İstanbul

Dyson Servis Sarıyer

Sarıyer ve çevresinde Dyson marka ürününüz için servis hizmetini nereden alırım diye düşünmek yerine sizler de bağlantı adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Dyson Servis Sarıyer olarak bölgede tüm servis ağlarının güncel adres ve iletişim bilgilerine kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Artık evlerinizde kullandığınız elektrikli süpürgelerinizde kullanım sorunları yaşamayacaksınız.

Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışında Dyson servis Sarıyer deneyimli ekip personelleri ile her türlü arıza ve bakım hizmetini Dyson kullanıcılarına sağlamaktadır. Ayrıca ihtiyaç duyulması halinde tüm ürünlerin yedek parçaları da bulunmakla birlikte kullanım konforu sağlayacak ürünlerinizin arıza problemlerine karşı yenileriyle değiştirilebilmektedir. Bölge veya semtte aradığınız Dyson servis için sizler de platformumuzun bir parçası olabilirsiniz.


FİRMA ADI: AKDEMİR SIHHI TESİSAT
ADRES: Yenimahalle Karakütük Cad. No: 37/A
TELEFON: 0212 242 39 98
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


FİRMA ADI: HİSAR SERVİS 1
ADRES: Bağlar Mevkii Nuri Paşa Cad. No: 126/B YENİKÖY
TELEFON: 0212 223 27 96
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Selin

  İstanbul’un Sarıyer ilçesinde ikamet ediyorum. Burada trafik yoğun şekilde olmasına rağmen servis elemanlarınızın bu kadar kısa süre içerisinde gelmesi şaşırtıcı doğrusu.

 • Dilek N.

  Dyson marka elektrik süpürgesi satın aldım. Fiyat olarak da yüksek bir mebla ödedik. Alalı sadece 1,5 yıl oldu ancak sanki makinenin çekiş gücünde bir zayıflama var. Neden acaba böyle çekiş gücünde bir azalma meydana geldi. Kendimizin yapabileceği bir şey var mı, yoksa servise mi vereyim? Bir de biz Sarıyer’de oturuyoruz. Dyson Servis Sarıyer bölgesine bakıyor mu?

 • Dyson Süpürgeleriniz Sarıyer’de Bize Emanet

  […] Ancak zamanla süpürgelerde arızalar ve çeşitli sorunlar görülebilmektedir. Bu durumda Dyson Servis Sarıyer bölgesinde yaşanan arızalara karşı yetkili servis hizmeti vermektedir. Cihazlarda meydana […]

 • Sezgin

  Ürünlerinde çok kaliteli ve çok dayanıklı malzemeler kullandığı sürekli vurgulandığından Dyson elektrikli süpürge aldım. Arabada ve ofiste de kullanabileceğim model olduğundan Dyson v7 Fluffy aldım. Kitapçığında aküsünün yani şarjının 30 dakikaya kadar dayanıklı olduğu söyleniyor ama ben 3 dakikadan daha uzun kullanamadım. Her kullanışta daha da sinir oluyorum. Dyson gibi bir markanın ürünlerinde böyle bir sorun yaşanmaması gerektiğini düşünüyorum. Sürekli başvurmak durumunda kaldığımdan sinir olsam da Dyson Servis Sarıyer firmasının iyi niyetli ve çözüm odaklı yaklaşımı sayesinde sorunumu dönemsel çözüyorum. Yine de bu şekilde sürekli servis merkezinden teknik destek almak zorunda kalmak, üstelik bu kadar para vermişken insanı rahatsız ediyor.

 • Derya

  Dyson marka süpürgemin koldan kumandasında bir bozukluk vardı. Daha doğrusu, kumandanın tutukluk yapması söz konusuydu. En sonunda, kumanda, tamamen takıldı. Koldan kumandanın ana gövdesinde açılıp kapanmasına ise maalesef sistem izin vermiyor. Kullanım talimatına göre koldan açılma yapılıyorsa koldan kapanması gerekiyormuş.
  Bu sorunu çözmek adına süpürgemi Dyson servis Kartal adresine götürdük. Dyson servis Kartal; yaptığı inceleme sonucunda süpürgenin motorunun yandığını söyledi. Bizden 500 TL’ye yakın bir para istediler. Benim anlamadığım nokta, yalnızca iki yıl içerisinde bir süpürgenin bu duruma gelmesi! Para sorun değil açıkçası vermeye hazırım ama Dyson; ürünlerinde neden böyle sorunlar yaşandığı konusunda gereken tedbirleri almalı! Herkesin ikinci bir süpürge alacak durumu olmayabilir.

 • Derya

  Elektrik süpürgemiz bozulduğundan dolayı yeni bir elektrik süpürgesi satın almak için tercihimizi Dyson markasından yana kullandık. Özellikle hesaplı bir yönünün oluşu bizi cezbeden konular arasında bulunuyordu. Satın almış olduğumuz elektrik süpürgesi modeli ilk dönemlerde iyi bir temizlik ortaya çıkarırken, ilerleyen aşamalarda sorunlu bir şekilde çalışmaya başlamıştı. Eskiye nazaran temizlik konusunda pek iyi değildi. Bizde teknik bilgiye sahip olmadığımızdan dolayı bu can sıkıcı konudan kurtulabilmek için Dyson Servis Sarıyer Tarabya adresini tercih ettik. Servis yapmış olduğu kısa incelemenin hemen sonrasında sorunu çözerek sorunu bize ilk günkü performansında teslim etti. Servisin ilgisi ve konu hakkındaki tecrübesi oldukça takdire şayandı.

 • Fatih

  Servis hizmeti alırken gerçekten tedirgin oluyorum ve Dyson gibi özel bir marka tercih ettiğim için bu tür durumlarda daha seçici davranıyorum. Pahalı bir elektrik süpürgesi ve herhangi bir zarar gelmesini kesinlikle istemiyorum. Bu konuda profesyonellere ihtiyacım var ve düzenli bakım için tercih ettiğim Sarıyer Dyson Servis ekibini de ayrı bir yere koyuyorum.
  Sık kullanıma bağlı olarak bakıma ihtiyacı olan bir ürün ve bakım çalışmaları ile birlikte ömrünü uzatabileceğimi de çok iyi biliyorum. Geçtiğimiz hafta ürünümü yine bu ekibe teslim ettim ve her zamanki gibi kusursuz bir iş çıkarttılar. Eğer servis arayışı içerisinde iseniz özellikle bakım konusunda bu ekibe başvurabilirsiniz.

 • Evrim

  En küçük tozu bile tutup çeken performansından çok memnun kaldığım ve hatta tüm arkadaşlarıma da önerdiğim Dyson marka süpürgeme sanırım kendim nazar değdirdim ve geçen gün boru kısmındaki plastik kısmı kırılarak çatladı ve içeriden hava geldiği için süpürgem artık tozları almamaya başladı. Sorunun yaşandığı günün hemen ertesi günü süpürgemi Dyson Servis Sarıyer ile iletişime geçerek kendilerine götürdüm ve 2 saat içerisinde kırılan kısmın parçasını değiştirerek tarafıma süpürgeyi sorunsuz şekilde teslim ettiler.

SERVİSİ ARA