İstanbul

Dyson Servis Üsküdar

Üsküdar ve çevresinde Dyson marka elektrik süpürgenizin sorunlarını nerede gidereceğinizi bilmiyorsanız Dyson Servis Üsküdar bölgesinde platformumuz üzerinden servis ağına ulaşım sağlayabilirsiniz. Geniş servis ağında Üsküdar bölgesinde hizmet veren Dyson servis ağının her bir ekibi adresinize en yakın yerde olan hizmetleriyle tüm sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Platformumuz üzerinden dilerseniz dilek, şikayet ve önerileriniz için de yorum yapmanız mümkün.

Dyson Servis Üsküdar

Elektrik süpürgesi başta olmak üzere Dyson markasında tüm ürün ve cihazların tamir ve bakım servislerini platformumuz üzerinden kolaylıkla bularak tüm sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Arızalanan ürünlerinizn tamiri usta ellerde yapılabileceği gibi gerektiği durumlarda parça değişimi de gerçekleştrilmektedir. Ayrıca bakım gereken ürünler için de bakım hizmeti almanız mümkün.


FİRMA ADI:ERDEM TEKNİK
ADRES:Selmanipak Cad. Kösedayı Sok. No: 3/B
TELEFON:0216 492 25 00
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

FİRMA ADI:TARKAN BALCI-TAM TEKNIK TAMİR SERVİSİ
ADRES:Bulgurlu Mah. Söğütlüçayır Cad. No: 20B
TELEFON:0216 329 05 37
ÇALIŞMA SAATLERİ:Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00
 • Adnan

  Bahar aylarında yaptırmış olduğumuz boya hizmetinden sonra sizlerden almış olduğumuz temizlik son derece mükemmeldi. Teşekkür ederim.

 • Üsküdar Dyson Süpürge Servis | EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

  […] kısa süreler içinde dönüş yapacağız. Yerinde tespit ve yerinde çözüm uygulamaları yapan Dyson Servis Üsküdar, bir yetkili servis değildir. Ürünleriniz hakkında merak ettiğiniz sorular veya kullanımında […]

 • Canan K.

  Dyson marka son model bir elektrikli süpürge aldım fakat içinden yedek filtre çıkmadı. İnternetten araştırıyorum, orada da yok. En son Dyson servis Üsküdar’a yönlendirdiler fakat orası da teknik servis, her seferinde gidip teknik servisten mi alacağım? Tamam ürün yeni olabilir ama ben filtre bulamıyorsam, evimi süpüremeyeceksem niye aldım ki bu süpürgeyi? Sizden ricam, buna uyumlu olabilecek bir model filtre varsa, söylerseniz en azından bir süre onunla idare edeyim.

 • Halime

  Üsküdar gibi merkezi bir yerde arızalanan Dyson süpürge için bir türlü eve servis getiremiyorum. Arızasının onarılması için illa ki koca cihazı benim yüklenip, servis merkezine götürmem gerekiyor. O halde ben ne anladım kaliteli servis hizmetinden. Kaç tane farklı servis merkezine başvuruda bulunduysam da çözüm olmadı. Üstelik hem yetkili hem de özel Dyson servislerini aradım ama hiç ilgilenmediler ve yardımcı olma tenezzülünde bulunmadılar. Kırılan parçasını değiştirmede bana yardımcı olacak, evime kadar gelip parçayı değiştirecek ve tabii ki ekonomik olacak bir Dyson Servis Üsküdar merkezi arıyor. Üsküdar ilçesinde daha önce kullandığınız ve hizmetini önerdiğiniz bir özel servis merkezi varsa lütfen benimle paylaşın.

 • Ece

  Dyson elektrikli süpürgenin benzer markaların ürünlerine kıyasla çok daha pahalı olduğunu söyleyebilirim. Eşimin yoğun ısrarları sonucunda Dyson kablosuz elektrikli süpürge satın almaya karar verdim. Ayrıca, bu süpürgeyi almak için normalden çok daha fazla para ödediğimi eklemem gerek!
  Dyson kablosuz süpürgeyi satın aldıktan sonra maalesef işler yolunda gitmedi. Her şeyden önce, makinenin şarjının çok az dayandığını söylemem gerek! Ben mutfak halısının daha yarısına gelmeden makinenin şarjı bitiyor. Açıkçası duruma çok sinirlenerek Dyson servis Üsküdar ile iletişim kurdum. Onlar bana bu sorunun neyden kaynaklandığı hakkında yeterli bilgi vermedi. Üstelik, Dyson servis Üsküdar ile temasa geçip derdimi anlatmak için yarım saatten fazla bekletildim!

