İstanbul

Dyson Servis Üsküdar

Üsküdar ve çevresinde Dyson marka elektrik süpürgenizin sorunlarını nerede gidereceğinizi bilmiyorsanız Dyson Servis Üsküdar bölgesinde platformumuz üzerinden servis ağına ulaşım sağlayabilirsiniz. Geniş servis ağında Üsküdar bölgesinde hizmet veren Dyson servis ağının her bir ekibi adresinize en yakın yerde olan hizmetleriyle tüm sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz. Platformumuz üzerinden dilerseniz dilek, şikayet ve önerileriniz için de yorum yapmanız mümkün.

Elektrik süpürgesi başta olmak üzere Dyson markasında tüm ürün ve cihazların tamir ve bakım servislerini platformumuz üzerinden kolaylıkla bularak tüm sorunlarınızı çözüme kavuşturabilirsiniz. Arızalanan ürünlerinizn tamiri usta ellerde yapılabileceği gibi gerektiği durumlarda parça değişimi de gerçekleştrilmektedir. Ayrıca bakım gereken ürünler için de bakım hizmeti almanız mümkün.


FİRMA ADI: ERDEM TEKNİK
ADRES: Selmanipak Cad. Kösedayı Sok. No: 3/B
TELEFON: 0216 492 25 00
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


FİRMA ADI: TARKAN BALCI-TAM TEKNIK TAMİR SERVİSİ
ADRES: Bulgurlu Mah. Söğütlüçayır Cad. No: 20B
TELEFON: 0216 329 05 37
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

3 Yorum

 • Reply
  Adnan

  Bahar aylarında yaptırmış olduğumuz boya hizmetinden sonra sizlerden almış olduğumuz temizlik son derece mükemmeldi. Teşekkür ederim.

 • Reply
  Üsküdar Dyson Süpürge Servis | EsasBilgi.com Bilgi Paylaştıkça Çoğalır

  […] kısa süreler içinde dönüş yapacağız. Yerinde tespit ve yerinde çözüm uygulamaları yapan Dyson Servis Üsküdar, bir yetkili servis değildir. Ürünleriniz hakkında merak ettiğiniz sorular veya kullanımında […]

 • Reply
  Canan K.

  Dyson marka son model bir elektrikli süpürge aldım fakat içinden yedek filtre çıkmadı. İnternetten araştırıyorum, orada da yok. En son Dyson servis Üsküdar’a yönlendirdiler fakat orası da teknik servis, her seferinde gidip teknik servisten mi alacağım? Tamam ürün yeni olabilir ama ben filtre bulamıyorsam, evimi süpüremeyeceksem niye aldım ki bu süpürgeyi? Sizden ricam, buna uyumlu olabilecek bir model filtre varsa, söylerseniz en azından bir süre onunla idare edeyim.

Görüşünüzü Paylaşın

DYSON SERVİS444 78 56