İstanbul

Dyson Servis Zeytinburnu

Elektrikli süpürgeler hayatımızın her alanında hijyen standartlarını en iyi şekilde oluşturabilmemizin en önemli araçlarından birisidir. Özellikle Dyson teknolojisini barındıran süpürge modelleri yüksek kullanım verimlilikleri ve kaliteleri ile bu alanda fark yaratıyor. İstanbul’ un Zeytinburnu ilçesi genelinde de Dyson markalı süpürgelerin kullanım oranları oldukça yüksek seviyelerdedir. Bu denli yoğun kullanım potansiyeline sahip olan Dyson süpürgelerle ilgili servis ihtiyaçları ise paralel olarak Zeytinburnu genelinde önemli seviyede oluyor ki uzun yıllardır Dyson Servis Zeytinburnu merkezi olarak bu konudaki taleplere dünya standartlarına uygun kalitedeki hizmet anlayışımız ile yanıt veriyoruz.

Dyson süpürge teknolojilerinin gelişimine devamlı olarak entegre bir yapıda, sertifikalı uzman teknikerlerimiz ile Dyson Servis Zeytinburnu merkezi olarak modern ve kaliteli servis hizmetleri sunuyoruz. Her zaman maksimum seviyede müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile Dyson süpürge arıza onarım ve bakım hizmetlerini sizlere ulaştırma gayesinde şekillendirdiğimiz servis müdahalelerimizle hem hızlı hem de kaliteli servis müdahalelerini, en ekonomik şekilde adresinize ulaştırıyoruz. 7/24 çağrı merkezimizden Dyson süpürgeniz için servis hizmetlerimize başvuru gerçekleştirebilirsiniz.


Dyson Servis Zeytinburnu ÖMER FARUK ÖZDİLEK BAŞARAN SERVİS
ADRES BİLGİSİ: Atatürk Mah. Akdoğan Sok. NO: 8/1 Halkalı
TELEFON NO: 0212 495 35 45
HİZMET SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00


Zeytinburnu Dyson Servis BERKANT ELEKTRİK
AÇIK ADRESİ: Zuhuratbaba Cad. No: 20/B
TEL. NO: 0212 571 20 89
ÇALIŞMA SAATLERİ: Pazartesi-Cuma : 08:30 – 18:30
Cumartesi : 09:00 – 17:00

 • Songül

  Zeytinburnu’ nda oturuyorum ve bir tane iyi Dyson servis bulmakta zorlanıyor. Verdikleri hizmet çok iyi olsa da çoğu özel servisten bu hizmeti alabilmek için ekstra bir çaba sarf etmek zorunda kalıyorum. Hangisini arasam ya çok uzun süre telefona bile bakmıyorlar ya da bakanlarda hemen birkaç gün sonrasına randevu veriyor. Bazıları da cihazı benim getirmem gerektiğini söylüyor. Bu yüzden çok basit bir arızası olduğundan emin olduğu Dyson süpürge öylece yatıyor, kullanamıyorum. Evdeki herkes iş koşturmasında olduğundan vakit ayırıp da ilgilenemedik. Sonuç olarak Zeytinburnu Dyson Servis hizmetleri konusunda pek de memnun kaldığım bir hizmet aldığımı söyleyemeyeceğim ve ne yapacağım konusunda da gerçekten kararsızım.

 • Dilek

  2017 yılında Dyson marka elektrik süpürgesi satın aldım. Ürünü yaklaşık bir ay denedim. Süpürge, tabiri caizse, önden aldığı tozu arkadan veriyordu. Bunun üzerine, Dyson müşteri hizmetlerini aramaya karar verdim. Onlar bana garanti süresi hakkında sorular sordular. O dönem, ürünün garanti süresi devam ediyordu.

  Dyson müşteri hizmetleri, beni en yakın Dyson servisi olan Dyson servis Zeytinburnu adresine yönlendirdi. Dyson servis Zeytinburnu; süpürgenin motorunun bozuk olduğu durumlarda süpürgeyi evden gelip aldıklarını söyledi. Bunun üzerine, süpürgem servise götürüldü. Süpürgenin tamir süreci başladı. Süpürgenin filtresinde sorun olduğu ortaya çıktı. Bunun üzerine, süpürge garanti kapsamında olduğu için benden 250 TL’lik filtre ücreti istenmedi. Bu durumdan dolayı, Dyson’a teşekkür ediyorum.

 • Aysel

  Elektrik süpürgesi konusunda oldukça başarılı sonuçlar sunduğundan dolayı tercihimizi Dyson markasından yana kullandık. Özellikle çevremizin önerileri nedeniyle tercihimiz bu markadan yana olmuştu. İlk dönemlerde satın aldığımız elektrik süpürgesi sorunsuz bir şekilde iyi bir temizlik sunarken, ilerleyen zamanlar içinde nedenini anlayamadığımız bir şekilde eski performansını arattığını fark ettik. Bizde bu soruna acil bir şekilde çözüm bulabilmek için konunun uzmanı olan Dyson servis Zeytinburnu adresini tercih ettik. Servis soruna çok kısa bir süre içinde çözüm bularak bizi bu dertten basit bir şekilde kurtarmış oldu. Servisin ilgisi ve hızı gerçekten takdire şayandı. Her açıdan çok memnun kaldığımız bir servis süreci oldu.

SERVİSİ ARA