İstanbul

Dyson Servis Sarıyer

Sarıyer ve çevresinde Dyson marka ürününüz için servis hizmetini nereden alırım diye düşünmek yerine sizler de bağlantı adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Dyson Servis Sarıyer olarak bölgede tüm servis ağlarının güncel adres ve iletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Artık evlerinizde kullandığınız elektrikli süpürgelerinizde kullanım sorunları yaşamayacaksınız.

Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışında Dyson servis Sarıyer deneyimli ekip personelleri ile her türlü arıza ve bakım hizmetini Dyson kullanıcılarına sağlamaktadır. Ayrıca ihtiyaç duyulması halinde tüm ürünlerin yedek parçaları da bulunmakla birlikte kullanım konforu sağlayacak ürünlerinizin arıza problemlerine karşı yenileriyle değiştirilebilmektedir. Bölge veya semtte aradığınız Dyson servis için sizler de platformumuzun bir parçası olabilirsiniz.


FİRMA ADI: AKDEMİR SIHHI TESİSAT
ADRES: Yenimahalle Karakütük Cad. No: 37/A
TELEFON: 0212 242 39 98
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


FİRMA ADI: HİSAR SERVİS 1
ADRES: Bağlar Mevkii Nuri Paşa Cad. No: 126/B YENİKÖY
TELEFON: 0212 223 27 96
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

3 Yorum

 • Reply
  Selin

  İstanbul’un Sarıyer ilçesinde ikamet ediyorum. Burada trafik yoğun şekilde olmasına rağmen servis elemanlarınızın bu kadar kısa süre içerisinde gelmesi şaşırtıcı doğrusu.

 • Reply
  Dilek N.

  Dyson marka elektrik süpürgesi satın aldım. Fiyat olarak da yüksek bir mebla ödedik. Alalı sadece 1,5 yıl oldu ancak sanki makinenin çekiş gücünde bir zayıflama var. Neden acaba böyle çekiş gücünde bir azalma meydana geldi. Kendimizin yapabileceği bir şey var mı, yoksa servise mi vereyim? Bir de biz Sarıyer’de oturuyoruz. Dyson Servis Sarıyer bölgesine bakıyor mu?

 • Reply
  Dyson Süpürgeleriniz Sarıyer’de Bize Emanet

  […] Ancak zamanla süpürgelerde arızalar ve çeşitli sorunlar görülebilmektedir. Bu durumda Dyson Servis Sarıyer bölgesinde yaşanan arızalara karşı yetkili servis hizmeti vermektedir. Cihazlarda meydana […]

Görüşünüzü Paylaşın

DYSON SERVİS444 78 56