İstanbul

Dyson Servis Ümraniye

Dyson marka elektrikli süpürgenizi kullanırken olası her türlü sorunlarınıza karşılık servis hizmeti almak en akılcı çözüm olacaktır. En yakın servis nerede, Dyson marka elektrik süpürge arızasını nerede yaptırırım diye düşünüyorsanız sizler de vakit kaybetmeden platformumuzu ziyaret edebilirsiniz.

Ümraniye ve çevre ilçe ve semtlerin güncel servis adres ve iletişim bilgilerini paylaştığımız platformumuzda bilgiye erişimin kolaylığını yaşayacaksınız. Aynı markada modeli ne olursa olsun tamir ve bakımını Dyson Servis Ümraniye ekibine yaptırabileceğiniz elektrikli süpürgeniz gibi diğer aynı markada ürün ve cihazlarınızı da yalnızca bir kaç adımda sorunsuz kullanmaya başlayabilirsiniz. Servis hizmetini uzaklarda aramayacağınız platformumuzda adresinize en yakın servis ağı ile sizler de iletişime geçebilirsiniz.


FİRMA ADI: EMİN DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI SERVİS TİC. VE SAN. LTD. ŞTİ.
ADRES: Merkez mh.eyüpoğlu cd.no:26
TELEFON: 0212 616 44 81
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


FİRMA ADI: TAM TEKNIK TAMİR SERVİSİ
ADRES: Atatürk Mah. Alemdağ Cad. Kuyuluorta Sok. No: 2/1
TELEFON: 0216 521 54 45
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Tuğba

  Vakum gücü kuvvetli olan süpürgenizin yaptığı temizliğe gerçekten hayran kaldım. Neredeyse halıları yıkatmaya gerek duyulmayacak kadar hijyenik temizliğe sahip oldum.

 • Melahat Akgöz

  Dyson markasının kalitesi gerçekten tartışılmaz. Ama bu filtre ve aparatlar biraz pahalı geliyor. Bence fiyatlarında biraz indirim yapılsa çok daha iyi olabilir.

 • Dyson Süpürgeleriniz Ümraniye'de Bize Emanet » Fikiralışverişi

  […] Dyson Servis Ümraniye şubesi olarak sahip olduğumuz altyapı, donanım ve uzman teknisyenler sayesinde nokta atışı hasar tespiti yapabilmekte ve ürünleri aynı gün içerisinde tamir ederek müşterilerimizin mağduriyetini önlemekteyiz. Hızlı, güvenilir ve uygun bütçeli onarım işlemleri gerçekleştirerek müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Tarafımıza teslim etmiş olduğunuz ürünlerinizde sizin rızanız ve bilginiz dışında hiçbir işlem yapmamakta, her türlü işlem öncesi tarafınızın onayına başvurmaktayız. […]

 • Feyza T.

  Her gün olmasa da çok ekstra bir durum olmadıkça 2 günde 1 kez evimi süpürgeyle temizliyorum. Özellikle en çok kullandığım bölgelerin temizliğine özen gösteriyorum. Süpürge markası olarak tanıştığım Dyson markalı süpürgemde yaşadığım bir sorun benim için oldukça hayatımı aksatıcı hale geldi. Dyson Servis Ümraniye hizmetini acil olarak tercih ettim ve yeterli performansa sahip olan süpürgemi tekrar bana sundular. Teşekkürler

 • Suzan

  Süpürge onarımı için adrese geliyor musunuz acaba? Çalıştığım için kendim getiremiyorum. Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

 • Fatih

  3 yıl önce aldığım Dyson v6 total clean şarjlı süpürgeden çok memnundum. Tüm kullanım süresince hiç arıza görmeden ya da performans sorunu yaşamadan kullanabildim. Ancak, garanti süresinin bitmesinden hemen sonra arızalandı. Sanki kasıtlı olarak başarıyla böyle bir zamanlamayı üretiminde ayarlamışlar gibi. Ümraniye’de oturduğumdan Dyson Servis Ümraniye merkezini aradım müşteri temsilcisiyle yaptığım görüşmede 800 TL’ye yakın bir pil masrafından bahsettiler. Açıkçası fiyatı duyduktan sonra gerisini pek de dinlemedim. İnsan parayı sokakta bulmuyor bu nasıl bir ürün hizmetidir anlamış değilim. Garanti süresi yeni biten hiç arızalanmamış cihaz, hemen arızalanıyor üstelikte arıza olabilecek en maliyetli arıza oluyor. Bu konuda yardımcı olabilecek birileri veya firmalar arıyorum.

