İstanbul

Dyson Servis Tuzla

Elektrik süpürgelerinde çeşitli nedenlere bağlı olarak arızalar ortaya çıkabilmektedir. Evin sıklıkla kullanılan cihazları arasında bulunan elektrik süpürgelerinde görülen arızaya müdahale edilmediği takdirde hijyen açısından çeşitli sıkıntıların ortaya çıkışı kaçınılmaz hale gelir. Bu süreçte yanınızda olacak Dyson Servis Tuzla her türden elektrik süpürgesi arızasına garantili olarak olumlu sonuçlar getirmektedir. Servisten teknik destek almak için tek yapılması gereken şey servis talebi oluşturmaktır. Bu adımdan sonra tarafınıza kadar ulaşan servis ekibi cihazınızın adresinizden teslim alınmasını sağlarken, onarım sürecinde sona gelindiğinde cihazınız ev adresinize kadar teslim edilir.

Dyson Servis Tuzla

Bu şekilde servis sürecindeki tüm zorluklar Dyson Servis Tuzla aracılığıyla ortadan kalkmış olacaktır.
Dyson Servis Tuzla servisi aynı zamanda elektrik süpürgesi bakım işlemleri de sağlar. Uzun süre boyunca kullanılmak istenen cihazın bakımının düzenli olarak yapılması büyük bir önem taşımaktadır. Bu çalışma sayesinde performans sorunlarını bitirmek mümkün olurken, cihazın ömrünün artması da söz konusu hale gelir. Dyson Servis Tuzla bakım ve onarım sürecini daha kısa hale getirmek için başvurmanız gereken bir adrestir.

Tuzla Dyson Servisi 
KONUMU:Özgürlük Cd. No:12
Yayla
34944 Tuzla/İstanbul
ÇAĞRI MERKEZİ:0216 622 65 06
MESAİ:Pazartesi-Cuma : 09:00 – 18:00
Cumartesi : 09:00 – 18:00
 • Nimet

  Dyson marka V8 model el süpürgesi aldım normal kullandığım elektrikli süpürgenin yanında pratik ev işlerim için işe yaracağını düşünüyordum. Fakat ilk haftadan bataryası bittiği için servis garanti kapsamında değişeceğini tahmin edip Dyson Servis Tuzla şubesini aradım ve problemimi anlattığımda gelen ekip süpürgemi alıp götürüp bataryasını değiştirerek geri getirdi. Buna rağmen aynı problem devam ediyor. Bataryanın orijinal olmayacağından şüpheleniyorum başka servislere de danışacağım fakat bu problemi yaşayan var mı aranızda?

 • Didem

  Bugüne kadar sorunsuz çalışan elektrikli süpürgem, kısa bir süre önce açılmamaya başladı. Açma kapama düğmesi şu anda aktif gibi görünse de bastığım zaman makine çalışmıyor. Tuzla’daki Dyson Servis ekipleri ile görüştüğümde ürünü görmek istediklerini ifade ettiler. Gerekli incelemeler yapıldı ve sorunun çözüleceğini dile getirdiler. Gerekten güler yüzlü ve samimi bir ekipten hizmet aldım, bu konuda kendilerinden fazlasıyla memnun kaldım diyebilirim.
  Yaptıkları iş de takdir edilesi ve şu an ürünüm kusursuz bir şekilde çalışıyor. Açma kapama düğmesindeki sorunun kısa süre içerisinde giderilmiş olması bana zaman kazandırdı ve hizmet için çok yüksek rakamlar talep etmiyor olmaları da bu firmayı gözümde bir adım daha öne geçirdi diyebilirim.

 • Özge

  1 ay önce Dyson marka elektrik süpürgemizi çekim gücünün ilk aldığımızdaki gibi olmaması sebebiyle bir problem olduğunu düşünüp ufak uğraşlar sonucunda çözemeyince Dyson Servis Tuzla ile iletişime geçerek onlara teslim ettik. Bakımının yapılacağı ve ardından da filtresinin değişeceğini söylemelerine rağmen üzerinden 3 hafta geçti ve hala süpürgemizi geri teslim alamadık. Servisi arayıp sorduğumuzda ise yedek parçasının yurtdışından geleceğini ve yolda olduğu yalanı söylenerek oyalanıyoruz. Bir daha asla bu servisi kullanacağımı sanmıyorum.