 • Leyla

  Elektrik süpürgemiz bozulduğu için konu hakkında çevremiz tarafından bir hayli fazla övülen Dyson markasında karar kıldık. Özellikle sahip olduğu kaliteli ve bütçe dostu modeller bizim aradığımız gibiydi. Satın aldığımız Dyson marka elektrik süpürgesi ilk dönemlerde temizlik açısından sorunsuz bir performans sunuyordu. Ancak ilerleyen zamanlar içinde performansının eskiye nazaran çok düştüğünü fark ettik. Bizde soruna acil şekilde çözüm bulabilmek adına Dyson Servis Üsküdar Bulgurlu adresini tercih ettik. Servis ilgili ekibi ve konu hakkındaki tecrübesiyle birlikte çok kısa bir süre içinde soruna çözüm sağlamış oldu. Sorun bu sayede tahminimizden çok daha kısa bir süre içinde çözülmüş oldu.

 • Günay

  Servis fobisi olan biriyim. Ne zaman evime bir servis gelse kesinlikle işlerini yarım yaparlar gibi gelir bana. Fakat Dyson servis Üsküdar bayisinden gelen arkadaşlar hiç öyle değildi. Çok nazik ve güler yüzlülerdi. İşlerini çok iyi yaptılar. Elleri çabuktu ve ne yaptıklarını biliyor gibilerdi. Böyle insanlarla karşılaşmak güzeldi.

 • Ecenaz

  Evimde Dyson markasına ait elektrikli süpürgeyi uzun zamandır memnuniyetle kullanıyorum. Geçen hafta neredeyse en küçük parçayı bile çekemeyip evimin temizlenmediğini görünce bir problem olduğunu anlayıp Dyson Servis Üsküdar şubesine götürdüm. Ekip en kısa zamanda makineye bakacaklarını söylediler. Ertesi gün arandığımda makinenin tamir olduğunu söyleyerek gelip alabileceğimi belirttiklerinde çok şaşırdım. Eğer Dyson markasına ait bir problem yaşıyorsanız servis bulmakta zorlanılan bu markanın servisini gönül rahatlığıyla bu servisi kullanabilirsiniz.

 • Ayfer

  Eşimle ikimiz de çalışıyoruz ve bu yüzden de gündüz ev işlerine bazı günler kardeşim gelip bize yardımcı oluyor. Kendi evi gibi olduğu için bazen toz da alıyor ve geçen gün Dyson marka süpürgenin hortumunu kırdığını söyledi. Arıza giderimi için Dyson Üsküdar Servisi ile iletişime geçerek durumu anlattım. Süpürgeyi parça değişimine yardım için götüren ekip 3 gün sonra hortumunu sağlam hali ile geri getirdiler.

 • Filiz

  Yurtdışında bir gezi sırasında aldığım ve 4 senedir memnuniyetle kullandığım Dyson marka süpürgem hiç arızasız uzun zamandır çalışıyordu. Bana bu zamana kadar hiç problem çıkarmayan süpürgemin kablosunu geçen gün çocuklarım etrafında oyun oynarken kopardığı için hemen Dyson Servis Üsküdar ekibine götürüp teslim ettim. Bu problemin hemen hallolmayabileceğini kablonun koptuğu kısmının arıza yaptığını söyledikleri halde ertesi gün makinemi tamir olmuş bir şekilde bana teslim ettiler. Gönül rahatlığıyla bu servisi kullanabilirsiniz.

 • Nermin

  Uzun senelerden beridir büyük memnuniyetle kullanmakta olduğum Dyson marka elektrikli süpürgemden geçen gün evi temizlerken burnuma yanığa benzer pis bir koku geldi. Ben de koku gelir gelmez hemen fişten çekip Dyson Servis Üsküdar şubesini aradım. Kısa bir süre içerisinde adresime gelen teknik servis ekibi adresimde süpürgemin motorunun yandığını tespit etti ve süpürgemi götürdüler. Makinemin motorunun yandığını ve en az 1 hafta tamir süresi olduğunu söylemelerine rağmen 5 gün içinde tamir olmuş bir şekilde makinemi bana geri teslim ettiler. Daha önce de arıza durumunda memnuniyetle kullandığım bu servise probleminiz olduğunda gönül rahatlığıyla başvurabilirsiniz. Kendilerine yine hem hızlı hizmet ve bu hızlı hizmete karşı sunmuş oldukları uygun fiyatlardan dolayı teşekkür ederim.

 • Tuğba

  Küçük yaşta yaramaz bir erkek çocuğuna sahibim. Süpürge ile oynamayı çok seviyor ve geçen gün oynarken süpürgenin orta kısmını kırdı. Hangi servisi aradıysam gelip modelini görünce bu parçanın ellerinde olmadığını söylediler. En son aradığım Dyson Servis Üsküdar parçanın ellerinde olmadığını fakat temin edebileceklerini söyleyerek 2 gün sonra parçayı getirip makinemi çöp olmaktan kurtardılar.

SERVİSİ ARA