 • Duygu

  Bu kadar olmaz! Çok büyük umutlarla Dyson kablosuz süpürge alalı yaklaşık bir yıl oldu. Ben bu ürüne ciddi bir para ödedim! İnternetten aldığım için ek masraflarım olmuştu. Ancak, süpürgeyi aldığım günden beri birçok sorun yaşadım ve yaşamaya devam ediyorum. Öncelikle, makine hakkında internette anlatılan özelliklerinin hepsi doğru değil!
  Makineyle alakalı sorunlarımı anlatmak için Dyson servis Ümraniye ile iletişim kurdum. Onlara, makinenin şarjının çok erken bittiğini söyledim. Ayrıca, makinenin sesi o kadar az çıkıyor ki süpürüp süpürmediğini anlayamıyoruz bile! Makinenin havayı temizlediği ve dışarıya toz kaçırmadığı söyleniyordu. Ancak, bunlar maalesef doğru değil! Süpürgem şu an Dyson servis Ümraniye tamir kısmında yer alıyor. Bakalım neler olacak!

 • Gülcan

  Dyson marka elektrik süpürgemiz son dönemlerde temizlik konusunda pek iyi değildi. Eskiye nazaran performansında önemli ölçüde düşüşler vardı. Bu konu bizim için hijyen açısından büyük sorunlar ortaya çıkarıyordu. Bizde bu sorundan kurtulabilmek için konunun uzmanı olan Dyson Servis Ümraniye Atakent adresine ulaşmayı tercih ettik. Servis yapmış olduğu incelemenin hemen sonrasında küçük bir sorundan kaynaklı olarak elektrik süpürgesinde performans sorunlarının yaşandığını belirtti. Bize elektrik süpürgesinden verimi artırmanın yollarını anlattı. Deneyimli ekibi ve konu hakkındaki hızları sayesinde sorun çok kısa bir süre içinde çözülmüş oldu. Her açıdan çok memnun kaldığımız bir servis süreci bu şekilde sona erdi.

 • Simge

  Dyson markasını ilk reklamlarda elektrik süpürgesi olarak duydum. Daha önce hiç kullanmamıştım. Fakat geçen sene aldığım elektronik süpürge arıza verince evime yakın olan Dyson servis Ümraniye şubesine telefon açtım. Getirmemi söylediler. Bugün götürdüm. Yarın gidip alacağım. Yorumlardan okuduğum kadarı ile insanlar çok memnun. Büyük markaların da bu şekilde iyi hizmet vermeleri gerek zaten.

 • Deniz

  Evimde Dyson markasına ait elektrikli süpürgeyi uzun zamandır memnuniyetle kullanıyorum. Geçen hafta neredeyse en küçük parçayı bile çekemeyip evimin temizlenmediğini görünce Dyson Servis Ümraniye ekibine götürdüm ve makineye bakacaklarını söylediler. Ertesi gün arandığımda makinenin tamir olduğunu söyleyerek gelip alabileceğimi belirttiklerinde çok şaşırdım. Çünkü Dyson eşya kullanıyorsanız hele ki garantisi bittiyse hem iyi hem de uygun fiyatlı bir servis bulmak çok zor. Eğer Dyson markasına ait bir problem yaşıyorsanız servis bulmakta zorlanılan bu markanın servisini gönül rahatlığıyla bu servisi kullanabilirsiniz.

 • Çağla

  Dyson servis Ümraniye şubesinin karşılaması ve ilgisi diğer aldığım servislere oranlar çok iyiydi. Tüm sorunlara pozitif yaklaşmaları ve kısa süre içerisinde soruna cevap vermeleri sayesinde insan kendisini çok rahat hissediyor. Bozulan süpürgemi hemen tamir ederek geri verdiler. Çok uygun fiyat olması ayrıca sevindirici oldu. Bence bu şirket büyük markalardan biri olarak hizmet veriyor.

SERVİSİ ARA