 • Duygu

  Dyson marka süpürgemi uzun süredir hiç servise götürmeden ve bana hiç sorun çıkarmadan kullanmama rağmen çok memnundum. Fakat geçen gün süpürürken makinenin borusunun içinden takır tukur sesler gelene kadar. Bu seslerin ardından makinenin çekim gücü azaldı. Ben de hiç uğraşmadan Dyson Servis Tuzla ekibini aradım ve gün içinde gelip makineyi alan ekip tamir edilmiş bir şekilde ertesi gün geri getirdiler.

 • Merve

  Yurtdışından aldığım ve 4 senedir memnuniyetle kullandığım Dyson marka süpürgemin emiş gücünden çok memnundum. Bana bu zamana kadar hiç problem çıkarmayan süpürgemin kablosunu geçen gün çocuklarım etrafında oyun oynarken kopardığı için hemen Dyson Servis Tuzla ekibine götürdüm. Bu problemin hemen hallolmayabileceğini söyledikleri halde ertesi gün makinemi tamir olmuş bir şekilde bana teslim ettiler. Gönül rahatlığıyla bu servisi kullanabilirsiniz.

 • Esranur

  Daha önce herhangi bir servisten hizmet almamıştım. Bu ilk defa oldu. Elektrik süpürgemden fazla ses çıkıyordu. Lastikleri gevşedi diye düşündüm. Dyson servis Tuzla bayisine götürerek durumu anlattım. Hemen yardımcı oldular. Ertesi gün makinemi geri aldım. Şu an gayet iyi çalışıyor. İşini iyi yapan insanlara her zaman hayran kalmışımdır.

 • Müge

  Evimde Dyson markasına ait elektrikli süpürgeyi kullanıyorum. Geçen hafta neredeyse en küçük parçayı bile çekemeyip evimin temizlenmediğini görünce Dyson Servis Tuzla ekibine götürdüm ve makineye bakacaklarını söylediler. Ertesi gün arandığımda makinenin tamir olduğunu söyleyerek gelip alabileceğimi belirttiklerinde çok memnun kaldığım bu servisi eğer Dyson markasına ait bir problem yaşıyorsanız gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

 • Irmak

  Birkaç sene önce dyson marka saç düzleştiricisini almıştım. Bu zamana kadar herhangi bir sorun yaşamamıştım. Geçenlerde ısıtmadığını fark edince çok korktum. Tam da bir arkadaşımın düğünü için saçlarımı yapmam lazımdı. Dyson servis Tuzla şubesi bana çok yakındı hemen gidip verdim acil olduğunu söyledim. Ertesi gün tamir ederek ürünümü geri verdiler.

 • Filiz

  Dünya kadar para verip aldığım Dyson markasına ait süpürgemden sürekli garip bir ses geliyor ve çalıştıktan maksimum 5 dk sonra motoru aşırı ısınıyor. Daha garantisi yeni dondu bana problem çıkarmamıştı daha önce ama internetten bakınca sürekli sıkıntı yaşadığını söyleyen kullanıcı yorumlarını okudum. Bakıp arızayı tespit etmeleri için çağırdığım Tuzla Dyson Servisi gayet olumlu konuştu ama bu servisi daha önce kullanan var mı aranızda?

 • Ecenaz

  Dyson markasına ait Cyclone V10 TM model süpürgemden uzun zamandır bana sorun çıkarmadığı için çok memnundum. Başlangıçta performansı oldukça yüksek iken son 1 haftadır öncekilere göre çok düşük performans sergiliyordu. Bunun üzerine garantisi de bitmiş olan süpürgem için Dyson Servis Tuzla ekibini arayarak durumu anlattım. Telefondaki ekip üyesi filtreden kaynaklanabileceklerini söyledi ve gelip filtre değişimini yaptıktan sonra problemimi halleden ekibi çevremde gördüğüm herkese öneriyorum.

 • İrem

  Yaklaşık olarak 7 sene önce eveleneceğim zaman düğün hediyesi olarak o dönem epey bir popüler hale gelmeye başlayan Dyson marka elektrikli süpürge hediye edilmişti. O günden bugüne dek evimin temizlik konusunda bir numaralı yardımcısı olarak çalışmaya devam etti. Performans anlamında da gerçekten kusursuz bir performans sergiliyordu. Ancak birkaç aydan beridir sorunsuz çalışan süpürgemin kablo sarma makarası arızalandı. Garantisi de bittiği için de vakit kaybetmeden hemen yakın bir konumda bulunan Dyson Servis Tuzla şubesi ile iletişime geçtim. Kısa süre içerisinde adresime gelen teknik servis ekibi süpürgemi götürdü. Aradan geçen 3 günün ardından da elektrikli süpürgemi onarılmış bir şekilde teslim etti.

SERVİSİ ARA