İstanbul

Dyson Servis Sultanbeyli

Elektrik süpürgelerinde çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilmektedir. Evin sıklıkla kullanılan cihazlarda ortaya çıkan bu arızalar temizlik rutininin aksamasına neden olabilir. Bu nedenle ev halkı tarafından acil olarak arıza sorununa çözüm aranması yerinde olacaktır. Bu konuda yardımınıza koşacak Dyson Servis Sultanbeyli her türden elektrik süpürgesi arızasına olumlu sonuçlar sunar. Süreci kısa hale getiren bu adresin varlığı sayesinde arızayı problem olarak görmeye gerek yoktur.

Servise bunun için servis talebinde bulunmanız yeterli olacaktır. Bu adımdan hemen sonra tarafınıza kadar ulaşan servis ekibi aracılığıyla cihazınız evinizden teslim alınırken onarım sürecinde sona gelindiğinde ise cihazınız ev adresinize kadar teslim edilmiş olur. Dyson Servis Sultanbeyli aynı zamanda tamiri söz konusu olmayan parça cihazlarının değiştirilmesini de sağlamaktadır. Parça değişimi servis tarafından garantili olarak yapılırken, bir yıllık süreç içinde değişimi sağlanan parçada arıza olduğu takdirde servis tarafından onarım işlemi ücretsiz yapılmaktadır. 7 gün 24 saat boyunca servis taleplerine cevap veren bu adres İstanbul’un her noktasına hizmet vermeye devam ediyor.

Sultanbeyli Dyson Servisi
AÇIK ADRES: Çevik Sk. 9-1
Mehmet Akif
34920 Sultanbeyli/İstanbul
TELEFON: 0216 621 44 93

 • Elif

  Bir süredir memnuniyetle kullandığım Dyson marka Dc 29A modelli süpürgem 2-3 gündür tozları eskisi gibi çekmiyordu. Filtresinden kaynaklanabileceğini düşünüp Dyson Servis Sultanbeyli şubesini aradım ve gün içinde gelip makineyi gördüklerinde filtrenin değişmesini söyleyerek makinemi götürdüler. 1 hafta oldu sürekli parça değişimi için beklediklerini söylediler. Bir dünya para dökerek aldığımız makinenin parça değişimini sağlayacaksa neden tedariğini sağlıyorlar?

 • Seda

  Kablo sarma tuşuna bastığımda garip bir ses geliyor ve ne yazık ki sarma işlemi yapılmıyor. Kabloyu makineye sarmak zorunda kalıyorum ve bu da gerçekten rahatsız edici bir durum. Dyson marka ürünlerde bu tür sorunlar çok sık yaşanmıyormuş ve sanırım benim şanssızlığım. Bu konuda hizmet almak ve sorunumu çözmeleri adına Sultanbeyli’de hizmet vermekte olan Dyson Servis ailesiyle görüşme sağladım.
  Hızlı bir şekilde ürünü teslim aldılar ve yine aynı hızda sorunu çözdüler. Sorunun asıl kaynağı ile ilgili detaylı bilgi vermenin yanı sıra ne gibi bir işlem yaptıklarını da tüm detayları ile anlattılar. Böyle firmaların olması gerçekten beni mutlu ediyor ve tüm Dyson kullanıcılarına da bu adresi özellikle tavsiye ediyorum.

 • Dilara

  3 yıldır Dyson markasına ait Cyclone V10 TM model süpürgeyi kullanıyorum. Performansı yüksek toz çekim gücündeyken nazar değdirmiş olacağım ki son 10 gündür çok düşük performans sergiliyordu. Bunun üzerine Dyson Servis Sultanbeyli ekibini arayarak durumu anlattım filtreden kaynaklanabileceklerini söyleyerek akşam üstü geleceklerini söylediler ve 5 gün sonra gelip problemi filtre değişimi ve temizliğine rağmen çözemediler sadece 5 gün bekleyip yedek dandik süpürge kullandığımız ile kaldık!

 • Eda

  Kullanımı daha rahat olur diye elektrikli süpürge yerine şarjlı süpürge almayı tercih ettim. İkinci yılda artık süpürgem yeterli derecede şarj almamaya başladı. Ben de bu durumu Dyson servis Sultanbeyli ekibine bildirim ve kısa sürede şarj almama sorununu çözdüler. Süpürgem eskisinden daha sağlam şekilde şarj almaya başlamış durumda.

SERVİSİ ARA