İstanbul

Dyson Servis Ümraniye

Dyson marka elektrikli süpürgenizi kullanırken olası her türlü sorunlarınıza karşılık servis hizmeti almak en akılcı çözüm olacaktır. En yakın servis nerede, Dyson marka elektrik süpürge arızasını nerede yaptırırım diye düşünüyorsanız sizler de vakit kaybetmeden platformumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Ümraniye ve çevre ilçe ve semtlerin güncel servis adres ve iletişim bilgilerini paylaştığımız platformumuzda bilgiye erişimin kolaylığını yaşayacaksınız. Aynı markada modeli ne olursa olsun tamir ve bakımını Dyson Servis Ümraniye ekibine yaptırabileceğiniz elektrikli süpürgeniz gibi diğer aynı markada ürün ve cihazlarınızı da yalnızca bir kaç adımda sorunsuz kullanmaya başlayabilirsiniz. Servis hizmetini uzaklarda aramayacağınız platformumuzda adresinize en yakın servis ağı ile sizler de iletişime geçebilirsiniz.


FİRMA ADI: EMİN DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SERVİS TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.
ADRES: Merkez mh.eyüpoğlu cd.no:26
TELEFON: 0212 616 44 81
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


FİRMA ADI: TAM TEKNIK TAMİR SERVİSİ
ADRES: Atatürk Mah. Alemdağ Cad. Kuyuluorta Sok. No: 2/1
TELEFON: 0216 521 54 45
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

4 Yorum

 • Reply
  Tuğba

  Vakum gücü kuvvetli olan süpürgenizin yaptığı temizliğe gerçekten hayran kaldım. Neredeyse halıları yıkatmaya gerek duyulmayacak kadar hijyenik temizliğe sahip oldum.

 • Reply
  Melahat Akgöz

  Dyson markasının kalitesi gerçekten tartışılmaz. Ama bu filtre ve aparatlar biraz pahalı geliyor. Bence fiyatlarında biraz indirim yapılsa çok daha iyi olabilir.

 • Reply
  Dyson Süpürgeleriniz Ümraniye'de Bize Emanet » Fikiralışverişi

  […] Dyson Servis Ümraniye şubesi olarak sahip olduğumuz altyapı, donanım ve uzman teknisyenler sayesinde nokta atışı hasar tespiti yapabilmekte ve ürünleri aynı gün içerisinde tamir ederek müşterilerimizin mağduriyetini önlemekteyiz. Hızlı, güvenilir ve uygun bütçeli onarım işlemleri gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Tarafımıza teslim etmiş olduğunuz ürünlerinizde sizin rızanız ve bilginiz dışında hiçbir işlem yapmamakta, her türlü işlem öncesi tarafınızın onayına başvurmaktayız. […]

 • Reply
  Feyza T.

  Her gün olmasa da çok ekstra bir durum olmadıkça 2 günde 1 kez evimi süpürgeyle temizliyorum. Özellikle en çok kullandığım bölgelerin temizliğine özen gösteriyorum. Süpürge markası olarak tanıştığım Dyson markalı süpürgemde yaşadığım bir sorun benim için oldukça hayatımı aksatıcı hale geldi. Dyson Servis Ümraniye hizmetini acil olarak tercih ettim ve yeterli performansa sahip olan süpürgemi tekrar bana sundular. Teşekkürler

Görüşünüzü Paylaşın

DYSON SERVİS444 78 56