hiçbir şekilde bahane üretmeden sorunu çözdüler. Ürün şu an ilk günkü gibi kusursuz ve kullanmaya devam ediyorum. Marka ile birlikte servis ekiplerine de teşekkür etmek isterim ve eğer bu bölgede ikamet ediyorsanız sizler de servis hizmetleri için hiç tereddüt etmeden bu aileden hizmet alabilirsiniz. İlgili ve güler yüzlü personeli sayesinde içimi ısıtıyor ve başarılı bir çalışma ortaya koyuyorlar. Kendilerinden fazlasıyla memnunum.

 • Öykü

  Evde yeni doğan 2 haftalık bebeğim olduğu için toza karşı onu koruyabilecek en iyi süpürgeyi hamilelik zamanımda araştırmalarım sonucu daha doğmadan evime Dyson markasına ait süpürge almıştım. Bir süre sonra filtre kısmı problem çıkarıp çekim gücünde problem yaşamaya başlayınca Dyson Servis Sancaktepe ekibini arayarak durumu bildirdim ve gün içinde gelip süpürgeyi aldılar ertesi gün de tamir ederek bana teslim ettiler. Parça değişiminin zor olduğunu bildiğim için bunu hiç beklememe rağmen beni şaşırtan markaya ait bu servis, mevcut memnuniyetimi arttırdı.

 • İlayda

  Dünya kadar para verip aldığım Dyson markasına ait süpürgemden sürekli garip bir ses geliyor ve çalıştıktan maksimum 5 dk sonra motoru aşırı ısınıyordu. Daha garantisi biteli 2 ay olmadı ama internetten bakınca sürekli sıkıntı yaşadığını söyleyen kullanıcı yorumlarını okudum. Bakıp arızayı tespit etmeleri için çağırdığım Dyson Servis Sancaktepe ekibi geldiğinde uzun uğraşlar sonucu sonunda makinemi yerinde tamir ettiler.

 • Damla

  Aldığım günden beri problem çıkarmayan Dyson marka süpürgemin, geçen hafta temizlik yaparken tozları neredeyse hiç almadığını fark ettim. Makineyi kullanırken birkaç gün bu sorun devam etti. En sonunda makineden bir koku geldi ve kendiliğinden kapandı. Motoruyla alakalı bir problem olduğunu anladım Dyson Servis Sancaktepe ekibini aradım. Gelen servis motorun yandığını söyledi ve 1 gün sonra süpürgemin motoru değişmiş şekilde geri getirerek pratik bir şekilde çözüm sağladılar.

 • Burcu

  Dyson servis Sancaktepe ekibine teslim ettiğim süpürgenin açıkcası bu kadar hızlı bir şekilde tamir edilip geleceğimi tahmin etmiyordum. Ancak sundukları bu hızlı hizmetten ötürü çok memnun kaldım ve süpürgemin garantisi bitmesine rağmen garantiden sayarak gerçek manada bir inidirm sağladılar. Bu kaliteli hizmeti herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

 • Senem

  Dyson markasına ait V11 model elektrik süpürgeyi uzun zamandır çalıştığımız hukuk büromuzda memnuniyetle kullanıyorduk. Fakat geçen hafta güç ünitesi birdenbire arıza yaptı. Ofise de en yakın servis olan Dyson Servis Sancaktepe şubesi gelerek ürünü götürdüler ve akşam beni arayan ekip sorunun çözüldüğünü söyleyince şaşırarak gidip süpürgemi teslim aldım. Şu anda süpürgem eskisinden de iyi çalışıyor.

 • Gözde

  Dyson servis Sancaktepe şubesi tüm zamanların en hızlı çözümüne ulaştıran yer oldu. Geçen hafta verdiğim elektrik süpürgemi 2 saat içerisinde tamir ederek geri verdiler. Bende şaşırdım. Yaklaşık 2 haftayı göze almıştım hâlbuki. Servis çalışanlarının güler yüzü ve bilgisi için ayrıca teşekkür etmem gerek. Tüm çalışanlara kolay gelsin.

 • Mesut

  Evde 2 erkek yaşıyoruz ve ikimiz de çalıştığımız için ev işlerinde pratik olabilecek en iyi marka süpürgeyi Dyson süpürgenin kullanıcı yorumlarıyla karşılaşarak elimizdeki süpürgeyi satın aldık. Fakat geçen aydan itibaren çekmemeye başlayınca Sancaktepe Dyson Servise götürdük süpürgemizi. Biraz uzun süreç bir süreden sonra yine de sapasağlam ve eskisinden daha fazla çekim gücüne sahip bir şekilde bize geri teslim ettiler.

 • Melike

  2 senedir kullanırken hiç sorun çıkarmayan Dyson marka süpürgemin geçen hafta garantisi bitmişti. Temizlik yaparken tozları düzgün almamaya başlayan makineme başta aldırmayıp birkaç gün bu sorun devam ederken aynı zamanda makineyi kullandım. Fakat en sonunda makinemden bir koku geldi ve kendiliğinden kapandı. Motoruyla alakalı bir problem olduğunu düşünerek. Dyson Servis Sancaktepe ekibini aradım. Gelen servis motorun yandığını söylediler ve 1 gün sonra makinemi motoru değişmiş şekilde geri getirerek sorunumu çözerek beni çok şaşırttılar ve bu servisten çok memnun kaldım.

 • Perihan

  Yurtdışından aldığım ve 4 senedir memnuniyetle kullandığım Dyson marka süpürgemin tozları çekim gücünden çok memnundum. Bana bu zamana kadar hiç problem çıkarmayan süpürgemin kablosunu geçen gün çocuklarım etrafında oyun oynarken kopardı. Ben de süpürgemi evimin yakınında olan Dyson Servis Sancaktepe ekibine teslim ettim. Ekip ertesi gün makinemi tamir olmuş bir şekilde bana teslim ettiler. Gönül rahatlığıyla bu servisi kullanabilirsiniz.

SERVİSİ ARA